Зелено училище в Шипково - хотел Илинден

  • 12 681
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
В края на март нашите деца ходиха там и днес разбрах, че са пили бира и редбул в стаите.  Във всяка стая е имало барче заредено с кока кола, бири и редбул.  Този хотел се пълни изключително с групи деца. Кой следва да  гризне дръвцето сега - собствениците на хотела, фирмата организирала зеленото училище или и едните и другите?

# 1
  • Мнения: 21 455
   Моят второкласник ще е на зелено училище в Шипково в края на април. Бързам да проверя името на мястото, където ще отседнат.  Shocked

# 2
  • Мнения: 3 479
Учителите и ръководството на училището.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 21:28 от (х)*Галя*

# 3
  • Мнения: 278
А Вашата отговорност за поведението на децата Ви къде е ? Друг е виновен ,че те така са възпитани.

# 4
  • Мнения: 2 401
Учителите и ръководството на училището.

Учителката е предупредила децата да не ползват мини барчетата.  Но що се отнася до ръководството на училището имам и други забележки, така, че и те ще бъдат споменати.

А Вашата отговорност за поведението на децата Ви къде е ? Друг е виновен ,че те така са възпитани.

Това е крайно малоумно изказване и не смятам да го коментирам.

# 5
  • София
  • Мнения: 403
А като изключим барчето как са условията в хотела, че и синът ми ще ходи там.

# 6
  • Мнения: 278
Да малоумно е за родител , който беше на зелено в същия хотел преди Вас и се нагледа на поведение на деца , нещо за което самите родители не подозират или не искат да видят.

Марго - условията са много добри , храната е разнообразна - първо , второ , трето . Персонала се старае да е удобно на децата , в басейна ги наблюдават постоянно. Имат спасител. сервитьора играе тази роля.

# 7
  • Мнения: 21 455
А Вашата отговорност за поведението на децата Ви къде е ? Друг е виновен ,че те така са възпитани.
Изказването е меко казано глупаво. Всички знаем, че забраненият плод е най-сладък. Дори добре възпитани деца биха били изкушени от неща, които не са опитвали до момента. Ако всички ученици бяха безкрайно отговорни, може би щяхме да ги пускаме на зелено училище сами.  Peace

# 8
  • Мнения: 278
Мили дами , това поведение на децата  за което черпим информация от медиите ,е вследствие на не дотам качествения родителски контрол . Работата ми е свързана донякъде с това. Прави впечатление упоритото обвиняване на родителите за поведението на децата си било на учители , било на общественост, било на въздействие на съученици или други. Не чух някой да каже - аз така съм се справил като родител, за това детето ми е такова.

Тежко и горко на учителите за поведението на децата Ви.

# 9
  • Мнения: 2 401
А като изключим барчето как са условията в хотела, че и синът ми ще ходи там.

Ами на сайта се вижда, че това е летен хотел. Учителката не е разрешила да ползват басейна и въпреки това половината деца се разболяха. Иначе те са доволни, били са заедно, веселили са се, на тях това им е достатъчно.

Пепита, подсещаш ме за храната. Последния ден на децата е била раздадена суха храна за обяд (понеже са тръгнали рано сутринта), състояща се от четвърт краставица и един домат. 
Останалото пак ще се въздържа да коментирам, тъй като го считам за доста неадекватно.

# 10
  • Мнения: 21 455
Мили дами , това поведение на децата  за което черпим информация от медиите ,е вследствие на не дотам качествения родителски контрол . Работата ми е свързана донякъде с това. Прави впечатление упоритото обвиняване на родителите за поведението на децата си било на учители , било на общественост, било на въздействие на съученици или други. Не чух някой да каже - аз така съм се справил като родител, за това детето ми е такова.

Тежко и горко на учителите за поведението на децата Ви.
Синът ми досега не е дал повод да се тревожа или срамувам от него. Аз не черпя информация за неговото поведение от медиите. Вие така ли правите? И не мисля, че който и да било от тук пишещите не би поел своята отговорност като родител. Но не трябва ли това да направят и останалите, които в определен момент отговарят за нашите деца, в качеството на техни учители?

# 11
  • Мнения: 278
Минзухар, нашите също тръгнаха сутринта , но не им дадоха суха храна .Закусиха и това беше. А иначе и при нас половината се разболяха после. Можеш ли да спреш 50 деца от басейна.

# 12
  • Мнения: 21 455
Минзухар, нашите също тръгнаха сутринта , но не им дадоха суха храна .Закусиха и това беше. А иначе и при нас половината се разболяха после. Можеш ли да спреш 50 деца от басейна.
А Вашата отговорност за поведението на децата Ви къде е ? Друг е виновен ,че те така са възпитани.  Wink

# 13
  • Мнения: 3 835
А Вашата отговорност за поведението на децата Ви къде е ? Друг е виновен ,че те така са възпитани.

Любима реплика, класика в жанра! Laughing

# 14
  • Мнения: 3 835
Естествено, ние родителите сме някакви пасмина от простаци по подразбиране, която сигурно е виновна и за световната икономическа криза, какво остава пък за заредените с бира и редбул хладилници в хотела, към които пак повече от естествено, нито учителите следва да имат някакво отношение или пък каквото и да било общо, а пък хотела, те пък съвсем....., какво изобщо ги касае?! Ама моля ви се, това родителите сме особено племе, простаци и нахалници, дето само претенции имаме, кои от кои по нахални, като се има предвид простащината ни и какви само невъзпитани деца сме имали нахалството да пуснем на училище! На зелено училище ни завели децата, а ние пак претенции, бира имало там, за редбула трудно може някои да ни вдене сложните претенции.

Общи условия

Активация на акаунт