Не иска да суче.

  • 333
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Здравейте мами.Имам притеснения , че моят бебчо не иска ВЕЧЕ да се кърмим ThinkingПроблема е следния-от 2-3 дни суче с неохота и то по-малко като времетраене , пусне гърдата и си лежи кротичко до мен и заспива..да кажа, че го кърмя когато е време да спи.Има ли такъв момент той сам да се откаже от гърдата?Или нещо вече не харесва вкуса на млякото? newsm78 Незнам и аз, помагайте моля!

# 1
  • Мнения: 4 242
Може би детето вече е пораснало наистина и се отбива (от лентичката ти виждам че е на 18 месеца). Може да е временно състояние обаче. Ако искаш да продължиш да го кърмиш, все пак предлагай гърдата, пък дано отмине това настроение.
Синчето на моя приятелка се отби на 11 месеца заради новия лосион за тяло който си купила, без да се съобрази че кърмачетата не обичат мазна и силно уханна гърда. Казва че се е поизмивала, но явно е оставало в порите Thinking
Късмет ти желая!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Може наистина да е временно..но и да се отбива, няма да е фатално Wink
А Мери, това с лосиона, шъ мъ прощаваш, ама не го вярвам WinkСпоред мен, приятелката ти те мята на върбата нещо...Моят син като му се суче, нищо, ама вЕрвай ми, нищичко не е в състояние да го спре - не с лосион,ами със свинска мас и нафта да се намажа, пак ще ме награби Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 242
Моят син като му се суче, нищо, ама вЕрвай ми, нищичко не е в състояние да го спре - не с лосион,ами със свинска мас и нафта да се намажа, пак ще ме награби Mr. Green
Joy Joy Joy
И евала! Peace

# 4
  • Мнения: 3 164
Ох, знам ли  ooooh! , дано  е временно, че ми се ще поне до 2г да го кърмя(нищо , че е голям).Аз си мисля дали пък не е от утайката от кафе newsm78 понякога, но не всеки ден се търкам заради целулита, иначе всичко друго си е по старому(като изключим, че в момента съм в цикъл - дали пък не е от това newsm78

Общи условия

Активация на акаунт