Дързост и красота - 25 ...."Ако посееш ветрове ще пожънеш бури!"...

  • 15 282
  • 440
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 757

Това отново много ми боде очите..кога друг път е имала такива пристъпи  Mr. Green
Щеше да бъде благородно, ако беше казала - понеже си ме избрал под емоционален натиск те оставям да отидеш при Брук Simple Smile Mr. Green
Това, което направи тя е "Не си затвори очите"..Постъпи честно, даде му отново възможност да избира.. Crazy..оххх..мъко моя  ooooh!
Е честноста и благородството вървят ръка за ръка!И как да каже оставям те на Брук?Да не е стока,че да го оставя или връща!Голям човек е,нека сам реши!Сега нека видим-разобличиха майка му,той е на ход!Ако толкова обича русото,ще покаже вратата на Тейлър!
Или да беше казала - "Понеже нямаше един ден с Брук в къщата на плажа, върви сега, помисли и тогава вземи решението си."
Имаше,имаше!Само,че тя се помъчи една нощ да има,ама за зла участ на Брукито,Стефани я спря да си развее коня!Тука няма място за коментар /поне от моя страна/,колко подло се опита да постъпи русата!Оставя горчив вкус,да не кажапо-лоша дума,изцепката със съблазняването!Абе постъпи честно,ако си толкова сигурна в любовта си!

# 31
  • София
  • Мнения: 9 966
За Тейлър страхотна както винаги-интелигентна,чувствена,благородна,излъчваща доброта и състрадание и не на последно място невероятна майка Hug
Това за днешната серия, или по принцип ни напомняш, ако сме пропуснали?

# 32
  • Мнения: 400
Страхотен епизод днес. Падението на Стефка беше музика за ушите ми. Малко протакаха пак, но беше супер. Как я заебаха всички един по един. Нека й. Сега да видим пред кой ще го играе тартор. Whistling
Много хубаво мнение и аз така мисля Mr. Green
А пък......такъви работи всички да слушат някаква стара чанта с бастун само по филмите го има.
Тая "тарторка" ако е в България,никой няма да й обръща никакво внимание на дъртата чанта #2gunfire #2gunfire

# 33
  • Мнения: 0
За Тейлър страхотна както винаги-интелигентна,чувствена,благородна,излъчваща доброта и състрадание и не на последно място невероятна майка Hug
Това за днешната серия, или по принцип ни напомняш, ако сме пропуснали?
Мое мнение ваша преценка Grinning

# 34
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Абе постъпи честно,ако си толкова сигурна в любовта си!

Ооо стига  Joy, това важи и за Тейлър..Ако и тя беше толкова сигурна в любовта на Рич към нея нямаше да се притесни толкова от нощното посещение на Брук..нямаше притеснена да задрънка по алофона и щеше да спре Стефаня да не си развява д-то до къщата на плажа..Както се видя, Стефка също не е била сигурна в Ричовата лИбов към Тейлър, дори самата Т днес най-сетне го осъзна  Crazy
Положението е такова, че с мъж като Ридж никоя жена не може да е сигурна. На него трябва постоянно да му се напомня.. Grinning

И как да каже оставям те на Брук?Да не е стока,че да го оставя или връща!Голям човек е,нека сам реши!

Това моето беше доста грубо казано..не е задължително да ползва същите думи, важно е действието.. Peace

В крайна сметка Брук не получи ни деня , ни нощта, така че от тази гледан точка The Sheep e права  Grinning

# 35
  • Мнения: 0
Гледайте, гледайте... страхотна просто!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RODSc3G3Phg
страхотна фигура Grinning

# 36
  • Мнения: 4 496

Положението е такова, че с мъж като Ридж никоя жена не може да е сигурна. На него трябва постоянно да му се напомня.. Grinning



  newsm74

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Не вярвам Рич да избере сега Брук. Тогава би показал достатъчно ясно на всички, че е бил манипулиран от майка си.

# 38
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Няма да я избере сега..остава си с Тейлър, за да може да походи на консултации, да може да избуят проблемите на това толкова погрешно събиране, да разбере за Джеймисито и чак тогава ще и каже" Адио Тейлър- мое Рио"  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 0
Ерик с тая страстна целувка направо се изплю в лицето на Стефуна,ама чак наведе шаврито ooooh!нема да доиде малко акъл в таз кратунка.Абе толкова ли са прости мъжете в тоя филм Whistling

# 40
  • София
  • Мнения: 9 966
Не са разбира се...Брук е виновна, тя така го погледна Ерик, че той не можа да устои...

# 41
  • Мнения: 2 311
Ерик с тая страстна целувка направо се изплю в лицето на Стефуна,ама чак наведе шаврито ooooh!нема да доиде малко акъл в таз кратунка.Абе толкова ли са прости мъжете в тоя филм Whistling

A тя не се ли изплю в неговото- той 100 пъти и каза - не се бъркай ,остави ги да се оправят,големи хора са,тя не та не... ooooh!
Такава жена,която от добра дума не разбира и прави всичко на своя глава,нищо не споделя със съпруга си и си измисля инфаркт ,та да му изкарва ангелите,....С две думи време му беше на Ерик да направи нещо,изнасянето беше добре,ама с целувката направо я закова Mr. Green

# 42
  • Мнения: 660
Тази серия беше една от най-силните досега thumbsup...очаквах след 5 епизода да свали лепенката, но нещата се развиха направо мълниеносно. Имах нужда да видя едно такова  публично разобличаване на Стефка. smile3508 През годините само Брук го е отнасяла, а тази вещица уж все в името на семейството си правеше интрижките и все й минаваха. Но днес стана ясно кой как действа. И моето лично мнение е, че на Брук са по-лесни за консумиране.  luvbedСега Джинджи ще ме нарами, че Шаври си е Шаври, но откакто свят светува около секса се върти всичко. Факт! А методите на Стефка няма какво да коментирам...да не ти е в къщата! af

# 43
  • Мнения: X
http://www.youtube.com/watch?v=RODSc3G3Phg       -защо това ме кара да си мисля,че Брук и в живота има такова поведение?!    newsm78     Вярно ,има страхотно тяло ,е ,и какво?!Вътре няма нищо,празно...

"...Ако Тейлър беше умна,щеше да прозре цялата Стефкина игра..."

Това значи ли ,че Брук и Джакито са най-умните във филма? 
 

# 44
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
http://www.youtube.com/watch?v=RODSc3G3Phg       -защо това ме кара да си мисля,че Брук и в живота има такова поведение?!    newsm78     Вярно ,има страхотно тяло ,е ,и какво?!Вътре няма нищо,празно...
Без коментар тук..  Rolling Eyes


Ако Тейлър беше умна, щеше да прозре цялата Стефкина игра..     

Понеже само Брук и Джаки не повярваха,те ли са най-умните във филма?!   

Ами явно са по-умни и съобразителни от Тейлър. Да си заравяш главата в пясъка, никога не е било полезно .. Peace

Общи условия

Активация на акаунт