пазарувате ли от Prodavalnik.com

  • 80 988
  • 472
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 142
само долните гащи не си продават там (втора употреба) .

Не, тях ги подаряват. Виждала съм такива обяви - подарява се употребявано бело. Желаещи също имаше.

Мдаааа и аз съм виждала  Shocked ей такива очи оцъклих, Ама между другото аз втота употреба гащи няма да си взема пък без гащи ще си ходя, но ми се е случвало в магазини за бельо да има жени които питат дали може да пробват (бикини и сутиен примерно) в магазина от където аз пазаря не дават, но щом питата значи в другите дават, та въпроса е ....има един таъв лаф ама аз ще го цензурирам пък вие ще се сетите, ....едно обуване и събуване носене ли е .... smile3521

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
mamanamarin за гащите съм съгласна, ама как си купуваш сутиена без да го пробваш?
Ако толкова съм го закъсала ,ще отида в магазина по 1 лев и оттам ще си взема нови гащи  ,ама от продавалника няма !

# 32
  • сусурлево
  • Мнения: 474
само долните гащи не си продават там (втора употреба) .

Не, тях ги подаряват. Виждала съм такива обяви - подарява се употребявано бело. Желаещи също имаше.

Мдаааа и аз съм виждала  Shocked ей такива очи оцъклих, Ама между другото аз втота употреба гащи няма да си взема пък без гащи ще си ходя, но ми се е случвало в магазини за бельо да има жени които питат дали може да пробват (бикини и сутиен примерно) в магазина от където аз пазаря не дават, но щом питата значи в другите дават, та въпроса е ....има един таъв лаф ама аз ще го цензурирам пък вие ще се сетите, ....едно обуване и събуване носене ли е .... smile3521

майка ми работи във фирма за бельо и бански , основното е бански , бельото им е за Ларедут и банските (и аз съм продавала в магазин) имат едни лепенки под формата на д.превръзка  и при всяко пробване ги сменяхме , но за бельо и аз не съм пробвала и там откъдето си купуивам не съм виждала да пробват .
Но на някои може да не им пречи това " носила съм ги няколко пъти ,но ги изпрах" хахаххаха
оххх ще се пръсна от смях

Да добавя сутиени не пробвам , взимам най - малкия размер  smile3521 , макар че и него няма на какво да го сложа

# 33
  • Мнения: 142
За сутиен спор няма, на око е трудно, ама с гащите..........., а за това по добре да си вземемш от магазин за левчв, напълно си права, на мен ми се наложи, като ме приеха в сливен в родилното, аз аз бях оборудвана с прашки  и плитки боксерки  Joy че от къде да знам че неможе, та само в левчето имаше дълбооооки обикновенни гащи (ама аз си взех от специалните с ликра  newsm08) много доволна останах


пп. да ги пусна ли за продан  newsm78

 newsm62 newsm62 newsm62

# 34
  • сусурлево
  • Мнения: 474



пп. да ги пусна ли за продан  newsm78

 newsm62 newsm62 newsm62

E как , само веднъж си ги обула:
Продавам СТРАХОТНИ  гащи от ликра СПЕЦИАЛНО за родилки , пускам ги на същата цена , защото ги носих само 2 часа , но немисля да раждам повече така ,че не ми трябват .
Разтягат се , много са удобни
Цена 1.25 лв. пощенските не поемам . За някой от Бургас нося на място
 Joy Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: X
Успешно продадох някои неща от ЛаРедут, които се оказаха неподходящи за нас. Засега само продавам, но ако има нещо, което да ми хареса бих купила. Не съм фен на втората употреба, имам си претенции за качество, материя, като цяло. То е относително, защото всеки си е със вкуса, но пък там търсене има голямо, дори ми се струва за 2-ра упортеба, от колкото за нови, така, че...Важното е всички да са доволни. Честно казано едната мацка, на която продадох едно от нещата изобщо не ми пишеше, аз пратих сума писма, тя- нищо...Аз бях отписала парите, но все пак ги прати. Не казвам, че е искала да ме лъже, аз също нямам опит в продавалника, прочела съм правилата обаче и си мислех, че комуникацията е най- важна...Е, другата мацка пък ме очарова- беше много готина.

# 36
  • Мнения: 11 003
В едната обява за употребявани гащи беше написано, че продавачката ги е носила само като бременна и в родилното. Wink

# 37
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Напоследък продавам/количка, лаптоп, телрфон, един телевизиор и други неща/.Купувала съм дрешки за детето, имам много добри попадения, има и такива дето са отишли в кофата.Като  цяло съм доволна от сайта .
Ако търсите само лошото, навсякъде може да го намерите, има много обяви, който са не на място, но просто ги пропускам.

# 38
  • сусурлево
  • Мнения: 474
В едната обява за употребявани гащи беше написано, че продавачката ги е носила само като бременна и в родилното. Wink
Хахахах. Не ги прегледах всичките (то край нямат) Видях една и се отказах да гледам повече (невярвах , че има такива)  ,  щом има една и др.ще има

# 39
  • София
  • Мнения: 44 033
Пазарувам,но до сега не съм попадала на мошенници Crazy
и аз....доволна съм от 98% от покупките си от там.
но аз гледам само детският раздел....

а темата за гащите, лекарствата и използваните биби и козметики е обсъждана и друг път...и за мен не е правилно...но освен, че някои ги продават, други си ги и купуват....тааа....тяхна си работа Wink

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Пазарувам,но до сега не съм попадала на мошенници Crazy
и аз....доволна съм от 98% от покупките си от там.
но аз гледам само детският раздел....


Аз също гледам само детския раздел и купувам само от определени купувачи Peace

За биби,гащи и други изобщо няма да коментирам Stop

# 41
  • Мнения: 0
Аз понеже съм нов...дали продават артикул 13 втора употреба  newsm78   а ако е подарък нека някой да пише че търся... bowuu

# 42
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз нито съм купувала,нито продавала нещо от Продавалника,въпреки,че имам стотици неща за продаване.Първо че имах проблем с регистрацията и се отказах,второ не се считам за толкова добър търговец да надувам цените или да се пазаря и трето-не ми се занимава с изпращания по поща,записи,превеждания по сметки и т.н.Ако някой близък,познат или колега си хареса нещо,тогава.
Влизала съм един-два пъти да разглеждам,основно детски стоки.Не съм сигурна и в коректността на продавачите,например столчетата за кола втора употреба как можеш да си сигурен за историята им.Нашето напр.е претърпяло ПТП и въпреки,че външно изглежда невредимо,не мога да си представя да го пробутам на някого.
Съгласна съм и с доста от написаното в поста на storm76  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 423
Много често продавам и купувам от Продавалника.Имам няколко конвекторни радиатора от там,спестихме няколкостотин лева с тях.Количка, от която спестих 700лв,вентилаторче за банята,чисто ново за 7 лева,а в Практикер е 57лв и т.н.Иначе често пускам мои несполучливи покупки от Ла Редут.Всеки си преценява.

# 44
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 38
Аз от там си купих кенгуру и бънджи за бебето и съм много доволна,спестих си доста пари

Общи условия

Активация на акаунт