дайте ми нещо да се гръмна!

  • 17 418
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лекси, спри да ровиш!!!!И да гледаш страшни снимки, няма да ти помогне, само ще се травмирате повече.

# 76
  • Мнения: 233
няма, обещавам! поне малко се успокоих от това, което прочетох за подобни случаи. в смисъл - нещата, които трябва да се направят, изследванията на хормони и т.н., за самата операция ...

# 77
  • Мнения: 920
Миличка много съжалявам, че се налага да преживяваш това. Бъди силна - вярвай че нещата ще се оправят.

За нашия форум няма подходящо и неподходящо настроение - винаги когато имаш нужда ние сме тук.

# 78
  • Мнения: 233
така, ходихме и днес - не ни казаха точно какъв е резултата - средно положение било - иначе е потвърдено, че е тератом. сега в петък ще ходи за скенера. ще трябва май втора операция да се прави, за да се махнат лимфните възли.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Късмет мила и стискам палците , нали знаеш !?

# 80
  • Враца
  • Мнения: 5 185
А кога ще имат точните резултати? защото това средно положение не ми прилича на диагноза. Стискаме палци и мислим постоянно за теб.

# 81
резултатите са готови, но той му каза, че ще говорят в петък като отиде за скенера. нещо ми се виждаше нервен като говореше доктора, кой знае?!?!

# 82
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Сега недей така за нервността на лекаря, може да не е за това-само ще се притеснявате допълнително. Хайде да минава по-бързо времето до петъка, за да знаете срещу какво се борите!

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Лекси мила, не се затормозявай с черни мисли. Всичко ще е наред. Стискам палци за петък.

# 84
Zdraveite momicheta,

Az ot izvestno vreme vi cheta, ama narochno ne se registriram, zashtoto ako pochna da pisha niama da moga da se spra, a disertatziata niama koi da mi ia napishe  Simple Smile   Nie s mqja mi sqshto probvame za bebe, no samo ot tozi mesetz....

Na kratko obache iskah da napisha na Leksi-- znam kolko ujasno e kogato na niakoi blizqk mu postaviat oncologichna diagnoza (bashta mi predi 2 mesetza pochina ot rak na belia drob na 52 godini!).  No razlichnite vidove rak imat sqvsem razlichna serioznost.  Az toku shto proverih na www.webmd.com za teratom na testisite i shansa za izlekuvane pishe, che e 95%!  Taka che gore glavata!  Na webmd.com mojesh da prochetesh mnogo informatzia (ako polzvash angliiski), koiato spetzialno za rak na testisite e mnogo obnadejdavashta!  Mislia, che e hubavo chovek da chete za da moje da znae kakvi vqprosi da zadava na lekarite i za kakvo da se bori.  Naprimer ot bqrzia prochit vidiah, che za rak na testisite 1 faza chesto se preporqchva lechenie s radiatzia, profilaktivno za da se doubiat kletki, koito moje da sa ostanali sled operatziata.  Tova predlagat li vi go?  Mejdu drugoto pishe, che teratomite mogat da sa i dobrokachestveni.  Proverili li sa veche tazi vqzmojnost?  Ako imash nujda ot niakakva informatzia po niakakqv konkreten vqpros, pishi mi, shte se postaraia da ti ia nameria.  Uspeh i ne se otchaivaite!!  Mejdu drugoto nai-dobria priatel na mqja mi e imal rak na testisite na 18 godini, operirali sa go i sega veche e na 36 i (da chukame na dqrvo) niama i pomen ot raka...

Izviniavaite, che pisha na latinitza, no niamam kirilitza na moita klaviatura i pisha adski bavno na kirilitza.

Pozdravi na vsichki,

Maria

# 85
  • Мнения: 233
мила мария, благодаря на теб и на останалите момичета, което ме подкрепят и окуражават. сутринта ходихме на църква с майка му. дано и господ ни помогне!

# 86
Лекси, миличка и аз утре ще ходя на църква и ще запаля една свещичка за вас. Стискам палци всичко да е наред и скоро да остане само лош спомен.

# 87
  • Мнения: 966
Leksi, silno se nadiavam 4e v nai ckoro vreme she pro4eta 4e problemite sa ti bili samo losh cpomen. Ctiskam palsi maja ti da ce opravi vazmojno nai barzo. Pishi kogato imash vazmojnoct.

Общи условия

Активация на акаунт