Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 107 175
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 595
jaklins, за коя серия става дума? Може ли да обясниш по-подробно?

# 46
  • Мнения: 3
Момичета, моля ви да ми препоръчате слънцезащитни продукти за коса. Небоядисвана, нормална, към леко суха по дължините, тънък косъм, права. Търся продукти , които да нямата мокър ефект и косата да си е в нормален вид, когато си ги сложа. Шампоани, маски, спрейове...


Mога да ти препоръчам някой от тези продукти, те са специална серия с минерали и слънцезащитнен ефект.  Peace

http://www.keune.bg/Sun%20Sublime-317.html

# 47
  • Мнения: 3 253
jaklins, аз започвам да си чувствам косата така, когато съм ползвала една серия около месец и е време да я сменя с друга. Нещата се оправят, когато мина на друга серия.

# 48
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Повече от година съм на Керастаз. Ползвала съм и ползвам Bain satin, цимента,  серията за боядисана и този прозрачния розовия. Но определено съм разочарована. От профешънала по-добре чувствах косата си. newsm78

# 49
  • Мнения: 595
Е, измих се най-накрая с Циментовата, сложих си от реконструктора и от термичния накрая. И да ви кажа като за първо ползване имам осезаем ефект, изключително заглаждане и антизаплитащ ефект, който дасега не съм постигала с нещо друго, включително Лореал професионала. Много съм впечатлена. Всъщност това беше прибината да отложа ходенето на фризьор, сумата не е малка, но и ефекта е повече от впечатляващ.
Сега остана да намеря нещо за стимулиране на скалпа, от рода на Комплекс 5 на Рене фюртерер. Имате ли идеи? Само да не е хининова вода или икаров, че е адски мазно и трудно се мие! Нямам косопад, просто за стимулиране и подхранване, дето се вика да затворя цикъла!

# 50
# 51
  • Мнения: 2
Моля за отзви за следните продукти:

Воал за блясък Crystal gloss 100 мл.


Абсолют рипер - ампула за изтощена коса 10 мл.



Концентрат за дълбоко възстановяване renew C



Ампула Лумино Контраст за изрусена на кичури коса 10 мл




 Praynig

# 52
  • София
  • Мнения: 7 765
Повече от година съм на Керастаз. Ползвала съм и ползвам Bain satin, цимента,  серията за боядисана и този прозрачния розовия. Но определено съм разочарована. От профешънала по-добре чувствах косата си. newsm78

Жаки, явно косата ти няма нужда от толкова силни продукти като Керастаз, за това и се чувства добре с по- леки като Лореал, при мен примерно е обратното.

На мен шампоаните на Шисейдо изобщо не ми понесоха и провокираха възпаление на скалпа, но този от линка не съм тествала.

# 53
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Иля, наистина трябва да сменя с нещо друго. Всъщност като сметнах почти 3 години съм на тази марка.
А това от линка е енергизант за коса-за тънка и падаща коса. И аз нямам впечатления от продуктите за коса на Шисейдо.  Мисля да пробвам и Леонор Грейл. Не на всеки понася тази козметика, но пък доволните са мнооооооооооооооого доволни.

# 54
  • Мнения: 4 016
Момичета, моля ви да ми препоръчате слънцезащитни продукти за коса. Небоядисвана, нормална, към леко суха по дължините, тънък косъм, права. Търся продукти , които да нямата мокър ефект и косата да си е в нормален вид, когато си ги сложа. Шампоани, маски, спрейове...


Mога да ти препоръчам някой от тези продукти, те са специална серия с минерали и слънцезащитнен ефект.  Peace

http://www.keune.bg/Sun%20Sublime-317.html

Тези продукти само чрез фризьори ли могат да се поръчат? Наскоро точно гледах каталог на Кеune при една фризьорка и си набелязах шампоана и балсама. Цените бяха над 20 лева...

# 55
  • Мнения: 2
Моля за отзви за следните продукти:

Воал за блясък Crystal gloss 100 мл.


Абсолют рипер - ампула за изтощена коса 10 мл.



Концентрат за дълбоко възстановяване renew C



Ампула Лумино Контраст за изрусена на кичури коса 10 мл




 Praynig

# 56
  • Мнения: 636
Имам впечатления само от абсолют рипер ампулата и концентрата. На моята суха и изтормоена косица имат уникален ефект - става ми мекичка и изглежда здрава. Ако ти е по-къса косата може и на два пъти да ги ползваш.

# 57
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз имам впечатление само от ампулата Абсолют рипер - страхотен ефект, подхранване, блясък вдъхва живец на косата. Много съм доволна!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 956
Благодаря, Рошавка! Ще ги потърся тези.
Колкото до Шисейдо - и аз разглеждах каталозите им в интернет и бях хвърлила око на един термозащитен продукт. Обаче имам не особено добри впечатления от Шисейдо до момента. ПРеди време имах спирала за обем - ужасна беше - не даваше обем, трудно се разгримираше и ми се ронеше в лещите. НАскоро се снабдих с разни тестери - от Скин кеър хидратиращия крем ми изби акне  Shocked Другите серии въобще не ми попиват в кожата.

# 59
  • Мнения: 3
Момичета, моля ви да ми препоръчате слънцезащитни продукти за коса. Небоядисвана, нормална, към леко суха по дължините, тънък косъм, права. Търся продукти , които да нямата мокър ефект и косата да си е в нормален вид, когато си ги сложа. Шампоани, маски, спрейове...


Mога да ти препоръчам някой от тези продукти, те са специална серия с минерали и слънцезащитнен ефект.  Peace

http://www.keune.bg/Sun%20Sublime-317.html

Тези продукти само чрез фризьори ли могат да се поръчат? Наскоро точно гледах каталог на Кеune при една фризьорка и си набелязах шампоана и балсама. Цените бяха над 20 лева...

По принцип продлутите са предназначени за разпространение само чрез фризьори или специалисти и могат да бъдат намерени само в салони.

Aктуални цени от официалният представител можеш да намериш тук - 
http://roshavka.wordpress.com/keune/

Ако имаш въпрос питай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт