цветна снимка с упойка?

  • 27 499
  • 91
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 682
На мен ми бяха предложили Лапароскопия в Плевен в клиниката "Света Марина", и категорично ми кзаха, че ако има запушвания ще ги отстранят именно с тази интервенция.
Но аз не стигнах до там.Направих цветна снимка в Ниамед и с пълна упойка.Всъщност, доста ме боля и се събудих от болка на масата на рентгена.Но ми мина бързо.Не е страшно.
После не се пазихме и забременях на втория месец, но и мъжа ми беше започнал вече да си пие прахчетата.За съжаление избързахме, понеже се пият три месеца, а ние като невидели се юрнахме, та сега си имаме малко проблеми, но това не е по темата де.
Важното е, че не боли при цветна снимка.А упойката спестява стреса.За мен беше по-удачен вариант.

# 91
  • Мнения: 138
Благодаря ви момичета!Всъщност не се стърпяхме и на 3 и 4 кексихме.А и резултатите ни от СГ на мъжо не са хич розови.Както бях писала в друга тема бяхме се насочили към Щерев но не ни хареса отношението им към нас,а д-р Ганева искаше да ми прави преглед въпреки че бях в цикъл ,затова след 3 дни бяхме в кл.Малинов за нова СГ-само 10%подвижни.Но поне успяхме да подадем док. към фонда.След цв.снимка вечерта нищо не ме боля-бях с упойка,но следващите две вечери доста ме болеше и имах и кървене-но важен е резултата.Та според мъжа ми нямаме ш
анс и затова се отдадохме на удоволствието от секса. Hug Hug Hug   
  Тя нашта стана една -първо го правим после питаме,ама нищо здраве да е.Знае ли човек може пък това да е бил момента... Hug Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт