Имат ли право на лично щастие?

  • 5 466
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6
Как да работя като съм инвалид първа група?Пък и без висше няма начин да работя това, което искам, но и интересите ми са толкова разностранни.......... а и честно казано не ми се учи (поне за момента, нито ми се работи).Знам как изглежда - звучи като мързел.Но не е така. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

А за какво е тази инвалидност? Какво точно не можеш да правиш? Хората с увреден слух могат да работят, с анорексия и сколиоза също. Не може да не ти се работи. Трябва да се работи, може не на пълно работно време, но трябва да имаш собствени пари.

Ами имам 95 % инвалидност. Заради анорексията тежа 30кг , след операциите ми забраниха да вдигам тежки неща, заради гърба понякога лесно се уморявам. И съм несръчна в ръцете а и нямам много сила.

# 76
  • Мнения: 4 585
   П.П. тони сопрано, аватарът ти е супер! Laughing
Твоят не е, би било добре да го намалиш.

# 77
  • Мнения: 4 651
Пишеш интелигентно, а разсъждаваш тъпо!  Peace Проблемите ти май не идват толкова от околните колкото от теб самата. Вероятно ти липсва и подходяща среда, но приятели всички откриваме трудно. Имаш потенциал да си чудесна млада жена.

Кажи за този младеж, в какво се състои драмата? Ти само го харесваш или сте на друг етап?   

Ами какво да кажа за него - познаваме се от училище.От тогава го харесвам.Не сме се виждали от няколко години, или може би от 1-2 не съм сигурна точно.Харесвам го и ми се иска да се видим и да поговорим, но той май се притеснява да общува с мен, да знаят хората че се познаваме, защото се притеснява да не си загуби приятелите си заради мен.А някои от тях не са му истински приятели. Не ме познават, но ме обиждат и подиграват.А жена му ме намери в един форум, първо уж се държа мило и любезно а после си показа истинската същност - оказа се много ревнива и голяма кобра. Прати ми троянски кон. Подигра ме, че съм оперирана, имам дислексия и всичко останало. А аз понеже го познавам добре, мисля че ме харесва но не смее да си каже. Cry Cry Cry Cry Cry Това е накратко.


 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Рядко ползвам тия иконки, но този път просто ще замълча.
Я пак да почнем с това на колко си години?

# 78
  • Мнения: 3 634
Вместо да си улесняваш живота, ти го усложняваш като се оглеждаш в женен мъж.  Tired
Не ти прави чест отношението към съпругата му, а да си влюбена в някого когото не си виждала от години е емоционално незряло в тази ситуация.
Едно е околните да те отбягват заради увреждане и друго 'щото се буташ в чуждо семейство.

По какво съдиш, че този мъж се интересува от теб?

# 79
  • Мнения: 5 710

Как да работя като съм инвалид първа група?Пък и без висше няма начин да работя това, което искам, но и интересите ми са толкова разностранни.......... а и честно казано не ми се учи (поне за момента, нито ми се работи).Знам как изглежда - звучи като мързел.Но не е така. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

мързелива си, та дрънка.

нещо започна да ми става хлъзгав терена тук.  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 563

Ами имам 95 % инвалидност. Заради анорексията тежа 30кг , след операциите ми забраниха да вдигам тежки неща, заради гърба понякога лесно се уморявам. И съм несръчна в ръцете а и нямам много сила.

Но компютър ползваш без проблем!

# 81
  • Мнения: 6

Ами имам 95 % инвалидност. Заради анорексията тежа 30кг , след операциите ми забраниха да вдигам тежки неща, заради гърба понякога лесно се уморявам. И съм несръчна в ръцете а и нямам много сила.

Но компютър ползваш без проблем!

Но не ми се занимава с глупост като писане на документи!

# 82
  • Мнения: 5 710
А мога ли да попитам нещо?
Чух с какво НЕ ти се занимава, или не можеш да се занимаваш.
С какво ти се занимава? Ей така нахвърляй 2-3 неща...

# 83
  • Мнения: 4 651

Ами имам 95 % инвалидност. Заради анорексията тежа 30кг , след операциите ми забраниха да вдигам тежки неща, заради гърба понякога лесно се уморявам. И съм несръчна в ръцете а и нямам много сила.

Но компютър ползваш без проблем!

Но не ми се занимава с глупост като писане на документи!

