Петъчна- сериозна !!!

  • 3 617
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
 Дали е верен израза -"На жената и стигат 9см останалото е  лакомия "  newsm78  Laughing Laughing Та има ли значение размера???  Wink

# 1
  • Мнения: 1 008
Има.
Ще видиш,че повечето отговори ще бъдат,като моят.

# 2
  • Мнения: 274
Е кво ги питаш пък ти...?! Нали ги видя днес - пуснаха им една тема с ейййййтакива кестермета и цял ден не излизат от там!

# 3
  • Мнения: 41
Ако това е размерът на дебелината на пачка банкноти от по 500 евро , която може да се озове в чантата ми- о да  Joy
Ще ме оправят...за малко...

# 4
  • Мнения: 2 196
Размерът има значение.
9 сантиметра са приемливи, само ако се отнася за токчетата на обувките ми.

# 5
  • Мнения: 2 829
има разбира се
Бианко изпревари ме

# 6
  • Мнения: 183
Ако това е размерът на дебелината на пачка банкноти от по 500 евро , която може да се озове в чантата ми- о да  Joy
Ще ме оправят...за малко...
Това ми звучи като израза -По принцип и дефакто  Laughing Laughing Laughing Laughing По принцип трябва сине да сме милионери,дефакто имаме 3 к-и в къщи  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 274
Според мен и 12см  нищо не е! Подкрепете ме бързо, преди да са долетели отегчените интелектуалки да ме оборят!

# 8
  • Мнения: 183
Размерът има значение.
9 сантиметра са приемливи, само ако се отнася за токчетата на обувките ми.
Аха Peace А как ти звучи израза-    голям го вадиш  ама мек  Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 183
Според мен и 12см  нищо не е! Подкрепете ме бързо, преди да са долетели отегчените интелектуалки да ме оборят!
Да на стриптизьорките са им толкова токчетата на работните обувки  Peace Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 468
Дали е верен израза -"На жената и стигат 9см останалото е  лакомия "  newsm78  Laughing Laughing Та има ли значение размера???  Wink
  9 см диаметър? Множко е...
  Няма значение.

# 11
  • Мнения: 2 196
Аха Peace А как ти звучи израза-    голям го вадиш  ама мек  Laughing Laughing Laughing
Ми как ми звучи...така написано в розаво, звучи логично да е мек.

Марадоне, зависи. 12 срещу колко? Щото ако е 12 срещу 9, не звучи вдъхновяващо.

# 12
  • Мнения: 2 978
Има, много ясно.

п.п. Жените сме алчни. Някои за пари, други за Whistling
Руске....

# 13
  • Мнения: 2 388
Според мен и 12см  нищо не е!

По две е идеалния размер.

# 14
  • Мнения: 2 829
абе 12 см за токче е много според мен


Гил за диаметър ли питаш Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт