90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №46

  • 20 977
  • 451
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 295
Жабка и аз замислям да направя лунуването, дните ми са същите като твоите. На 10-и вечерта може би ще хапна малко солети или някоя бисквита, че следващия ден нали е плодов. Peace Ама да видим, има време още...
Изкусителка щом ще пътуваш по-добре го направи 2-и плодов или си вземи сокчета   Peace
За днес се натренирах, 70 мин. вело  Mr. Green на готина ретро музичка, бързо минава времето Party

# 46
  • Мнения: 0
vesyy най-вероятно така ще бъде, че иначе ще ми прималее като се знам при пътуване как се чувствам.  Peace Лелее 70 мин, на мен ми омръзва на 30-тата и се отказвам. И музиката не ми помага особено.  Crossing Arms

# 47
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Aз повече от 30 мин. не издържам , полудевам от нерви.  Embarassed
Но , и не се насилвам , достатъчно е и това , при положение ,
че никога до сега не съм имала движение , все в покой пред компа съм.  Blush
Веси , сега ме подсети , че и аз може да хапна една две босквитки и лента Чоколад.  Laughing
А в плодовия до 17 ч. добре , после съм на гости , салатка добре , но за другото ще
чофна по-малко , нЕма начин , семеен празник имаме.  Blush

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 295
Обикновено вЪртя педалите по 40мин., което е достатъчно  Peace  но днес се поулях, признавам Crazy  И на мен ми омръзва понякога, но си пускам нещо надъхващо...като моден канал  Joy
Страшно ми се прияде пиперка, сурова и днес май това ще е + домат, та значи ще се ходи на пазар. Приятен обяд! eat

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ СЛАДУР
   
Здравейте банда Hug
Аз съм си режимна-днес съм плодова,а утре водна и съм в МЦ Confused
Браво на отбелязалите минуси

# 50
  • Мнения: 678
Дидник честито ти пораснало момченце   bouquet
Да е много палав, здрав и щастлив


А на теб наздраве и честит празник - представям си какви чувства са те обзели днес  Simple Smile
Днес и аз режимна. Сътворих си макарони с гъби, лук, маслини и гъбен сос на Дерони. Стана вкусно. Довечера мисля да си взема парче торта, че от както съм на диетата не ми се е случвало  Simple Smile
Кантара се върна на килата отпреди прегрешнията и това е добре ми се струва. Ще видиме как ще е вдругиден след надявам се утре нормален плодов  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 792
ЗДРАВЕЙТЕЕ.
Аз се записвам в новата ни темичка и отивам на фризьор-от черна ще ставам кафява  Mr. Greenдовечера ще ви се явя с нова визия.Стискайте палци да ме направят добре.
Дидник честит празник на малкия жив и здрав да ви е и много късмет в живота.  Hug  bouquet

# 52
  • Мнения: 99
Фиданки готов е линка с преведените рецепти от Мелисита. Ето така реших да ги подредя и надявам се всички да са доволни. Темата с рецепти си остава в този вид и вариант. Мисля, че в увода на тази тема е написано всичко много точно и ясно. Хайде сега вижте преведените от Мелисита рецепти ТУК

# 53
  • Мнения: 242
аз също мисля , че е добре така

# 54
  • Русе
  • Мнения: 45
Е, не  ooooh!
Направо ме убивате вие, отказвам тотално да ви чета назад, за какво толкова пишете бе  Thinking 10 страници за 1 ден  Shocked аз по цял ден пред компа трябва да седя, че да ви изчета  Hug Много ви се радвам на всички всъщност, добре е че намерихме толкова много привърженички на този прекрасен режим. Нека другите да се мъчат с глад и еднообразна храна, да се пукат на нас ние добре тук, нали  Hug  Heart Eyes  Hug

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Жани, супер се е получило така  Peace
Моето заспа и аз седнах да хапна, отказах се от ориза и направих на мъжо печени картофки с пиле , а за мен само картофките. Уважих и една салатка домат+ краставица, довечера пак същото Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 0
Здравйте, момичета,
мерси за отговорите, е пиша на Мелисита веднага щом се установа на новата работа, че сега ми е малко хаос. Но иначе с радост. Някои рецепти изглеждат росто страхотно, аз вчера четох, но след 1 и пол просто се трупясах от умора. Иначе само някои от тях се рачитат трудно, другите са ок. Само че! - в цялата книга пише да се смесват плодове, дори има рецепти за всякакви плодови сладкиши, салата и т.н., които се правят от най-различни плодове, което ме обърка малко. Освен това всичките, т.е. почти няма рецепта, която да не включва някакви запържени на тиган енгридиенти. Вярно е, че пише по възможност да се сдобием с тиган, на който може да е пържи без мазнина, но лук как ще запиржиш без поне лъжица олио?! Така че малко се обърках.

Исках да помоля за линк или някакво календарче за лунната диета, че Жабката ме вдъхнови и аз да ги съчетавам. Дано успея с тези многото работи покрай мене...че и тоя заек, вярно че, не е дете, ама понякога ме довършва  hahaha Joy Joy

# 57
  • Русе
  • Мнения: 45
Имам една сериозна питанка  Thinking
В онази табличка за препоръчителното тегло, за моята височина пише 51-57 нормално, а от 57-63 наднормено. Какво е тогава теглото след тези 63 кг??? Явно аз съм с наднормено в момента щом съм 60-61  newsm78  Обаче в същото време, според другата табличка за кг/см*см там съм 22,6 тоест в нормите на нормалното тегло<25. Що е то се пита в задачата  newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте, мацки!
Настигнах ви, но все по-трудно ще ми става с това висене по цял ден навън! Малкия като се събуди и директно ми носи маратонките да излизаме.  Laughing Едва го убеждавам да се приберем на обяд, а сега докато спи ще трябва и да готвя.  Mr. Green
Аз го закрепих мандахерцащия се половин кг. доволна съм. Днес съм въглехидратна и ядох 3 препечени филийки с шарена сол. За довечера ми се очертава пак същото, но в намалено количество. Шоколад нямам, може и да си купя, но много се изкушавам и предпочитам да не го ям въобще.

# 59
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
avr1lka , ето календар на лунната диета за цялата година. Hug
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p9628.html

Общи условия

Активация на акаунт