1. Лекар - 30 кила е животозастрашаващо състояние
2. Психолог
3. Всичко останало

Порастни момиче, иначе тежко на теб и на родителите ти. Наистина имаш нужда от психолог. Не се сърди, виждала съм хора като теб, ти имаш нужда от психолог.

# 84
  • Мнения: 2
Ох, че ситуация…

Аз направо онемявам. ‘Виждам’ в това момиче това, което съм виждала и в други случаи на ‘увреждане’: отчужденост, довела до пълна неадекватност, страх, страх, страх от всяко ново начинание, неувереност, психическа и емоционална незрялост...

Ами, ето това е проблемът...

Добре, че се появи Hear Again...

Аз, освен да ‘охкам и ахкам’, много практически съвети не мога да дам...

Съчувствам ти, мило момиче...

Де да знаех и как да помогна.

# 85
  • Мнения: 6
Вместо да си улесняваш живота, ти го усложняваш като се оглеждаш в женен мъж.  Tired
Не ти прави чест отношението към съпругата му, а да си влюбена в някого когото не си виждала от години е емоционално незряло в тази ситуация.
Едно е околните да те отбягват заради увреждане и друго 'щото се буташ в чуждо семейство.

По какво съдиш, че този мъж се интересува от теб?

Той не беше женен когато онази започна да ме тормози. Ожениха се по-късно и то защото тя забременя. Тя дори не му е казала за обидите и подигравките, с които ме обсипа! Нормално ли ви се вижда да ми се подиграе че съм оперирана и имам белези? Да парадира с парите си?

# 86
  • Мнения: 6

Ами имам 95 % инвалидност. Заради анорексията тежа 30кг , след операциите ми забраниха да вдигам тежки неща, заради гърба понякога лесно се уморявам. И съм несръчна в ръцете а и нямам много сила.

Но компютър ползваш без проблем!

Но не ми се занимава с глупост като писане на документи!

1. Лекар - 30 кила е животозастрашаващо състояние
2. Психолог
3. Психолог
4. Психолог
5. Всичко останало

Не ме интересува, и без това заради онази вече всичко ми е безразлично. И заради хората. В един форум ми казаха даже как съм загрозявала пейзажа в града ми. Оттогава не ми се излиза навън.

# 87
  • Мнения: 2 563

Ами имам 95 % инвалидност. Заради анорексията тежа 30кг , след операциите ми забраниха да вдигам тежки неща, заради гърба понякога лесно се уморявам. И съм несръчна в ръцете а и нямам много сила.

Но компютър ползваш без проблем!

Но не ми се занимава с глупост като писане на документи!

А с какво ти се занимава? На компютър може и други неща, не само писане на документи. Пък и защо да са глупости?

# 88
  • Мнения: 5 710
добре де, полинка, не те ли интересува ( сори за въпроса) да си хубава, как ще те хареса този човек 30 кг и без зъби?
остави слуха, той изглежда най-малкия ти проблем вече ... нямаш ли някаква идея за себе си, за здравето си, за вида си ....

# 89
  • Мнения: 4 651

Ами имам 95 % инвалидност. Заради анорексията тежа 30кг , след операциите ми забраниха да вдигам тежки неща, заради гърба понякога лесно се уморявам. И съм несръчна в ръцете а и нямам много сила.

Но компютър ползваш без проблем!

Но не ми се занимава с глупост като писане на документи!

1. Лекар - 30 кила е животозастрашаващо състояние
2. Психолог
3. Психолог
4. Психолог
5. Всичко останало

Не ме интересува, и без това заради онази вече всичко ми е безразлично. И заради хората. В един форум ми казаха даже как съм загрозявала пейзажа в града ми. Оттогава не ми се излиза навън.

Не трябва да ти е безразлично. Наистина трябва да потърсиш помощ от психолог. За твое добро е.
Не се съмнявам, че това е истина, защото .... прочети какво е казала bluenovelty. Не бих могла да го кажа по- добре.

Нормално е човек да се влюби, случва се да го разлюбят или други обстоятелства да провалят връзката. С нищо не си по- различна, за да не ти се случва и на теб. Тази, онази, кой какво казал, това са глупости и детско тропане с крак.

Наистина, погрижи се за телесното и душевното си здраве. На психолог трябва да идеш най- малко заради депресията, която те тресе, а предполагам анорексията също в свързана с това ти състояние.

Общи условия

Активация на акаунт