Още въпроси за захранването

  • 1 039
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 106
За ябълковото брашно точно не знам, но аз съм взела шипково брашно и добавям по една кафена лъжичка в закуската. Разбърквам, изчаквам го 5 минутки да се разтвори хубаво и давам. Не мисля, че се варят тези брашна newsm78

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
АЗ правя домашни каши и слагам 1-2 чаени лъжички от него директно към другото брашно и варя заедно (варенето не продължава повече от минута,само да се посгъсти).Пробвах и само от ябълково брашно да направя каша - не става,няма какво да сгъсти - трябва и друг вид брашно да има вътре,за да стане на каша,а не на чай Laughing
Предполагам,че няма никаква причина да не може да се дава сурово - все пак и ябълките ги ядем сурови Wink Ива-Д беше писала,че само накисва шипковото брашно за през нощта във вода и дава на Ради да го пие - т.е. без варене го приготвя.
Смърфиетка,предполагам,че 1ч.л. е добре - а и повече да сложиш,няма с какво да навреди newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
значи ябълковото брашно трябвало да се вари? 

Не бе, чакай, аз само предположиш, не съм сигурна....Ами щото нали другите брашна се варят, а инстантните каши затова са инстантни - като нес кафето, за да не се варят.И така - стори ми се несъвместмо използването на двете неща едновременно.Но това е само преположение, не съм ползвала никога ябълково или шипоково брашно.Няма ли си упътване това чудо?

# 18
  • Мнения: 1 547
Хедра, мерси ти  Wink ще пробвам със следобедната порция каша.

Зори, така и мисля да направя  Wink благодаря!

Белинда, няма ни упътване, ни нищо. Пише само, че се прави в Перник, ама то и пектина, дето го пих преди известно време на хапчета, и той там се прави. Иначе нищо не пише. 250 гр. 0.95 лв и това е. Ще опитам да сложа една равна чаена на една и малко супена лъжици каша, пък да видим дали ще му хареса. Щото пюре от ябълка чисто не го кефи изобщо. Може пък да си е променил мнението. Николчовци  Mr. Green Голяма претенция се оказа. Не прилича на мене в това отношение  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт