Да питам фризьорите (а и не само)

  • 1 768
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
И пи боядисването, и при къносването, е добре косата да е чиста, защото мазнината, която се отделя от порите на скалпа, би попречила да се боядиса успешно. Нали в описанието на употребата към повечето бои като начин да се предпази от оцветяване граничната с косата кожа на лицето е посочено тъкмо намазването й с по-мазен крем. А при изрусяването, понеже то изтощава значително повече косъма и дразни много по-силно кожата на главата, отколкото боядисването, е препоръчително главата да не е мита в същия, че даже и в предходния ден. Така си обяснявам аз нещата.

# 16
  • Мнения: 7 186
Аз се боядисвам и на чиста, и на мръсна коса и ефекта е винаги един и същ, поне при черното е така, за русото не знам. Разликата е само, че на чиста коса понякога щипе. Confused

# 17
  • Мнения: 4 458
Другото не виждам какво не разбираш. Нали никой не си мисли, че русото е боя, която оцветява в жълто?  Laughing

/изрусителят не е боя в истинския смисъл, но така употребяваме в ежедневието си/

Така ли?  Thinking Я виж ти. Ами аз съм от хората които си мислят, че русото е цвят  Embarassed Поне моята боя - нали е пепел newsm78

Общи условия

Активация на акаунт