БУРГАС ще нашарим в червено първите яйца, за да са здрави и щастливи нашите деца

  • 12 430
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
 Ей я Ивето  Tired Първо - заклевам се, че спирам да пуша, второ - от два дена съм с някаква странна кашлица на пристъпи и от днес с диагноза пневмония /от де се взе ми е чудно/ и трето - отивам да припадна щото съм скапана. Ама на среща ако е другата седмица надявам се ще дойда.

   Ахче честито, чак съм изненадана от присъдата.  

 

# 31
  • Мнения: 1 813
iveto__ аз казах да се похвалите ама с положително,какво направи ти  ooooh! ooooh!

Хайде да се оправяш възможно най-най- бързо !!!  Hug Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 2 577
Iveто, що така бе... ииии мн кофти, стягай се и бързо да се оправиш  Heart Eyes
то др.седмица Великен и затова я прескочих, хем да се оправяш

пък за цигарите не знам ... и аз все се каня, ама не става... как ще го постигнеш
и от Нат искам опит да черпя, че после и от теб... пък да видим дали ще направя нещо Embarassed

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 675
iveto_ , бързо оздравяване. Hug

аХ`Не!, дано успееш да забравиш уплахата. Hug Мен веднъж ме нападна един и сякаш не мога да забравя. Понякога усещам чувство на тревожност и страх, което се опитвам да заровя много дълбоко ....., но не винаги успявам. Cry

За срещата - може би 25.04. е по-подходяща дата, защото 02.05. е през голямата майска почивка.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 713
Ми да се похваля и аз тогава.... Laughing Слабея без никакви диети, а с промяна на храненето цялостно. Вече съм -4кг от преди да забременея, а и все още кърмя интензивно.

Христинчето, ако не са ти отговорили по другите теми за въпросния човек, отиваш на Дебелт / малките номера-5,7... /. Блокът му се пада по диагонал на 3-то районно, на 1-я етаж се намира. Има и един магазин червен, предполагам, че още съществува. Можеш да питаш и там.

# 35
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добро утро  Tired
 Аз ще си погледна днес графика и ще кажа дали идвам  Peace
 Тежка нощ мина  Tired

 Ох  ooooh! забравих да се похваля, делото ми е на 28-ми април... Надяваме се с едно заседание да ме разведат и да приключим въпроса  Party

 Ах-ченце сладко много са неприятни тези дела и глупости но ако не си удовлетворена подавай си иска  Peace Много ти се кефя, че си имала търпение... Аз не бих  Crazy

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 06:33 от Мегита

# 36
  • Мнения: 668
Ми да се похваля и аз тогава.... Laughing Слабея без никакви диети, а с промяна на храненето цялостно. Вече съм -4кг от преди да забременея, а и все още кърмя интензивно.

Издай тайната   Praynig

# 37
  • Мнения: 275
Ми да се похваля и аз тогава.... Laughing Слабея без никакви диети, а с промяна на храненето цялостно. Вече съм -4кг от преди да забременея, а и все още кърмя интензивно.

 Praynig Кажи как.

# 38
  • Мнения: 1 280

пък за цигарите не знам ... и аз все се каня, ама не става... как ще го постигнеш
и от Нат искам опит да черпя, че после и от теб... пък да видим дали ще направя нещо Embarassed
 

   Ками нямам идея как ще го постигна. В момента не си и помислям за цигара, защото се задушавам и едва дишам, ма после пак ще ми се пуши. Трябва да взема да намеря малко воля щото за друг начин не се сещам  Confused

# 39
  • Мнения: 1 701


пък за цигарите не знам ... и аз все се каня, ама не става... как ще го постигнеш
и от Нат искам опит да черпя, че после и от теб... пък да видим дали ще направя нещо Embarassed

С проклетия Ками, с проклетия ...  Mr. Green
Друг е въпроса, че почти половин година се настройвах психически и току намалях, току от понеделник, та ха от другия месец ... В крайна сметка "днес" се оказа най-подходящия ден за спирането. Wink И ... на инат! Ха да видим кой-кого?! Wink

# 40
  • Мнения: 995
Иве, къде те намери тая пневмония ooooh!

Аз днес смятам да свърша някоя и друга задачка из центъра и задължително ще посетя базара bowuu
Ако ме забележите някъде следобеда, не ме подминавайте!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Да докладвам-в 9.30 момичетата вече разпъваха сергиите,много бързах и нямах възможностда погледна,но след работа -обещавам.
много са сладки,навличаше дено момиче тениска върху якето,изглеждаха много позитивни и бойко настроени.Поздравления!  bouquet

# 42
# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Да докладвам-в 9.30 момичетата вече разпъваха сергиите,много бързах и нямах възможностда погледна,но след работа -обещавам.
много са сладки,навличаше дено момиче тениска върху якето,изглеждаха много позитивни и бойко настроени.Поздравления!  bouquet
Такива са  Grinning. Това е базарът, който е в сравнително топло време. По коледния най-много зъзнат. Дано да им е супер успешен  Hug И аз смятам да мина, но за днес май няма да стане.

Дарче, че тоя наркоман чак и съпруга ли има? Аз мислех че е някой пропаднал тийн. Инъче, поздравления за резултата!
Иве, да се оправяш, ей  Hug
Мегита, поздравления за новата работа и гледай напред!

# 44
  • Мнения: 1 701
И аз днес няма да мога да отида на базара, но в събота сме там. Simple Smile
Абе яйцата нали в четвъртък се боядисваха?
Купих си много хубав великденски комплект още преди месец и къде съм го бутнала..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт