ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 195
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 114
може ли някой да помогне, все още не съм получила е-мейла с потвърждение. Пощата ми е в g-mail.com. Какво мога да направя?

gmail се пише слято, да не би това да е проблема?

извинявам се за изписването. Разбира се, че хххх@gmail.com. Имам елементарна компютърна кулутура  Wink

# 256
  • Мнения: 1 255
Извинявам се, че сигурно прибързвам с въпроса си, но ще бъде ли запазено предварителното кандидатстване за ДГ.
Ако детето няма навършената възраст за ДГ, а само за ОДЗ, ще може ли да запиша в профила му даден брой ДГ, които съм избрала, без това да се очита като реално кандидатстване, разбира се, но да мога да следя класиранията в тези ДГ?

Да, разбира се. Системата ще прецени сама в коя градина на активира кандидатурите. При навършване на необходимата възраст, системата ще пренасочи кандидатурите автоматично.

# 257
  • Мнения: 114
оп, наистина е бил в спама. Благодаря!

# 258
  • Мнения: 7 384
                        Още ли сме на 3-тата стъпка?Има ли някой прескочил ? Laughing

# 259
  • Мнения: 1 255
Защо нищо не мога да вкарам като информация?
1. Не мога да добавя адрес, нито телефон;
2. Не мога да видя всички детски градини, по никакъв начин не се показват;

Дали в последствие, ще имаме възможност да попълним необходимата информация, както и да ли ще можем да виждаме всичко, което ни интересува?
Благодаря!

Още не можем да променяме, но и аз питах това за детските градини - защо дори не можем да ги виждаме??? Кога и къде ще можем?

Цялата информация е на публичния сайт. Може просто да отворите нова страница в браузъра. Предвиждаме да покажем връзките, за които говорите и на начална страница на семейните профили.

# 260
  • Мнения: 1 255
                        Още ли сме на 3-тата стъпка?Има ли някой прескочил ? Laughing

На трета стъпка. Чак вечерта, когато г-н Джонев реши, ще пуснем 4-та стъпка.

# 261
въпрос към екипа:

в секцията с критериите пише че някой ще са автоматични
това какво значи?
дали от ЕСГРАОн ще се вземат данните и ние само ще ги потвърдим, или трябва да ги въведем, а после newsm78

и относно адреса на родителите... има ли някакъв формат за въвеждане или е свободен текст?

САМОЦИТИРАМ СЕ
въпроса е към екипа

# 262
  • Мнения: 562
Защо нищо не мога да вкарам като информация?
1. Не мога да добавя адрес, нито телефон;
2. Не мога да видя всички детски градини, по никакъв начин не се показват;

Дали в последствие, ще имаме възможност да попълним необходимата информация, както и да ли ще можем да виждаме всичко, което ни интересува?
Благодаря!

Още не можем да променяме, но и аз питах това за детските градини - защо дори не можем да ги виждаме??? Кога и къде ще можем?

Цялата информация е на публичния сайт. Може просто да отворите нова страница в браузъра. Предвиждаме да покажем връзките, за които говорите и на начална страница на семейните профили.

Благодаря за отговора.   bouquet

# 263
  • Мнения: 1 255
Благодарим за въпросите и коментарите по ползваемост на системата!

За нас е важно да знаем какво намирате за удобно, и какво не. Разбирате, че тази система се прави в изключително кратки срокове, за да се даде повече време на родителите преди класирането. Приемането на регламента се забави много, а датата на класиране не може да се премести, защото е твърде близо до изборите.

Благодарим за разбирането!

Явор Джонев

# 264
  • Мнения: 562
въпрос към екипа:

в секцията с критериите пише че някой ще са автоматични
това какво значи?
дали от ЕСГРАОн ще се вземат данните и ние само ще ги потвърдим, или трябва да ги въведем, а после newsm78

и относно адреса на родителите... има ли някакъв формат за въвеждане или е свободен текст?

САМОЦИТИРАМ СЕ
въпроса е към екипа

Присъединявам се към въпроса. На мен това също ми беше интересно.

# 265
  • Мнения: 7 384
                        Още ли сме на 3-тата стъпка?Има ли някой прескочил ? Laughing

На трета стъпка. Чак вечерта, когато г-н Джонев реши, ще пуснем 4-та стъпка.
                 Благодаря!Така поне няма да надничам през 10 минути! Laughing

# 266
  • Мнения: 1 255
въпрос към екипа:

в секцията с критериите пише че някой ще са автоматични
това какво значи?
дали от ЕСГРАОн ще се вземат данните и ние само ще ги потвърдим, или трябва да ги въведем, а после newsm78

и относно адреса на родителите... има ли някакъв формат за въвеждане или е свободен текст?

САМОЦИТИРАМ СЕ
въпроса е към екипа

Вие ще трябва да декларирате всички необходими данни в профилите. От там ще се изчислят критериите. Засечката с базата на ЕСГРАОН ще бъде направена впоследствие, за да се изчистят проблемни профили и да не трябва да се връщат много деца при записване.

Адресът сам по себе си е свободен текст.
Първият адрес трябва да е реалното местоживеене на семейството.
Той ще се ползва от директорите при нужда.
Районът и полето дали е в София се избират в зависимост от регистрацията за постоянен адрес (по лична карта) или настоящ адрес (със служ. бележка).

# 267
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Аз все още не мога да вляза в профила. Писах до кгсофия, отговориха ми да пробвам с мейл и парола. Това правя цяла сутрин. Пак им писах.

# 268
  • Мнения: 1 255
Аз все още не мога да вляза в профила. Писах до кгсофия, отговориха ми да пробвам с мейл и парола. Това правя цяла сутрин. Пак им писах.

Ако сте минали първа стъпка успешно, трябва с мейл и парола. Ако не сработва паролата, просто активирайте "Забравена парола". Ще получите мейл с връзка за създаване на нова парола. Натиснете връзката и ще видите новата парола на екран в системата.
 
Запишете я! После влезте в системата с мейл и новата парола.

# 269
  • Мнения: 660
Аз все още не мога да вляза в профила. Писах до кгсофия, отговориха ми да пробвам с мейл и парола. Това правя цяла сутрин. Пак им писах.
И аз имам същие проблем,не мога да си вляза в профила,а на забравена парола ми казва,че няма такъв потребител..Е как няма като си виждам иначе детето в списъците с градините,направо много се изнервих.100 пъти написах ЕГН-то и мейла си,но без успех,писах им 2 пъти  нямам отговор още....Абсолютни непрофесионалисти са тези ,които са им правили сайт аи системата,тъпа работа:( #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт