Партийна покупка на хлебопекарна ALASKA!

  • 17 034
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Или съм късметлийка или не съм приготвила промишленно количество мармалад. GrinningНо пак не съм убедена че може да изгори мотора ако разбира се казанчето не е било препълнено и не е изтекъл сироп върху него(изкипял)все пак процеса на приготвяне е малко бъркане и основно печене така че от какво може да се претовари мотора та чак да изгори не мога да разбера. newsm78


Може да се е сгъстило много или пък да е заседнало нещо в перките, а моторчето да е напъвало да върти  newsm78 и аз живо се интересувам от въпроса де.



Въпрос и от мен - това, че е с две перки, означава, че е с легнало казанче нали?

Шани, след два дни усилено мислене и чудене, май се навих на кооперацията! Кога смяташ да ходиш до Метро?

# 16
  • Мнения: 25 454
така че от какво може да се претовари мотора та чак да изгори не мога да разбера. newsm78

Не от претоварване, а от попадане на захар в мотора. Нали знаеш какво се получава, ако сипеш захар в резервоара на колата?
Моторчето е под казанчето, а осичките се разхлабват и започват да пропускат. Поне до такива изводи стигнаха хората, когато обсъждаха този проблем.
Аз лични впечатления нямам - изобщо не съм правила такива опити.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, след два дни усилено мислене и чудене, май се навих на кооперацията! Кога смяташ да ходиш до Метро?

ами когато кажеш  Hug
Може и заедно да отидем. Айде на ЛС-и да се разберем   bouquet

# 18
  • Мнения: 32
Шани, ако случайно argun се откаже ще драснеш ли едно лс? Simple Smile  bouquet

# 19
  • Мнения: 182
Айде и аз при търсещите за комбина Simple Smile.
Ако някой от Ст.Загора е навит, моля да се обади Peace!

# 20
  • Мнения: 163
Здравейте момичета Simple Smile

Аз от страх да не свършат тез вълшебни машинки се юрнах и купих снощи две Simple Smile Естествено имам нужда само от една, така че ако някоя от вас иска втората да казва Simple Smile Моята вече я пробвах днес и определено съм доволна. Другата си е в кашона - запечатена, абе не е пипана демек Simple Smile

ПС - машинката е в София

# 21
  • York
  • Мнения: 826
Шани, ти си намери комбина, а аз какво ще правя, а?  Laughing
Някой желаещ от Варна?

Между другото, до кога е валидна промоцията?

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Между другото, до кога е валидна промоцията?

каталога е в нас, но мисля, че до 22.04. беше тази прИмоция.

argun - не се е отказала, както и аз. Но ако все пак нещо стане, непременно ще се "чуя" с Луда гъба и Bimisagri  Hug

# 23
  • Мнения: 21
докога е прИмоцията на таз машинка?

# 24
  • Мнения: 21
Упс! Confused Май пиша глупости

# 25
Някой да остана със свободна хлебопекарна от Метро. От гр. София

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някой да остана със свободна хлебопекарна от Метро. От гр. София

Пиши на Луда гъбка  Hug

Аз и argun сме обзаведени с чисто нови пекарни. Да са ни честити.  Grinning
Моля мод, да заключи темата ми. Мерси   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 889
Ехооооо, и аз искам едничка !  Praynig
Не че ще се развихря с нея, но майка ми има скоро рожден ден. От София съм, недалеч от люлинското Метро, ако остана някой желаещ за комбина, да пише на лични !  Peace  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 889
  newsm78 Свършиха ли желаещите...???  Rolling Eyes

# 29
Ами и аз се интересувам, ако все още е валидно намалението в метро бих се възползвал.

Общи условия

Активация на акаунт