Бал с маски

  • 3 870
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 300
Извинявам се, ама нЕкои бъркат двата щата. Едно е да полагаш грижи за себе си, съвсем друго е да се китосаш като краден камион.
Не всеки оценява красивата усмивка, резултат от редовни посещения в зъболекарския кабинет, красивата кожа след масажи, поддържаната коса и т.н. Не че няма хора, на които Господ им е изсипал всичко това с кофата и не е нужно и пръстта си да помръднат. Но в повечето случаи стествената красота се нуждае от много и системни усилия.
Разбира се, далеч по лесно е да залепиш поглед на плътния слой ФДТ и миглите с 300% повече обем Wink.

# 46
  • Мнения: 166
И да питам за нещо:
99% от мъжете не носят грим . Не говоря за артисти, водещи и др. които слагат грим по задължение. Повечето мъже (вкл и аз) не се бръснат редовно. За да облечем някоя дреха ни стига да е чиста и да е практична, обувките си избираме на база колко са удобни , а прическата просто не трябва да ни пречи. Как ни харесвате тогава ?!!  Confused


Нова тема?

# 47
  • Мнения: 0
........и миглите с 300% повече обем Wink.

Да се чудиш вежда ли  Shocked е мигла ли е  Shocked

Друго си е да намигаш с вежда  Joy привлича внимание  Joy

# 48
  • Мнения: 3 268
Еее,стига сега,миглата трябва да е дълга и извита.Придава магнетичен чар и фанализъм на погледа.За маникюра обаче искам да питам аз момичетата,дето са с дълъг такъв.Как се справяте с домакинството и изобщо не ви ли пречи на нормалните човешки дейности маникюр от този вид?
http://margonails.hit.bg/gallery/imagepages/image52.html

# 49
  • Мнения: 2 448

И да питам за нещо:
99% от мъжете не носят грим . Не говоря за артисти, водещи и др. които слагат грим по задължение. Повечето мъже (вкл и аз) не се бръснат редовно. За да облечем някоя дреха ни стига да е чиста и да е практична, обувките си избираме на база колко са удобни , а прическата просто не трябва да ни пречи. Как ни харесвате тогава ?!!  Confused


Не си  ли забелязал, че за това ви е нужно много повече от гледка в гръб. За това се налага доста да се потрудите, за да ви забележим и харесаме. Къде с думи, къде с отношение, къде с нещо друго.

п.п. Небръснат и рошав мъж на първа среща няма никакъв шанс, независимо от останалото.  Wink

# 50
  • Мнения: 77
За маникюра обаче искам да питам аз момичетата,дето са с дълъг такъв.Как се справяте с домакинството и изобщо не ви ли пречи на нормалните човешки дейности маникюр от този вид?
http://margonails.hit.bg/gallery/imagepages/image52.html

Aз съм с по-дълъг маникюр! Мия чинии с ръкавици. Ноктите не пречат! Пера с пералня! Ноктите не влизат в употреба! Не готвя - купуваме готово готвено. Салатата я режа с нож - ноктите пак не играят роля! Прахта от мебелите чистя с кърпа - ноктите на влизат в употреба!

Свир*и правя - мъжете са впечатлени от ноктите!

Пиша на компютър без проблем - както може да се съди и от поста ми!  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 300
Свир*и правя - мъжете са впечатлени от ноктите!

Сигурно като правите секс са впечатлени от тавана  Laughing

# 52
  • Мнения: 3 268
Небръсна от този тип никога няма да върна Wink
http://www.cinefish.bg/actor_gallery.php?id=13167

# 53
  • Мнения: 77
Свир*и правя - мъжете са впечатлени от ноктите!

Сигурно като правите секс са впечатлени от тавана  Laughing

От много неща се впечатляват!  Wink

# 54
  • Мнения: 166
Паси, недей така. Колко мъже хабят тонове гел, за да придатат на косата си разхвърляно-небрежния фасон и не се бръснат със седмици за по-гъста мъжественост по фейса!

Леле, Виктория, не ща да те хващам просто. Днес ти е късметлийски ден, пусни тото.

# 55
# 56
  • Мнения: 1 788
На мен лично дългите нокти като тези, показани на снимката биха ми пречили много, а и някак си ми изглеждат гнусни.
Работя цял ден на компютър и никак няма да ми е удобно, ако имам чак такива нокти. Според моя вкус, не е задължително да имаш такъв маникюр, за да изглеждат ръцете ти добре. Аз поддържам ръцете си, горе-долу в този вид и ми е най-удобно за всичко:
http://img.club.pchome.net/upload/club/other/2007/11/2/pics_gigi … in_1194011847.JPG

# 57
  • Мнения: 2 448
Паси, недей така. Колко мъже хабят тонове гел, за да придатат на косата си разхвърляно-небрежния фасон и не се бръснат със седмици за по-гъста мъжественост по фейса!

О, аз говоря само за себе си. То е ясно, че за всеки влак си има пътници.

# 58
  • Мнения: 3 268
Нарочно акцентирах върху ноктите,защото там има много противоречиви мнения,харесват ли се или не дългите нокти.Моят мъж например изобщо не харесва дълги нокти,направо се погнусява от дълъг маникюр.Затова и моите нокти са къси,аз така си ги и харесвам.Има мъже обаче,които направо се побъркват при вида на дълъг маникюр,събужда се животинското в тях.Та пак стига до извода на Летящата-за всеки влак си има пътници.
Моят мъж е от тези,дето са винаги гладко избръснати и с гел на главата,но аз харесвам и по-първични и брадясали типове. Sunglasses

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Немо, знаеш че жените в по-голямата си част се гримират заради собствената си преценка за хубост и тази на другите от същия пол.
едва ли в ежедневието си се гримират за да се харесат на мъжа си или колегите си.
та, най-вече като се гримират ежедневно го правят за себе си, да се погледнат и да си кажат "мммм супер съм"

Общи условия

Активация на акаунт