Дванадесета Магребска тема тук все задружни дами е събрала(12)

  • 24 950
  • 288
  •   1
Отговори
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Това е тема за Бъгарската жена как сви си тя Магребска звезда!
[/color]
пътя след кервана извървете, на женско парти сред пясъците да се насладите,пък после от сука  бижута може да си купим!

след вси4ко, на 4ай в алжир приседнете
добре дошли!

   

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 23:05 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 560
Привет,момичета!     bouquet   Hug

Днес брат ми има Рожден Ден.Почерпете се за негово здраве!  Hug

# 2
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Браво Марсеееее Hug
Ей как ми хареса оная софра на пясъка. Малко ще ни скърца докато хапваме и пийваме но ще ни е щастливо Grinning
Дидонкич Hug
Да ти е жив и здрав Браточката-това е най-важно, днеска за сетен път се уверих.
Не ми се говори, защото не искам да ти развалям настроението а и настроението на другите Фарашки
-гледай подарък Дидончик Wink

Марселинче- ЗА съм за бижутата от сука!
Моя ми казва- Голяма циганка си бе Коевааааа- щото обичам да се гиздя newsm78

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 14:11 от DELTA_DELTA

# 3
  • Мнения: 90
дидонЧе Честит рожденник да е жив и здрав
марси хубава темиЧка си ни спретнала , Hug
руди в това никакво време с кво занимавам децата
бяхме в парка и гледаме лебеда  ,ония кат си помисли ,Че му носим за ядене си изпъна врата Чак до колиЧката до Лина ,изтръпнах ви казвам да не я клъвне и я дръпнах рязко и той  пък  от това се стрестна май та се разлетя  Laughing,ей тукашните птиЧки (гълаби,патки ,лебеди)не са като българските да ги е страх от хората ,напротив катоо видят и тиЧат към тях  Joy
Ох аз съм със запушен нос ,Лина и тя си влаЧи оЩе рино-фарингита ,едвам съм спала ,много гадно това да ти теЧе носът нон стоп ,та и оЧите и кихам нон стоп ,направо от бърсане носът ми се разрани  ,май хванах от нея вирусЧето и мъжа ми и той се разболя  Tired
делтиЧка и на тебе ли ти е тъжно бе ,какво ви става бе момиЧета ,лято идва  Hug
отивам до поЩата после е довърша   bouquet

# 4
  • Мнения: 110
Да ни е честита новата тема.     bouquet

Марси, специални благодарности.  Hug

   
Решението е твое дали ще раздадеш от тортата.  Peace  Laughing

Дидонче, да ти е живо и здраво братлето

Дано си пада по този аромат.  Peace
И аз си имам вкъщи и много си го обичам.  bowuu Страхотна опора ми е.  Peace
Руади, съжалявам, че не сме се засекли сутринта, но аз пак хванах пътя.
Права си, че трябва да се редуваме за темата, а не само две-три дa се занимавате всеки път.  Naughty
Лина изяви желание, значи ще разчитаме за следващата на нея.  Peace
А до тогава и останалите ще се организираме да посвършим и ние малко работа, нали така?!  Wink
Шеки, вие направо сте го стреснали лебеда, Laughingс това рязко дърпане на количката....
''Внедрени'' са успешно в социалната среда и те.  Laughing
На мен това много ми харесва навън.  Peace Ние сме възпитани по начин, който ни блокирва някак при запознанство или обикновен разговор с непознат. Някакъв срам ни преследва, не сме така отворени, си мисля.  Rolling EyesТук редовно в превозно средство си водят разговори все едно са най-добри приятели, а не са се и виждали, но освободени, без притеснение.....
Какво се разфилософствах и аз...
Делта, я излей душата, налей си едно малко и не му мисли толкова. Hug

# 5
  • Мнения: 3 804
честита нова тема

дидона честит рожден ден на брат ти   bouquet,обаче не ми отговори на въпроса от предната тема.

алба тук продават такъв наливен-супер е.

