какво бельо купувате на децата си? кои български марки предпочитате?

  • 901
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета и всички останали,
доста порових но нищо не намерих по въпроса с бельото на нашите деца. Аз харесвам и предпочитам българското бельо от памук, трикотаж за моите деца. А вие на какво мнение сте? Какво е важно за вас? Хубавите памучни дрешки когато са български - по-спокойна съм. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 157
Защо?Аз купувам според качеството,не според това къде пише,че е произведено.Кое точно те прави по-спокойна-знаеш,че в България контрола е изключително строг,всичко е качествено,без бои,без оцветители,100% памук и т.н.? Wink

# 2
  • Мнения: 2 197
Купувала съм досега български и турски неща. Българските (на Ареал) бяха три вида - с картинка, с лепени камъчета и с бродерия. Тези с бродерията се разбридаха на второто пране, картинките се отлепиха също след две пранета, но тези с камъчетата се оказаха перфектни и нямат никакви забележки. Купените от една циганка на пазара турски (по всяка вероятност) гащички след 100 пранета не са се променили изобщо - нито щампата, нито кантовете отстрани са мръднали от първия им ден. Така че всичко е въпрос на късмет - дали точно тази продукция на фирмата е качествена. Защото на Ареал имаме няколко различни комплекта за яслата. Част от надписите им са много добри, други - не чак толкова. Технологията е една и съща (пределно добре съм запозната с поставянето на обемни надписи по текстил, това работя) - дали някоя партида не е била третирана на подходяща температура, дали флекса е бил китайски или нещо друго просто няма как да знаем.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Захи

# 4
  • Мнения: 5 955
най съм доволна от Венера

# 5
  • Мнения: 326
и аз съм много доволна от Венера

# 6
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Докато беше по - малка дъщеря ми основно от Вис Виталис - много съм доволна от тази марка. Сега предимно от Венера.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 046
на бебка бельото е май основно на Комес, за баткото - Венера

# 8
  • Мнения: 307
най съм доволна от Венера


 PeaceИ аз.

# 9
  • Мнения: 198
90 % от бодитата на малката са на Мимоза - много съм доволна Peace изненадана бях , че е турска фирма , дълго си мислех че е БГ

# 10
  • София
  • Мнения: 11 658
За дъщеря ми основно Мимоза.За сина ми и Мимоза и българско.

# 11
Благодаря ви.
Просто си правя проучване. Наистина няма значение дали е българско или не. Важно е качеството. Но въпреки всичко аз предпочитам българските дрешки и бельо. Просто съм пристрастна.   newsm10

Общи условия

Активация на акаунт