Сливен - Честита Цветница и Честит Великден!

  • 20 695
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
...мерси за кафенцето  Wink едно време като бях млада, можех да го пия така Joy....но сега ще си взема само бисквитка  Mr. Green

За Златния камертон - да, мисля да заведа дребните нищо, че ще се вкарам в "екшън"  Mr. Green..Кате, аз най-много ще се бутам, за това не идвай  Naughty

# 31
  • Мнения: 15 619
 Joy Joy Joy JoyДидка, аз затова пращам детето с баби и лели по такива събития, щото не ща да ме бутат. Mr. Green
Здравец искаш ли ведно с дъвките? Hug Че имам за разреждане.

# 32
  • Мнения: 7 430
Joy Joy Joy JoyДидка, аз затова пращам детето с баби и лели по такива събития, щото не ща да ме бутат. Mr. Green
Здравец искаш ли ведно с дъвките? Hug Че имам за разреждане.

Да...и тебе искам  Heart Eyes ...да те видя  Wink

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 09:32 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 33
  • Мнения: 43
И аз да се намеся в новата тема.
Добро утро.
Днес ми се очертава  Mr. Green ден сама съм ................(на работа)

Кате много си права за момчетата ни ..........не знам къде ще ги търсим тези снахи? Laughing
Аз си заплюх една роди се преди два дни и на моя приятелка. Да и е жива и здрава и бързо да ги изпишат че е само 1,900гр

Лунка като отскачаш до Дитката ами мини и през мен...... Crossing Arms за също искам дъвки Crossing Arms Embarassed

# 34
  • Мнения: 15 619
Няма проблем, стига кучето да не ги е изяло съвсем....В Събота работите ли? Thinking
Че днес най-много до магазина да отскоча.....ще имам гости и ми се очертава работен ден с деца на ръце. Mr. Green Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Ако  почивате, ще ви бучна в пръст и ще ви ги донеса в Понеделник. Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 7 430

Кате много си права за момчетата ни ..........не знам къде ще ги търсим тези снахи? Laughing



Аз пък си имам вече снахи  Grinning
За ВикО е в Канада - Холи, а за Шоши - София  Heart Eyes на пъзелчето  bowuu

Нели - за дъвките - имам с вкус на диня и с манго - каква искаш  newsm78

# 36
  • Мнения: 300
Добро утро,за съжаление не е така ,а щеше да е добре ,защото аплодисментите ще се отразят добре на децата!Така че заповядайте!

# 37
  • Мнения: 300
Аз хич не понасям да съм на място, претъпкано с хора, но като се има предвид, че рядко можем да си заведем децата на стойностно зрелище, ще се прежаля Peace. Затова питах как е с входа, защото "свободен" си го превеждам "много гъсто"  Confused

# 38
  • Мнения: 7 430
Добро утро,за съжаление не е така ,а щеше да е добре ,защото аплодисментите ще се отразят добре на децата!Така че заповядайте!

Аз идвам с двете деца Hug...третото, таткото може и него да прелъстя  Wink

# 39
  • Мнения: 0
Аз пък в събота съм на работа  smile3529 hit и най вероятно ще пропусна събитието в ДНА ама в неделя съм решила да водя Теди на театър на вас какви се ви плановете за неделя да организираме ли едно ходене на театър

# 40
  • Мнения: 43
Дяволица - Ааааа и в събота ли!
 Лунка - Не  Naughty не работя!В понеделник.
Дитка- манго че диня не ми звучи добре. Къде си ? хайде но обяд

За "Цветния камертон" - ще видя дали ще успея че то ......май много неща искам да свърша има.....

# 41
# 42
  • Мнения: 0
Момичета да ви се оплача прановете за 10 дни напред тотално се провалиха.Теди от днес е със скарлатина и направо незнам какво да правя.Обрината е цялата и вдига висока температура но това не ме тревожи толкова колкото знам че този вид шарка влияе лошо на черния дроб бъбреците сърцето и съм силно притеснена.Започнахме да пием антибиотик и сега 10-тина дена ще "пази"къщата #Crazy #Crazy #Crazy

# 43
  • Мнения: 165
Оле Дяволица, много кофти така за малката Sad.Дано бързо да се оправи и да няма последици от нея! Praynig

# 44
  • Мнения: 209
Здравейте и от мен , и аз днес се притеснявам за едни малки пъпчици по бузките на малката субрани заедно изглеждата като червени петна Whistlingмай понеделник ще я водя да ги видят, почти една седмица става ги следя, но не изчезват.
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ
Чакаме снимки от срещата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт