С великденски яйца ще се борят и Монтанските деца

  • 14 930
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 245
Здравейте на всички! Честита рожба на beboran4eto! Да Ви е жива и здрава и много щастлива!
desin4o ЧРД! Желая ти здраве, щастие и любов!
Ние си бяхме на село една седмица и вчера се прибрахме. За Великден пак ще си ходиме, знаете ли кои дни ще са почивни?
За Ла Редута какво да Ви кажа, много неща съм поръчала за всички в къщи. Доволна съм и са на добри цени. Ако Ви интересува нещо конкретно, питайте. На 02.04. си получих първата поръчка от Англия чрез Детство мое и дрехите са по-хубави от на Ла Редута, но и естественно и цената им е по-висока. Но качеството е супер.

# 31
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
iva51 т кои Английски сайт си купуваш неща.Аз от ибей си пазарувам.А от ла редут имаме много неща от миналата година пускаме поръчки,за детето каквото съм купила съм много доволна.За мен само от една рокля съм доволна но имат и хубави неща.Иве покажи какво си си купувала от Ла редут,може и линкове да пуснеш от сайта,ако ги има още.

# 32
  • Мнения: 245
Добро утро! Петя, от всички англ.сайтове можеш да пазаруваш чрез Детство мое, ето и линк към темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386525.0.  Аз от Ибей не пазарувам. Не съм снимала дрехите на децата, но ще се разровя за линкове и ще ги пусна.
Да Ви почерпя днес имам имен ден.

# 33
  • Мнения: 274
Добро утро момичета  Hug
Малка почерпка от нас,защото днес Камелия има имен ден Grinning






           Честит имен ден на Ками и на Ива!!!



Честит празник и на всички,които празнуват днес!!!  bouquet   bouquet   bouquet


Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 09:57 от mih06

# 34
  • Мнения: 406
Честит празник на всички    bouquet

# 35
  • Монтана
  • Мнения: 220

                                              ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ С ИМЕНА НА ЦВЕТЯ.

                                 

# 36
  • Мнения: 210
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес-малки и големи!Да са здрави,весели,засмени и все тъй прелестни като цветята-цъфнали навред!

Тотоманиак,честито ново жилище Hug  bouquet Hug!

# 37
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит имен ден на всички  които празнуват днес.Бъдете живи и здрави и винаги щастливи.

# 38
  • Мнения: 3 313
Честита дъщеричка на beboran4eto !!!   ylinfant
   

Честит рожден ден на desin4o !!!   party023
 

Честито на всички именници !!!   bouquet
 

# 39
  • Мнения: 30
                               

# 40
  • Мнения: 11
Привет майчета!  bouquet  bouquet  bouquet
Малко късно се включвам  Peace Но ходих навън да  hang и да  1dishes

baloniЧестито на всички именници!Да са живи и здрави и много усмихнати!И все така да красят имената си! smile3525 smile3525 smile3525[/center baloni
Честито на totomaniak за новото жилище! newsm81 baloni newsm24
Хайде със здраве!И да почерпите ей! smile3503 Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 4 753
Честит имен ден на всички именници и от мен!!!     bouquet 

# 42
  • Мнения: 12
Привет съгражданки.
Аз малко се позагубих,бяхме си на Бойчиновци.

Честито на всички,които съм пропуснала.

Днес времето е лошо и май няма да има разходки.
Пак ще си висим вкъщи.  Sad

# 43
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Абе къде сте бе мацки.Хем е студено на вън хем ви няма.Защо ли никой не влиза в темата.Аз си разглеждам Интернет магазините и се чудя защо при нас цените на стоките са по високи а качеството е по ниско.За това съм се отказала да пазарувам от БГ магазини.Купих пони на Криси и сега пада една игра с него,ама и то е много сладко и като спреш да си играеш с него се чува звук все едно се прозява и ляга и заспива.Много е сладко.

# 44
  • Мнения: 4 753
beboran4eto, как да напиша малката на първа страничка?? В смисъл - с истинското й име или с някое кратичко (както я наричате)?? 

Общи условия

Активация на акаунт