Към мами от Варна

  • 1 148
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте!Тепърва чакам бебе и ще ми се наложи да правя доста крупни покупки.Затова ви моля,ако можете дайте ми идея за по-добрите бебешки магазини в  Варна от гледна точка на цени-качество-разнообразие.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 919
 Rolling Eyes ами то детски дрехи навсякъде продават....под качесто какво разбираш newsm78 нещо  марково или просто дрешки които не се разпадат след 1во пране?

# 2
  • Мнения: 1 046
Общо по-големите магазини във Варна, където можеш да влезеш и излезеш с покупки от -до хич не са малко.

Хиполенд в двата мола го има
Бебчо-вците единия е до спирка Мир, а другите са по Ген. Колев под Окръжна Болница
Штъркел до училище "Кирил и Методий"
Слънце на втория етаж в Образцов дом
Имало и някакъв нов магазин в района на пожарната, но къде е точно незнам.
Рошко в подлеза в Чайка точно под бившия стадион Варна (ако не се лъжа)
В изброените магазини можеш да купиш и колички и кошари и дрехи и всякакви дреболии за бебето, включително и бебешки дрехи. В магазините има разлика в цените, в някои от тях е по-евтино, в някой е по-скъпо, но в кой как е нямам наблюдения. Да се включи някой запознат с конкретните цени и да каже.

# 3
  • Мнения: 4 335
Всичките ни големи покупки са от магазин Бебчо.
Хареса ми,че има всичко,а това което го нямат в наличност се порьчва по каталог.
Иньче харесвам и този магазин в Образцов дом,сега видях,че се казва Сльнце Laughing,но там цените са доста завишени(говоря за абсолютно еднакви стоки,на други места са доста по евтини)

# 4
  • Мнения: 1 554
 Биберон,срещу черно море пресечката,има всичко Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 365
Днес ходихме в магазин Мадара (който се пада зад магазин Зора дето е до Техномаркет  Laughing) и там има много хубави бебешки дрешки на уникално ниски, поне според мен, цени

# 6
  • София
  • Мнения: 1 524
Крупните покупки ти препоръчвам да направиш в един магазин и да си искаш намаление, ние така взехме легло преносимо, шезлонг, количка с кошница, ваничка, поставка за ваничка и още някой неща и получихме много добра отстъпка.

# 7
  • Мнения: 64
''Хиполенд'' или ''Бебчо'' ние в началото купихме всичко от ''Бебчо''
 на ул.Студентска има всичко   продавачките всичко обясняват и дори ако няма да имаш нужда от нещо ти го казват да не даваш излишни пари  Peace.

# 8
  • Мнения: 93
 smile3501Благодаря много на всички ви!!!Доста полезна информация получих-сега остава да пообиколя.А за дрешките имам впредвид точно да не се разпадат след първото пране.Недържа да са маркови,но да са качествени.

# 9
  • Мнения: 47
Аз съм за Биберон и Бебо Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте:)
Днес си харесах една преносима кошара на Cangaroo - в мола в Хиполенд струва 219,00 лв, а навсякъде в нета е 242,00 лв!!! Не предполагах, че в мола е по-евтино отколкото в он-лайн магазините. Ходих и в Бебчо - наистина са приятни продавачките. Аз съм в процес на лутане все още, но съм се ориентирала към Cangaroo. Утре ще разгледаме и в Образцов дом.

# 11
  • Мнения: 12
Аз ти препоръчвам "Рошко". Там продават неща на добри марки и цените им са добри, още повече че напоследък Чиполино, Кангаро , Бертони и други от този клас са с цените на френските, немските и италианските марки. Успех в избора Simple Smile

# 12
  • Мнения: 93
На мен ми хареса точно магазин Бебчо,в който освен че всичко има(от до),ами и продавачките наистина са мноого добри!!!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 091
В Рошко продавача е невероятен, когато си избирах количка собственоръчно пробва всички налични колички до една дали ми влизат в багажника Simple Smile Нямам думи ...
Иначе по-големите неще си ги харесах по интернет, след това проверих цените във всички по-големи агазини и така /Бебчо, Хиполенд, Образцов дом/. Можеш и по телефона да им звъннеш да ги питаш за цени.
Аз си купих количка от магазин Долче вита /зад Тера нова, по стълбичките и отсреща/, обслужването е меко казано страхотно, продават качествени колички, но са скъпи... Не съжалявам нито минута за избора си.

Общи условия

Активация на акаунт