Попово- 8

  • 25 032
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
и Велислава е добавена към списъка с малчуганите  Hug дано зарастне бързо главичката  Peace

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 06:49 от PePeNa

# 16
  • Popovo
  • Мнения: 571


Добро утро.
Веси, напълно те разбирам какво ти е. Марти беше на 4 г., когато ми се обадиха от детската градина със същата новина. Ще и мине на малката не се притеснявай, герои са децата ни.
 Специални благодарности на Калия, че ме изтърпя почти месец да и досаждам.  bouquet

# 17
  • Мнения: 134
аз  познавам мама  Веси, Ивайла  и Вили  са  в  една ясла  Peace  и понеже вчера се видяхме  в  болницата с децата по  "случката" ги разпознах, настръхвам  направо като  ги  видя  как  търчат  в тази ясла  ooooh!. Веси, успяха  ли да  я залепят, горкичаката дано  скоро  заздравее
Диди,  относно  търпението на Красито споко,  прага и на търпимост е почти до безкрай, дори Алекс  го е  осъзнала  Laughing,  аз  не мога така, на моменти  такава нервна  чак аз  едва се търпя  Sick
при нас  нищо  ново, освен нов  бронхит, нов АБ, ...нови  проблеми  Rolling Eyes

# 18
  • Popovo
  • Мнения: 219
крисс' още като прочетох, че има дете Ивайла и си помислих за вас. smile3503Вили за сега е по-добре.Днес ходихме да я залепят, но все още кърви раната и затова й направихме и снимка. Обаче въобще не си личи, че нещо я боли.Ходи и бяга,пада,става и пак си е палава.А днес при лекаря, докато й сменяха превръзката се държа много смело.Дори не се развика,не се чу никакъв звук, само отначало малко си поплака, но детето издържа.Аз сигурно щях да викам колкото мога  Mr. Green, но тя ме учуди.Но затова пък при ренгена докато й правиха снимка, едвам я удържах и я чу цялата болница. newsm45 Утре пак ще сме на проверка дали е започнало да зараства.
А Ивайла как е?Има ли кашлица и сополи?Ние пак сме с тази гадна алергична кащлица и водистите сополи.Вече незнам какво да я правя,само да се оправи и като походи на ясли започва кашлицата,която продължава със седмици.Вече незнам на какъв доктор да я водя и какво да й давам. newsm78
П.П.Забравих да ви поздравя за новата тема и хубават първа страница.

# 19
  • Мнения: 0
И аз да се включа в новата тема,че пак съм много изостанала.В това хубаво време не ни се прибира и сме до 19.30 по градинките.

# 20
  • Мнения: 593
Добър ден, момичета!
Първо искам да пожелая късмет на мама Яни, която днес има приемен изпит във Великотърновски университет. Нека заедно да й стискаме палци!  Praynig

Тук времето е хубаво, тази седмица е католичесткият Великден  easter и навсякъде има много забавления, особено за децата. Вчера излизахме с още две български мами от форума, водихме децата на едни надуваеми замъци, въртележки, влакчета.  За повечето фирми това са неработни дни, така че се радваме и на присъствието на татковците.
Утре сме на рожден ден на момченцето на моята приятелка.  baloni
Надявам се времето да е слънчево, защото там, където ще е партито, ще има и басейн.   grinning039

Това е за днес от мен, момичета. Разказвайте вие как сте?  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 686
Да дам отчет след изпита.
Днес имаше една камара лапета на изпита.Университета чак не побира толкова хора,та изпити имаше и в няколко училища в града.Та аз се паднах в едно СОУ и само там имаше може би стотина кандидат-студенти.Чесно много ме беше страх докато влезем по стаите,много се колебаех.Но като почна самия изпит се успокоих.Паднаха се лесни неща на теста.Есето беше малко по-трудно,но мисля,че се справих.Ще видим.Чакам с нетърпение резултатите Praynig Praynig Praynig.

# 22
  • 7800
  • Мнения: 243
Успешно класиране, Яни!

Аз ли нещо не съм наред или от скоро са тези кандидатстудентски изпити по средата на учебната година?!

# 23
  • Мнения: 523
Е не бе , това са предварителните кандидат студентски изпити . След това има и редовна сесия и може да си избереш с коя оценка да кандидатсваш . Един вид още един шанс  .

# 24
  • 7800
  • Мнения: 243
А-хаааааа.....

# 25
  • Мнения: 111
Има ли ранобудни за кафенце? Wink



Честит имен ден на всички с цветно име!
Бъдете здрави, красиви, щастливи и усмихнати!

# 26
  • 7800
  • Мнения: 243
Таша, благодаря от името на Цецка!

Честит имен ден на Елица, Явор и Раличка!

# 27
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте на всички в този ветровит ден. Mr. Green

Честит Празник на всички!
На всички именици, да им е живо и здраво името, и да са цветни и весели каквито са цветята, чийто имена носят!


Мерси за кафенцето Мама на Ванко.Много добре изглежда.  bouquet


Успех на изпитите Мама Яни. newsm10Ти за какво кандидатсваш?

# 28
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО НА ИМЕНИЦИТЕ!!!! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 29
  • Мнения: 686

Да почерпя за моето цвете.
Честит ден и на другите именници!

Мама Веси,каквото вляза.Надявам се за право,но не съм сигурна дали ще успея да се класирам.Като видях колко народ има на предварителните изпити ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт