Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 35-та тема

  • 39 200
  • 370
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 293
Vesi_nn в отговор на въпроса от миналата тема: Намазвам тъничко две филийки с кайма,омесена с подправки, слагам тънко парче кашкавал и притискам. Потапям в разбити яйца и пържа.
И да не забравя да похваля Вивиан за питката и палачинките - страхотни са!  Crazy
Е, май съм първа в новата тема! newsm68
Пепика, много ме зарадваха горните снимки  newsm62 , но сега, ако трябва да плета, да тъча, да бродирам и шия -  #Silly  Добре, че само ще готвим и ще снимаме    cook cook photo photo photo
Успех на всички  newsm10

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 11:57 от nela_66

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
тези палачинки ще се пробват Wink

# 3
  • Мнения: 319
nela_66 благодаря за рецептата ще пробвам скоро звучи ми вкусно  smile3508

Питката и палачинките наистина са страхотни, но не са мои за съжаление  Cry, а на Vivian* така че поздравленията са за нея  smile3501

# 4
  • Мнения: 293
nela_66 благодаря за рецептата ще пробвам скоро звучи ми вкусно  smile3508
Питката и палачинките наистина са страхотни, но не са мои за съжаление  Cry, а на Vivian* така че поздравленията са за нея  smile3501
Да, забелязах си грешката и се поправих  Embarassed Но и твоите неща са супер  newsm10

# 5
  • Мнения: 319
 : Embarassed Banghead Banghead Banghead нещо се преплетоха отговорите та съвсем се обърках, то ти си си написала Вивиан, а аз защо не го видях  Banghead Banghead Banghead извинявам се де не ми обръщай внимание   bouquet

# 6
  • Мнения: 319
 Joy абе викам побърках ли се  Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 293
: Embarassed Banghead Banghead Banghead нещо се преплетоха отговорите та съвсем се обърках, то ти си си написала Вивиан, а аз защо не го видях  Banghead Banghead Banghead извинявам се де не ми обръщай внимание   bouquet
spoko Не, аз наистина бях сгрешила, ти не си виновна  spoko Сега всичко е ОК

# 8
  • Мнения: 7 474
Пълнозърнести спагети с пиле и домати, малко тъмна снимка стана  ooooh!

# 9
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Хайде и аз в новата тема Mr. Green Вчера направих страхотните Кокосови блокчета Баунти на Йоли. Препоръчвам ги горещо Peace

# 10
  • Мнения: 389
Благодаря, момичета   bouquet , а рецептата за палачинките - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379396.newвече е в кухнята ми, защото са ни любими  Party Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 774
ilrai78, чудесни са станали! Благодаря ти, че си дала линк към рецептата!   bouquet Баунтито ми е любим десерт! Heart Eyes

На Гелева да кажа, че миналата седмица правих спанак със сирене и яйца - бързо (нали сега сме по бързите манджички  Laughing), лесно и вкусно. Домашните много го харесаха!  bouquet

# 12
  • Мнения: 679
ilrai78, страхотно Баунти!  Heart Eyes Ех, жалко, че не знаех за тази рецепта преди една седмица...  Cry Обожавам Баунтито и въобще всякакви шоколадови вкусотии с кокосов пълнеж. Но смятам да ги направя. Ако не за мен, за домочадието...  Laughing

# 13
  • varna
  • Мнения: 676
Вивиан,чудесна питка си спретнала!  bouquetЧестита нова темичка.Желая на всички пролетно настроение! newsm51

# 14
  • Мнения: 2 950
Нова тема.   bouquet  bouquet

Didibu, ще ти пиша на лични рецептата на чийзкейка.  Hug

Polin_a, за майонезата яйцето беше от хладилника, а олиото на стайна Т.  Wink

Момичета, може ли да ми кажете каква е технологията за правене на пингвините - много са сладки?

Общи условия

Активация на акаунт