Клуб "Парфюмен Ценител" 10 - Любими аромати Lancome

  • 23 933
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 431
Имала съм само Miracle, класическия. Чудесен е, но не знам дали бих си го купила пак.
На вратлето на приятелка съм душила Магнифик -- и ми харесва  Grinning

# 46
  • Мнения: 1 243
Мимс, едп е много по-лек и някак сладък, по-ежедневен и лесен за харесване. Докато еликсира си е нощен аромат, помня, че когато ми го подариха, първата ми реакция беше - хах, какъв е този мъжки парфюм?!? Започна доста остро ..и точно след 3 мин - Уау  Crazy Тъмен, плътен и много секси е за мен този еликсир и в момента си кътам последни милилитри като реликва.  Mr. Green Като интензитет е подобен на Ейлиън, Адикт и други такива.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мимс, едп е много по-лек и някак сладък, по-ежедневен и лесен за харесване. Докато еликсира си е нощен аромат, помня, че когато ми го подариха, първата ми реакция беше - хах, какъв е този мъжки парфюм?!? Започна доста остро ..и точно след 3 мин - Уау  Crazy Тъмен, плътен и много секси е за мен този еликсир и в момента си кътам последни милилитри като реликва.  Mr. Green Като интензитет е подобен на Ейлиън, Адикт и други такива.

Уау  Crazy
Абсолютно никъде ли го няма, даже и по магазините? В сайтовете не намерих наистина, и в ибей няма.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 481
Момичета, някоя познава ли Amazone light на Hermes?


Моля за мнения   bouquet

# 49
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Здарвейте  bouquetИ аз гласувах за Miracle i Oui,Харесвах и Poem aма една пчела навремето обърка полета си и бухна жилото си във врата ми Mr. Green Sick CryОттогава не съм го слагала,вече забравих и аромата му  bouquet

# 50
  • Мнения: 4 806
Помогнете малко със съвет.
Днес тествам ето това Eau De Givenchy Perfume  и много ми хареса, до степен, че искам да го имам. Има ли го в Дъгласите? Или да поръчвам отвън?  smile3547 wflag 

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 15:37 от Де'ВивА

# 51
  • Мнения: 2 241
Момичета, някоя познава ли Amazone light на Hermes?


Моля за мнения   bouquet

За съжаление никога не съм попадала на този, имам класическата Амазонка, който е подчертано цветен парфюм с типичната за 70-те години острота. Лекият сигурно е още по-приятен. Дано се включи някой, който го е тествал, защото и на мен ми е любопитно.

# 52
  • Мнения: 1 243
Цитат
Абсолютно никъде ли го няма, даже и по магазините? В сайтовете не намерих наистина, и в ибей няма

И в Дъглас гледах, но не  Tired Вече никъде не мога да го открия. Но ще ти пратя пробичка, мимс, просто ще е мн оскъдна предвид това, че е мн малко останало...Аз ако навреме бях разбрала, че е лимитка, щях ли да съм така разточителна, ама на - пусто бях луднала по него и се пръсках даже и за Лека нощ  Twisted Evil

Гледам, че още две мацки са гласували за него в анкетата, нека и те кажат, ако са го виждали някъде, пък може и мнение да дадат.

# 53
  • Мнения: 31 167
Аз също не съм почитател на Ланком. Харесват ми някой парфюми, тествала съм ги почти всичките, но не бих ги носила. Старите са ми прекалено цветни и плътни, а новите са ми леко скучни. Гласувах за Поем.
Мажи Ноар ми харесва, поръчах го, но дойде от Фрагранса, обновената версия/която се различава много от оригиналната/, 30 мл прекалено стар, счупен, течащ и развален. Много се разочаровах, а и името му ме потриса ужасно още от преди и сега съм му обидена и няма да го купя, явно така е трябвало да бъде.
В Хипноуз усещам някаква лекарствена нотка и не ми допада, а благодарение на Белучи много искам да пробвам неговия Еликсир. Аз по принцип предпочитам Еликсирите и съм сигурна, че и този ще ми допадне.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Цитат
Абсолютно никъде ли го няма, даже и по магазините? В сайтовете не намерих наистина, и в ибей няма

И в Дъглас гледах, но не  Tired Вече никъде не мога да го открия. Но ще ти пратя пробичка, мимс, просто ще е мн оскъдна предвид това, че е мн малко останало...Аз ако навреме бях разбрала, че е лимитка, щях ли да съм така разточителна, ама на - пусто бях луднала по него и се пръсках даже и за Лека нощ  Twisted Evil

Гледам, че още две мацки са гласували за него в анкетата, нека и те кажат, ако са го виждали някъде, пък може и мнение да дадат.

Белучи, в никакъв случай  Naughty, няма да разхищаваш съкровището! Ако ми падне някъде ще го взема направо, познавам оригинала, така че дори и да съм изненадана за елексира, то вярвам ще е приятно.
Благодаря ти   bouquet

# 55
  • Мнения: 212
Гласувах за Hypnose и Miracle Forever - това са май моите фаворити, засега Grinning

# 56
  • Мнения: 331
гласувах за хипноз и трезор....като трезор ми е в топ 5 на любимите парфюми и съм на 3ти флакон в момента

# 57
  • Мнения: 522
Помогнете малко със съвет.
Днес тествам ето това Eau De Givenchy Perfume  и много ми хареса, до степен, че искам да го имам. Има ли го в Дъгласите? Или да поръчвам отвън?  smile3547 wflag 

За този ли става въпрос?
Заповядай  http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_E-am-pid_ … 5W__products.html

# 58
  • Мнения: 4 806
Да, за този. Във ФрагрансаХ го видях, ама се чудех дали го няма в Дъгласите ... или изобщо някой да го е виждал в България Simple Smile
Май ще се поръчва Simple Smile   Благодаря ти, много ... Ако някой сподели и впечатления, ще е чудесно. Съжалявам, то Живаншито бе в миналата тема ...  Hug

# 59
  • Мнения: 540
Цитат
Абсолютно никъде ли го няма, даже и по магазините? В сайтовете не намерих наистина, и в ибей няма

И в Дъглас гледах, но не  Tired Вече никъде не мога да го открия. Но ще ти пратя пробичка, мимс, просто ще е мн оскъдна предвид това, че е мн малко останало...Аз ако навреме бях разбрала, че е лимитка, щях ли да съм така разточителна, ама на - пусто бях луднала по него и се пръсках даже и за Лека нощ  Twisted Evil

Гледам, че още две мацки са гласували за него в анкетата, нека и те кажат, ако са го виждали някъде, пък може и мнение да дадат.

Белучи, в никакъв случай  Naughty, няма да разхищаваш съкровището! Ако ми падне някъде ще го взема направо, познавам оригинала, така че дори и да съм изненадана за елексира, то вярвам ще е приятно.
Благодаря ти   bouquet


мимс има го в БЗ и в  елитис до практикер Peace

Общи условия

Активация на акаунт