Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 апр. 2009, 09:18 ч.

Партийна покупка на хлебопекарна ALASKA!

• 15 438
  • 29
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
Има ли 2-ри желаещ, който заедно с мен да си купи хлебопекарна АLASKA BM 2600
В момента в МЕТРО (09.04--22.04) тече прИмоция...
2бр. за 178.80лв.
Едната излиза по 89.40лв.
А ако не си вземеш 2-те в комплект, бройката се оскъпява с около 31лв. Не е болка за умиране, разбира се...
Но ако има 2-ри желаеш, да си купим машинките партийно, нека да свирне  Whistling

П.П: Моля модовете, да не ми местят Темата в "На пазар". Поне за няколко дни да я оставят тук. Мерси   bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
Никой ли не иска...  Confused

Айде да питам и в Готварския.

# 2
  • София
Погледни и тук доста евтина ми се вижда, все пак е вариант ако никой не се навие на партия
http://store.bonapeti.tv/index.php?main_page=product_info&cP … mp;products_id=82

# 3
  • York
Шани, от къде си?

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
В София съм и съм в близост до най-първото МЕТРО.

# 5
  • York
В София съм и съм в близост до най-първото МЕТРО.
Далечко си ми малко Simple Smile
А имаш ли информация дали работят добре?

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
Ами не мога да кажа от собствен опит, но 1/2 от майките във форума, които притежават хлебопекарни били с АЛАСКА.

ponqkoga - път насам да имаш тия дни  Laughing

# 7
  • София
Шаничка,а колко  е гаранцията ,знаеш ли?За колко килограма брашно,какви програми има?
Аз съм почти навита да си купя хлебопекарна.

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 09:26 от seat-kata

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
seat-kata  Hug - преписвам дословно всичко, което пише в каталога:

Хлебопекарна ALASKA BM 2600
- aвтоматична;
- 12 програми ( = функция за варене на мармалад);
- таймер до 13 часа;
- функция за поддържане на готовия хляб топъл;
- регулиране на препичането на коричката;
- форма за печене (до 1кг.) и бъркалки за месене;
- LCD дисплей.

Никъде не пише нищо за Гаранцията  Confused

# 9
  • York
Ами не мога да кажа от собствен опит, но 1/2 от майките във форума, които притежават хлебопекарни били с АЛАСКА.

ponqkoga - път насам да имаш тия дни  Laughing
Нямам  Laughing

Майка ми използва микровълнова печка от тази марка 6-7 години вече и няма проблеми с нея. Предполагам, че и за хлебопекарните ще е валидно, но знае ли човек.  Много ме привлича идеята да хвърля стотина лева за една такава  Mr. Green

Обикновено гаранцията в МЕТРО е 3г.

# 10
  • Пловдив
Имам такава от  септември,използвам я  поне 2 пъти седмично.Препоръча ми я позната,която имаше Аляска и Мулинекс.Каза ,че не вижда разлика,дори евтината правела по-добра коричка. Мисля ,че гаранцията е 24 месеца.

# 11
Моята е с две години гаранция. Машинката си заслужава всеки лев - няма да съжалявате, ако я вземете. За две години ще си избие парите отвсякъде.
Но не ви съветвам да правите мармалад в нея (нито в която и да е друга марка). Виж, за лютеница става.  Laughing

# 12
  • Варна
Но не ви съветвам да правите мармалад в нея (нито в която и да е друга марка). Виж, за лютеница става.  Laughing
[/quote]                                                                                                                                                                                                    Защо да не става?Страхотни сладка направих есента в моята,но не е Аляска а Мулинекс.

# 13
Защото изгаря моторът.  Laughing
Поне много хора се оплакаха от този ефект. Справка - множеството теми за хлебопекарни в Готварския.

# 14
  • Варна
Или съм късметлийка или не съм приготвила промишленно количество мармалад. GrinningНо пак не съм убедена че може да изгори мотора ако разбира се казанчето не е било препълнено и не е изтекъл сироп върху него(изкипял)все пак процеса на приготвяне е малко бъркане и основно печене така че от какво може да се претовари мотора та чак да изгори не мога да разбера. newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт