Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
в понеделник ще го оправят, има технически проблем със сървъра на сайта. Извиняваме се за неудобството много Sad
Мердси, душичка, за инфото!  bouquet  Аз през 1/2 час се пробвам да вляза, значи мога да успокоя топката до понеделник!

# 16
След последния път, в който имах проблем да вляза в календара, си направих регистрация и в Бейбиплан, така че сега ми е все тая дали няма утре пак да се прецака Зачатие. Случва се.

# 17
  • Пловдив
След последния път, в който имах проблем да вляза в календара, си направих регистрация и в Бейбиплан, така че сега ми е все тая дали няма утре пак да се прецака Зачатие. Случва се.
Peace

# 18
а аз не мога да се регистрирам в бейбиплан  newsm78 много странно. Казва ми, че ще ми изпрати майл и нищо не получавам.

# 19
  • В сърцето на живота!
а аз не мога да се регистрирам в бейбиплан  newsm78 много странно. Казва ми, че ще ми изпрати майл и нищо не получавам.
Не може да не получаваш нищо,пробвай пак

# 20
  • Sofia, Bulgaria
Аз само да кажа че Зачатие вече се отваря.
Дано няма подобни проблеми вече, че ще си изгубят потребителите  Laughing  love001

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт