Режимите на Ипократис 12

  • 37 317
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Гиги, срещата без мен, мило
и сладкарницата - без тебИ, молим  Mr. Green
аз съм съвършено стриктна досега - половин активия сутринта, банан
обяд - една активия, без филията хляб, следобед- ябълка, а довечера вместо пържола и краставици ще са 2 яйца и краставица, щото пиле не ми се яде
та така

Деско, лека по-нататъшна бременност пожелавам   bouquet

# 16
  • Мнения: 580
Здравейте момичета  Hug Първо да честитя на Аia малкия герой ,да й е жив ,здар и мнооооооого (не)послушен  newsm59  party023 newsm38
Аз днес нямах време да закусвам и хапнах една ябълка ,за обяд една Активиа с череши ,а за вечеря пилешка паржола с броколи или моркови ,все още не съм решила   bouquet
Много минусчета ви желая,а на бремелинките лека бременност   bouquet

# 17
  • Мнения: 12
Добро утро, момичета!
вчерашното ми прегрешение са десетина фъстъка следобед и 1 ябълка вчерта, щото приритах
общо взето го отчитам за режимен ден, като знам иначе какво се получава
още повече, че сутринта се събудих гладна, значи - всичко е било на ред  Mr. Green
добре съм си, усещам си корема празен и залепващ за гърба, а не тежък и подут, демек - продължавам си все така

Айчо, да докладваш с какво  преяде вчера и как мина рождения ден на малкия Joy
Гиги, ти по - подробно за контролния преглед при Ипо, не ти ли промени  режима бря  newsm78

# 18
  • Мнения: 910
Добро утро и от мен!
и при мен беше успешен понеделника,надявам се така да изкарам до края на седмицата
Деси, и при мен втората бременност до 3 месец беше с повръщане и гадене и аз бях върнала килограми,наистина както казват всяка бременност е различна.
лек ден! Hug

# 19
  • Мнения: 195
Прокли, по-подробно за прегледа - каза, че трябвало да направи строгата физиономия и да ми се накара, ама нямало, щото това си бил мой избор, никой не ме бил насилвал да ям, щом съм си решила така - моя воля Simple Smile Както винаги, Ипо беше голям сладур и много ми помогна Heart Eyes Пита да кажа една причина що не си спазвам режима и аз освен, че съм ужасно несериозна, друго неможах да се сетя...  newsm78 И че постоянно почвам и спирам а тоя режим, а другия и съвсем съм се оплела. Та той ми разпечати един режим, да не съм се обърквала, който аз чак вкъщи видях, че е лееееееееко по-различен от настоящия - на закуска имам 2!! филийки хляб и сирене, през ден е това?!  Crazy Ама аз толкоз немога да изям?! Т.е. мога, ама не на закуска  Joy И ми записа час скоро пак...че като часа е далече и го удрям на живот, той ме усети кви ги върша...  ooooh!
Браво, ти си режимна! А и корема кат е празен - голяяяяяяяям кеф...аз много се кефя като примерно се почеша нещо и си усетя ребрата...ама чак да ми залепя корема за гърба не ми се е случвало в тоя живот  Joy
А защо срещата без тебИ викаш? Как тъй?  Sad

Деска, незнаех мило, че така тежко вървяла тая бременност, ей! Много се радвам, че вече си по-добре!  Hug

Ей, останалите девойки, режимни ли сте? Солчице де си ти бря? Айче? mama_V, как си  ти? Знам, че четеш  Wink

# 20
  • Мнения: 910
хей, Гиги, от днеска режимна няма да се дъниш,я ни виж с Прокли колко сме режимни

# 21
  • Мнения: 12
Гиги, без мен на срещата, щото съм на другия край на България, писе
то това остави, ми трябва да взема с мен и малкия звяр ако тръгна  Mr. Green
а ти няма се дъниш, обещай ми!!!
дай да ти видя леко по-различния режим
като не мож изяде 2 филийки, изяж една бре
аз пък като се почеша не си усещам ребрата, има време, ама съм доволна, че съм гладна  Mr. Green
сега дори назлън-назлън си гриза ябълката за втора закуска
а пък си направих калкулатора на дюкан и ми излезе, че на мойте години, ръст, тегло и едно раждане трябва да съм 57 кг !!!!!!!!
оффффффффффффф, бая работа и глад ме чака  #Crazy
ма съм режимна, почерпиха за рожден ден с едни разкошни бонбони на сушард, аз си го пуснах в чантата и на малкия ще му излезе късметя  като го взема от ясли .....

# 22
  • Мнения: 621
Айче ЧРД (на патерица) на дечко  newsm67 вчера и аз имах рожденик - мъжо - да са ни живи и здрави овнетата  Peace

И да се похваля - преборих още едно кило - ураааа  Party

# 23
  • Мнения: 22 826
Благодаря ви за пожеланията и милите думи.Аз ви пожелавам за лятото да сте фиданки. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 599
    Здравейте момичета,



Много ви благодаря за пожеланията  Hug !  Партито мина супер  Crazy за разлика от диетата  Mr. Green от днес започвам сериозно  Heart Eyes


vessit  добре дошла  welcome  това е начина да отслабваш здравословно , по - бавно е но пък е сигурно. Аз от скоро време не мога да влезна в режим понеже много обичам сладкото , но се надявам скоро да се оправя



Giggerotta   hahaha а да го взимат аз го давам  Joy виж снимките от РД




Проклетница  а не по - добре да не казвам с какво преядох  Rolling Eyes че аз май цял ден бях само на сладко




galateia   hahaha моите и 2мата са овнета  ooooh! как издържам не знам  Crazy Да ти е жив и здрав и много да те слуша   bouquet


  bouquet







# 25
  • Мнения: 195
хей, Гиги, от днеска режимна няма да се дъниш,я ни виж с Прокли колко сме режимни
Дес, добре, нема да се дъня днеска...а ти как си? Прокли, ще ти пратя по-различния режим довечера, че на работата го немам листчето - чудно защо?  Joy
А пък да ви кажа момичета аз в обедната почивка излязох с една колежка и си купих една страхооотна блуза...прилепнала...и сега да видиш как не ща да ям  Grinning
Ама блузата верно много яка, ярко червена с некви сиви пИпИруди и пайети...аз уж не нося толкоз ярко, предимно черно, нещо по-хард рок  Sunglasses ама ме убедиха да му се не види...и най-интересното й е деколтето, едно такова...много широко пада, виждат ти се рамената чак, сещате ли се? И презрамките естествено...и на мен ми е доста предизвикателна...ма карай да върви, лято идва...  Whistling

galateia, браво за килограма!

Как върви следобяда, пийвате ли кайве? Аз да Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 599
Giggerotta  то това е начина да си купим тесни панталони и прилепнали блузки и бързо ще ги свалим  Joy !Честито !!

Аз днес съм режимна

# 27
  • Мнения: 910

добро утро!
Гиги,честита блузка.
вчера бях режимна,надявам се така да е и близките дни
лек ден! Hug

# 28
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
   Добро утро.Аз вчера не бях много режимна,ама да видим днес какво ще направя  Whistling Giggerotta браво за блузката  Joy

# 29
  • Мнения: 195
Благодаря, момичета, за поздравленията  Hug

Деска, браво! Ти напоследък май си много сериозна?  bouquet 
˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙ , днеска режимна малко повече от вчера, а Simple Smile И аз така ще се опитам...

Закусихте ли, момичета? Аз половин помело...

Общи условия

Активация на акаунт