Отговори
# 45
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета smile3525!
ferarra, благодаря за услугата newsm51!Хубаво е, че са вуйната и лелята на малкия, че дори не ни се налага да купуваме дрехи Laughing.
Моя мъж замина за чужбина и ми взе фотоапарата.Чувствам се много гадно без него.Толкова моменти имаше днес в които ми идваше да щракам малкия.Иначе имам малко снимки от миналата неделна почивка.


               



Днес малкия ме разби.Тръгваме от вкъщи, а на вратата ми заявява:"Мамо, вземи шапка на Яни, че ще му измръзне главата!".Връщам се аз, за да му взема шапката, но понеже бях обута, притичах така до хола Embarassed.Малкия ме вижда и казва:
-Мамо, защо влизаш с мръсните обувки?
-Няма да правя повече така.Ти защо ми се караш?-питам аз
-Е, айде успокой се, щом няма да правиш повече така!-отговора на синчето ми

Тръгваме на разходка и му взимам форнетки.Малкия яде и в един момент ми поисква вода.Аз се хващам за главата и изпъшквам:
-Мале, забравих водата #2gunfire!
-Ех, Михаело, Михаело!-на малкия му идва до гуша от мен

Ами с такава майка, като мен ще се наложи и чиниите да си мие детето Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green.

# 46
  • Мнения: 883
Ваканцията свърши и ние пак сме на линия. Само се записвам в темичката, че докато ни нямаше и нова тема имате и нов скандал сте си заформили... Mr. Green
А утре снимки и разкази...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 47
  • Мнения: 883
Пак стана "никое време"! Ето само снимки... Rolling Eyes
http://www.album.bg/dididi3833/images/12995353/

# 48
  • Мнения: 153
dididi страхотни снимки !!!
Апарата, фотографа и моделите - всичките си ги бива.
Ти ли си правила макро-снимките /тези в близък план/?  Супер са.
... и детенце с тези сини очички - пу, пу, да не му е уроки... smile3501

# 49
  • Мнения: 883
Да, и макрото са мои снимки.  Embarassed Слабост са ми. И бебетата. Преди, като работех в диванетата ми се носеше славата, че мога да снимам деца и особено бебета. Успявам да открадна усмивка дори и от най-големите сърдитковци. А бебетата направо ми позират! Не, че се хваля!!!  Embarassed Rolling Eyes Само с пейзажите се запъвам малко. почти не уцелвам скоростта и блендата. Но добре, че е фотошопа! Praynig

# 50
  • Мнения: 362
   Диди добре завърнала се Hug Виждам че сте си изкарали добре което личи от супер снимките PeaceКак се отрази смяната на обстановката на Донито?
  Всички се изпокриха някъде newsm78
    Мише,Сиси и Рали как мина срещата в неделя нещо се спотайвате Mr. Green
                Hug

# 51
  • Мнения: 883
Донито е страхотно бебе! Винаги съм го казвала. Обича да пътува. Държа се прекрасно през цялото време. В МЕТРО беше всеобща любимка. В Практикер обра овациите и всички се изреждаха да й се радват. В Силистра просто беше чудесна! Разходки по цял ден. Не разбра, че е на друго място. Много ме радвам, че понася така пътуванията и смяната на обстановката. На мен ми беше малко трудно, защото почти ни отиде на вятъра режима, но пак ще го оправим. Не е проблем. Бабата и дядото бяха също много щастливи. Тя им се радваше така - все едно ги познава отдавна. Е, тя така се радва на всички...  Wink, но важното е, че всичко мина добре.

# 52
  • Мнения: 0
Добър вечер и от нас, сега се опитвам да приспя Пепи и използвам да напиша няколко реда
 dididi страхотни, направо професионални снимки, уловила си прекрасни мигове, то се вижда че ти се отдава, а малката е просто невероятна, голяма сладурана  Peace по между другото с какъв апарат снимаш,  newsm78
angel_82 и твоят разбойник е прекрасен  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 883
marrie, веднага ме хванахте, че съм с нов фотоапарат...  Mr. Green

това е!

# 54
  • Мнения: 0
marrie, веднага ме хванахте, че съм с нов фотоапарат...  Mr. Green

това е!
снимките ти са невероятни, но освен апарата, таланта си казва думата   bouquet

# 55
  • Мнения: 883
Конкурирам Мишето!
Ама така са ме насвили да "изпразня" компютъра, а аз само се повъртам.
Скоро ще се скапе и тогава ще видя панаир!!! Хубавите ми снимки ще идат на майната си!
Извинявам се, но се опитвам сама да си дам старт!

# 56
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета  bouquet!
В тази тема, повече се чете, и по-малко се пише.
Ние сме добре.Само вижте по кое време пиша #Crazy.Не ми остава време за нищо и до сега публикувах едни обяви.
dididi, снимките са прекрасни и апаратчето също Peace!
Аз измайсторих едно колажче.
С това ви пожелавам един прекрасен ден Mr. Green!!!

# 57
  • Мнения: 362
 Добро утро!!
     Мише страхотно е колажчето,много свежо,ама и те как са се гушнали Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 11 667
Браво Мише, страхотно е   bouquet

Ние бяхме лазарки тази година. Баба им ги води, но уж за здраве се прави пък ние сополи завъдихме  Crazy

Ето ги http://www.album.bg/rummi_pl/images/13056649/

# 59
  • Мнения: 883
Леле какви лазарки!!! Чудесни са! И с еднакви носии!!! А какви кошнички само имат!?! Страхотни са! А сополките - какво да се прави. Важно е преживяването!

Общи условия

Активация на акаунт