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естито на брат ти, дидонке!   bouquet  bouquet  bouquetзаглавието си е оригинал на лина! но снимките й бяха малко големки и се наложи да търся нови, но тя ще се справи с другата, просто трябва да й се обяснят някои детайли!
надявам се да станем пове4е народ и да си стоим кротко и на топло, 4е както валя няколко дни и стана 10 градуса, нееееееееее го искам така!

# 7
  • Мнения: 560
Марси,браво за темата!!!Да ни е честита!!!
Благодаря ви момичета!Подаръчетата са ви прекрасни и
съм сигурна ,че и на него биха се харесали. Wink
Деси,записан е Alexander .
Тук също има Скандер ,то в същност си е Александър,но на арабски.
Това е любимото име на баща му и на мен също.И двете ни фирми са" Alexander ...." .  Grinning
Шаки,тези лебеди много безстрашни бе!!! Shocked
Леле и аз бих се стреснала!
Лина изплаши ли се?
Алекс пак кашля,тамън се закрепи и пак. Sad
Това време е ужасно! #Cussing outПреди 2дни-27°C,
а вчера и днес няма слънце и духа силен вятър.
Не сте активни нещо днес!  newsm78


# 8
  • Мнения: 110
алба тук продават такъв наливен-супер е.
  Деси, уби ме с това.  Laughing
Не, че в Бг не съм купувала навремето, но определени марки някак не си ги представям наливни... както и всичко останало наливно и насипно (с което не отричам, че има страхотни попадения между тях, но говоря като цяло).  Peace
  Дидонче, то активност по единично не се прави.  Wink
Още сме в кондиция и се усещаме да не говорим, когато сме сами.  Heart Eyes  Hug

# 9
  • Мнения: 216
ама ,много хубав този алжирски чай,момичета Hug
може ли още една чашка,моля Heart Eyes
чрд на брат ти ,Дидона-Марси-честита тема и да ви е за късмет Heart Eyes(нали на 12 се омъжих  bouquet

# 10
  • Мнения: 90
Алба права си брат ми кат ми беше на гости ,се Чудеше Що Чужди хора го поздравяват и се опитват да го заговарят  Shocked,ами такива сме ограниЧени и аз съм била такава за съжаление ,ама тук си се поотпуснах доста и си говоря с хората ниЩо ,Че не ги познавам ,то направо срамота е да седиш и да се пулиш като дебил
Малеее ДидонЧе да не ви придадохме вируса виртуално бе Confused ,ужас да се оправя бързо Алекс и ти се пази многооо,Че аз от Лина хванах вируса и съм като парцалллл ,мозъка ми ме боли Чак от кихания и от суполи  Tired
Ох аз да ви разкажа пак за мойто приклюЧение за калиевия пермангант ,отивам в аптеката и искам нали ,тя :-ами това е теЧност за приготвяне ,и аз:-ми пригответе я ,незнаела тя колко процента да сложи от калиева пермангант ,викам нямате ли там въздрастови таблици  ,викам си на акъла как завършват тез хора фармацевтика,те са си Чисти продаваЧки ,даже ги мързи да приготвят и предпоЧитат да продават готовите козметики  ,май и тая наука трябва да я поЧна ,Че да ми е мирна главата ,ей тъпи парЧета има навсякъде ,сега аз която и хал хабер си нямам от фармацевтика трябва да намеря колко процента се слага за бебета ,да е жив и здрав гогъл само  Laughing,Ще намерим и това .
А приците тук са много социални с хората  Laughing,глада какво ли не прави братЧе Laughing и те са си занимарили нюховите да търсят храна ,на готово по -лесно  Laughing.Лина не се уплаши тя даже му се радва ама ,и иска да го пипа  Shocked ,ужас, аз разбира се не и дадох,знам ли как Ще реагира  ,а  имам лош спомен от село като малка ме гонеха едни патки ,лелеле едвам им избягаххххх тогава  Laughing,

