А вие дали се омъжихте, защото забременяхте, или..?

  • 11 945
  • 167
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 722
Аз се омъжих ЗА ДА забременея  Laughing! Нямам нищо против връзките без брак, така си живеехме и с мъж ми, но когато идеята да имаме бебе започна да се върти в главите ни, решихме да сключим граждански брак. А и сватбата беше най-прекрасния ми ден! Луди танци, алкохол, бурна брачна нощ - все неща, които щях да пропусна, ако бях бременна булка. Работихме около месец по въпроса като началото поставихме в първата ни брачна нощ.

# 46
  • Мнения: 6 472
Бяхме взели решение да се женим и да си правим бебе Grinning Бебето стана веднага, а за сватбата ни трябваше известно време за подготовка, тъй че се омъжих бременна в 3-ти месец. Причината, обаче не беше бебо Grinning

# 47
  • Мнения: 5 183
Бяхме се сгодили и си живеехме заедно без брак. После тои замина дале4. След една година аз го последвах. Побързахме да склю4им брак зад граница, за да озаконя престоя си там, а след 3 месеца забременях.

# 48
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз забременях 2 месеца след свтбата,но опити праехме отдавна.ЗА мен тези неща нямат значение-със или без брак,преди или след свтбата,важно е лУбоФ и бебета да има Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 10 758
аз съм за този вариант, защото после да няма проблеми с зачевания работи..плодовитости и тн.
Мислех, че хората се събират защото се обичат  Rolling Eyes

Аз пък забременях месец и половина след сватбата. Преди това пробвахме безуспешно близо 7 месеца. Явно се е искало от нас да станем законно семейство и тогава  Grinning
Иначе съм либерално настроена и не гледам с лошо око на бременни булки. Важното е  да има любов и желание от двете страни, а не да го правят заради роднини и хорски приказки.
И при нас беше така. Съгласна съм с мнението ти.

# 50
  • Мнения: 6 868
аз досега винаги съм си мислела, че не искам да се омъжа бременна. И наистина все още държа на това. Ако случайно забременея преди да съм се омъжила сигурно ще изчакам да се роди бебчето.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 145
На мен всички доктори ми казваха, че може и да нямам деца, а за приятелят ми тогава децата бяха най-важното. Аз не исках той да се обвързва с една потенциално бездетна жена.
Решихме да започнем бебеправенето от Великден. На Гергьовден за рожденият ми ден, той ми поиска ръката и каза, че ако не успеем с бебето ще си осиновим. Планирахме сватбата за декември, но само седмица след това теста показа 2 чертички и решихме да ускорим венчавката, за да пази Бог детенцето ни.
Та и аз бях бременна в 3-ти месец булка, но беше много весело Grinning

# 52
  • Мнения: 7 640
въпрос на разбирания. Защо да е кофти бременна булка? Или родила госпожица, на която някакъв мъж идва в родилното с паспорта да припознае детето? Традициите не са това, което бяха! Grinning

# 53
  • Мнения: 948
Оженихме се и близо 3 години след това забременях.Беше си абсолютно планирано и желано бебче.

# 54
  • Мнения: 987
Ние все не можем да се организираме и да се венчаем. Междувременно вече имаме 2 бебета. Мисля си, че ще бъде прекрасно те да ни бъдат шаферчета, така че - не бързаме.  Joy Joy Joy
newsm10, и ние така . а иньче сме заедно от 10-години.

# 55
  • Мнения: 3 550
Не, забременях 4 години след като се омъжих. За тогава беше планирано и се получи. Искахме първо да се нарадваме един на друг и по-късно "узряхме" за родители.

# 56
  • Мнения: 1 666
А ние пък си живяхме три години като сгодени, защото заради нашия провинциален град поне годеж трябваше да направим като не искаме сватба, а бебчето го очакваме сега през декември - абсолютно планирано и много желано! И някакси измежду другото решихме някой ден да минем през гражданското и да се разпишем, ей-така в чест на бебчо да станем все пак семейство за "официално"!

# 57
  • Мнения: 1 290
.... Аз не исках той да се обвързва с една потенциално бездетна жена.
Решихме да започнем бебеправенето от Великден. На Гергьовден за рожденият ми ден, той ми поиска ръката и каза, че ако не успеем с бебето ще си осиновим. ....

Насълзиха ми се очите - толкова е мило от негова страна и толкова благородна от твоя - за това Господ ви е дарил с чедо. Бъдета щастливи! Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 505
Аз забременях на сватбеното пътешествие. Mr. Green

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Оженихме се,когато бях бременна в 4 месец.Но ходехме от 5 години и това си беше в реда на нещата.Просто бебето изпревари сватбата Wink

Общи условия

Активация на акаунт