дайте ми нещо да се гръмна!

  • 17 456
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 637
Знаеш, че и аз съм мислено с тебе. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 285
Ot dosta vreme pose6tavam foruma, nai ve4e kato 4itatel, no az sym edna ot Vas - jelae6tite i nespolu4ilite dosega.
Iskam da vi kaja 4e moqt priatel ima5e podobni simptomi i se okaza hernia. Pri operaciata - v Pirigiv lekarqt kaza 4e e izvadil i edin @Lipom@, bez pove4e razqsnenia, no ot togava, da 4ukna na dyrvo ne e imal nqkakvi problemi.

# 47
  • Мнения: 1 497
Лекси, как са нещата при вас?

# 48
  • Мнения: 4 068
Лекси,какво става при вас?Има ли развитие и новини?
Стискам палци всичко да е минало О.К.!Пиши,защото се притесняваме за вас.

# 49
  • Мнения: 233
здравейте момичета! с две думи да ви разкажа - махнаха му тестиса, резултатът е лош - ще има последващо лечение с химиотерапия и други. държим се един за друг - сега ходим на превръзки на раната и така.

# 50
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: novalexa
здравейте момичета! с две думи да ви разкажа - махнаха му тестиса, резултатът е лош - ще има последващо лечение с химиотерапия и други. държим се един за друг - сега ходим на превръзки на раната и така.


Ох, Лекси, толкова ми е мъчно за вас!  Cry Съжалявам за лошите новини! Бъди силна!!!
Какво казват лекарите за бъдещето?

# 51
Ujasno sajalqvam milichka, no tova moje i da e bilo malkiq dqvol. Vsichko shte se opravi, shte vidish. Druj se mujki i mu budi opora. Skoro tazi istoriq shte bude samo losh spomen.
Nie sme s teb, nali znaesh

# 52
  • Мнения: 233
не знам нищо засега, само се моля да няма разсейки! в четвъртък ще ходи за превръзка в софия и сигурно ще е дошъл резултатът от хистологията. но ще се правят и изследвания на някакви хормони, ще минава и през скенер, за да се види всичко дали е наред. най-вероятно ще има и друга операция за лифните възли.
а на тебе зъхи - честито и лека бременност ти желая!

# 53
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мерси, мила!  Simple Smile Искрено се надявам и вярвам, че и теб ще те сполети това, след като проблемите ви отшумят...
Само не се отчайвайте, моля те! Добре е, че сте се решили на операцията. Ако няма разсейки (ДАНО!!! Rolling Eyes ), ще трябва само време и сила да се възстанови.
След толкова лашо няма как да не ви чака и нещо много хубаво, вярвайте!
Стискам палци, моля се за вас!

# 54
  • Мнения: 4 324
Съжалявам за лошите новини мила  Sad Но силно се надявам с това да е приключил лошият период от живота ви. Пожелавам ви от тук нататък, да има само добри и хубави новини от вас.

И аз като Зъхи ще се моля за вас и за възможно най-добрият изход от положението.

Не се отчайвай мила, а бъди силна. Ние ще ти помагаме доколокото можем

# 55
  • Мнения: 233
благодаря ви, момичета! много ми е тежко в момента, но знам, че вие сте с мен и това ми е опора! не искам повече да утежнявам атмосферата на форума, затова ще ви помоля да ме "пуснете" за известно време "в отпуска" - няма да се включвам в темите. надявам се, че ме разбирате. благодаря ви за всичко.

# 56
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз лично не те "пускам"! Искам да обещаеш, че всеки път като имаш нужда да говориш с някой, ще ни потърсиш! Непременно ни информирай за всичко, което се случва, с теб сме и в добро и в лошо, но аз смятам, че с лошото е на привършване!

# 57
  • Мнения: 233
разбира се, че ще ви потърся, ако имам нужда! просто сега смятам, че не съм добра компания, нито пък за съвети.

# 58
  • Мнения: 4 324
Цитат на: novalexa
разбира се, че ще ви потърся, ако имам нужда! просто сега смятам, че не съм добра компания, нито пък за съвети.


Задължително ще ни търсиш имаш ли нужда да поговориш с някого  Sign Exclamation
Не е необходимо да си в добро настроение за да пишеш във форума. Именно сега се нуждаеш да поговориш с някого, за да ти "олекне" доколкото е възможно. Ако искаш това ще сме ние, но ако смяташ, че писането във форума в момента ти идва в повечеко, аз лично те пускам.

Не се чуваствай длъжна да пишеш в другите теми, нито пък да даваш съвети. Сега ти имаш нужда от подкрепа и разбиране, сега ние ще сме до теб и ще помагаме.

# 59
  • Мнения: 1 497
Мила Лекси, прегръщам те.

Общи условия

Активация на акаунт