# 11
  • Мнения: 110
  Дуа, да не си на гости.  Wink
Взимай, колкото ти душа иска  Peace (после ще се чудим къде да те крием из тая пустиня, hahaha че от толкова чай....ама нищо, ще разрешим проблема  Heart Eyes).
И от трапезата се почерпи, недей да скромничиш. Нали това си говорим- беше то едно време, сега всички свят сме видели малко или много и сме по-обиграни в контактите.  Hug
Това на 12 не го разбрах- на тази дата ли си се омъжила?  Rolling Eyes
  Шеки, аз също си говоря свободно с хората, особено тук южняците са доста темпераментни и разговорливи. Но се усеща притеснението (от моя страна), че все пак не се познаваме. Радвам им се, наистина, че го правят толкова естествено.  Peace
  Оченце, все забравям да ти кажа, че много ми харесаха колажите.   bouquet
С коя програма ги правиш, ако не е тайна?  Wink

# 12
  • Мнения: 3 804
алба тук има всичко наливно-колко са оригинал е друг въпрос-но са много трайни и миризмата им е силна.На мъжа ми взимам Тоска-ако пръсне повече от 2пъти не може да се диша около него. Grinning

дидонче аз питах за арабското изписване,то на латиница нямат друг избор Grinning

# 13
  • Egypt
  • Мнения: 132
Честита Нова Тема:))) Сега точно по темата за социланите контакти да се намеся, че и аз с Мъжа точно за това си говорих днес  Thinking Но почвам отдалеко:
Като бях в Кайро, първите дни в такситата редовно "натисках спирачките", и си мислех, че ей сега стана боя, а и просто бях супер удивена как на никой не му пукаше от създадените инфарктни за мене ситуации, то ако беше в България щяха да са едни псувни, едни мелета...
И преди няколко дни бързам аз да се прибера, че хабибито ме чака он лайн, карам, а един пешеходец притича, и колата пред мене  без малко да го бутне, пешеходецът  удари с юмрук по задното стъкло, и като спря тая кола, като слезе един от вътре, и като почна един бой, леле-мале...Аз се смея, че то това си е нормално тука, ама хабибито не вярва даже като му разказах...
Имаме си игра, надцакваме се с музика от родините си ( аз го убих с Лили Иванова). Днес ми пуска една музика, вика слушай внимателно, това е чиста арабска музика, и най-добре показва нашата душа. Слушах аз 8 минути, не е лошо, ама песента ме наведе на мисълта за песента на Валя Балканска, "Излел е Делю Хайдутин", и го сразих с нея де (вика ми: ти си луда да ме мъчиш с Азис 5 месеца и да не ми покажеш това:))). После от Валя Балканска се прехвърлих на песента на Васил Михайлов от " Капитан Петко Войвода", а тя е с кадри от филма. Преди пък съм му пускала разни кадри от "Време разделно", превеждах му оная сцена, дето бащата учеше сина си как да умре, ако го вземат еничар... И какво ми каза моето момче: Не мога да разбера защо филмите ви толкова здраво експлоатират частта от историята с борбата срещу мюсюлманите. Аз казвам- това се е случило, и е било цели 500 години. А той-  имате ли изобщо филми с друга тематика или всички са насочени към увеличаване на омразата ви към мюсюлманите? Защото филмите ви са насочени към засилване на омразата, към пасивни емоции, затова се биете вие по улиците, и няма значение било ли е истина или не- в нашите филми за войната примерно винаги се акцентира върху загубата и на двете воюващи страни. Насаждайки омраза вие ще научите децата си, че боят и смъртта решават проблемите...
Още разсъждавам върху това...

# 14
  • Мнения: 99
Май, доста има върху какво да се разсъждава! Фаима, а защо не му покажеш, че имаме и други филми, несвързани с османското робство? Аз изобщо не мисля, че в България мразим мюсюлманите. Поне аз не го виждам. Всичко е въпрос на манипулация, и зависи дали ще се поддадеш на нея. А тук вече опират нещата до възпитанието в семейството.

Общи условия

Активация на акаунт