Ползвате ли e-pay?

  • 4 170
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Това ми е въпросът - ползвате ли e-pay, доволни ли сте? Влязох в сайта им, попрочетох някои неща, но искам да чуя и мнения, преди да реша окончателно, дали да им стана клиент.

# 1
  • София
  • Мнения: 35
Ползвам да,изобщо и не мисля да се редя на опашки за каквито и да било сметки всичко през e-pay.Доволна съм,нямам забележки  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 561
Ползвам поне от 2 години и съм много доволна. Забравих отдавна какво е да се редя на опашки Peace

# 3
  • Мнения: 4 841
Ползвам, много съм доволна. Като изключим това, че пести страшно много време и нерви, има още едно много голямо предимство - разбираш веднага за дължимата сметка. На мен ми се е случвало да платя, а да получа хартиения носител по пощата примерно две седмици по-късно, когато падежа на фактурата е вече изтекъл или всеки момент ще изтече...

# 4
  • Мнения: 4 511
Ползвам ePay. Отказвам се от хартиените си фактури, излишни са ми.

# 5
  • Мнения: 230
Мерси за отговорите. Аз също искам да се регистрирам по причините, които сте изтъкнали. Писнало ми е от редене по опашки - в тесни вмирисани коридори на бивши соц. сгради или студуване в дворове. Най-голямо облекчение ще получа обаче,от факта, че ще се елиминира контакта с малоумни и озлобени лелки, които не са чували за "customer service" и 21 век.( В пощата още ровят в клеясали и изпокъсани картонени кутии, вероятно от обувки, за да проверят, дали имаш запис, например и си придават важност все едно, че ще изстрелват ракета в космоса, с това което правят в момента.)

Направи ми впечатление, че в условията на договора беше споменато,че някои банки удържат  от своя страна такси за преводи, чрез ипей. Освен това мернах, че ако плащаш през макросметка, операцията е безплатна, не е така обаче, ако плащаш с виза, например. Нещо по въпроса?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Кои карти, на кои банкови институции,важат в момента за плащане през e-pay?

# 7
  • Мнения: 54
Ползвам от около три години. Супер са.  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 581
Мерси за отговорите. Аз също искам да се регистрирам по причините, които сте изтъкнали. Писнало ми е от редене по опашки - в тесни вмирисани коридори на бивши соц. сгради или студуване в дворове. Най-голямо облекчение ще получа обаче,от факта, че ще се елиминира контакта с малоумни и озлобени лелки, които не са чували за "customer service" и 21 век.( В пощата още ровят в клеясали и изпокъсани картонени кутии, вероятно от обувки, за да проверят, дали имаш запис, например и си придават важност все едно, че ще изстрелват ракета в космоса, с това което правят в момента.)

Направи ми впечатление, че в условията на договора беше споменато,че някои банки удържат  от своя страна такси за преводи, чрез ипей. Освен това мернах, че ако плащаш през макросметка, операцията е безплатна, не е така обаче, ако плащаш с виза, например. Нещо по въпроса?

През карта плащаш 0,80 ст на превод към друга банка. За битовите сметки няма такса. Макросметката я ползвам само  при зареждане на ваучери.
Иначе е много удобно - всички сметки си плащаш / без Булсатком Sad/ обаче има една подробност че н еможеш да плащаш частично по сметка - само пълния й размер

# 9
  • Мнения: 213
Ползвам. Много е удобно.
nellyr, за Булсатком трябва да влезеш в страницата на Булсатком, оттам в "цени", оттам в "плащане online" и автоматично те препраща към системата на e-pay. Докато открия, че така ставало, колко го търсих този Булсатком сред търговците в e-pay ...   Confused
   

# 10
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 409

През карта плащаш 0,80 ст на превод към друга банка. За битовите сметки няма такса. Макросметката я ползвам само  при зареждане на ваучери.
Иначе е много удобно - всички сметки си плащаш / без Булсатком Sad/ обаче има една подробност че н еможеш да плащаш частично по сметка - само пълния й размер
[/quote]

ако се регистрираш на сайта на Булсатком може вече да си плащаш и таксата през e-pay Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета на сайта им пише че може само с Транскард  newsm78

Забележка: да се цитира номер на договора или номера на картата.
При превод в ЕВРО, комисионните са за сметка на абоната
- в Бизнес центровете на Булсатком.
За повече информация виж страница контакти
- чрез online плащане с кредитна карта Транскард.
За да платите натиснете тук.

# 12
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 409
https://payments.bulsat.com/package.php

eто от това място като влезеш с регистрация и си избереш какъв план ще платиш тидава възможност да платиш през e-pay от ноември месец плащаме така.

# 13
  • Мнения: 67
Ползвам от 2000 год. Отначало можеше да се плаща само едно две неща. В момента съм достигнала пълното щастие, плащам всичко от там, от битовите сметки до кабелни, интернет и GSM. Горещо препоръчвам

# 14
  • Мнения: 1 731
Ползвали сме.Предимство си е,но само за актуални сметки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт