Как да си матирам косата?

  • 30 800
  • 60
  •   1
Отговори
Имам руса коса и искам да я матирам т.е. да и придам леко сивкав отенък!Пробвах с шампоан оцветител,но не става равномерно!
Фризьорката ми я матира с боя.И аз пробвах,но не се получи Cry
Моля,аксо някой знае как точно става да ми каже Praynig

# 1
  • Мнения: 5 255
Пак отиди при фризьорката  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 299
Аз го правя със сива боя.Има такива цветове-сребристо сиво или пепелно  bouquet

# 3
Аз го правя със сива боя.Има такива цветове-сребристо сиво или пепелно  bouquet
А с какъв оксидант?

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз го правя със сива боя.Има такива цветове-сребристо сиво или пепелно  bouquet
А с какъв оксидант?
С обикновенна боя за коса-последно си бях взела на Лонда-и стана много готино.

# 5
но ако не си сигурна че ще се справиш за да не ти е мъчно по добре отиди на фризьор или питай някой такъв ако имаш познат smile3503

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Най-добре отиди пак на фризьор - има си тънкости. Моите кичури ги матираха със смес - кафяво и лилаво, защото лилавото неутрализирало не знам какво си, за да се получи желания от мен ефект - леко пепеляво, светло кестеняво Grinning.

# 7
  • Мнения: 3 211
Аз си я матирам с тониращ сив балсам, но не става много равномерно, ако се нанесе като боя ще стане, но след 2-3 измивания, жълтото пак избива. Затова фризьорката ми каза следващия път да си взема боя с лилав отенък на Лонда (като я гледах на каталога направо си е лилава). Смятам да пробвам, че много ме дразни това жълто русо.

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
..тониращ сив балсам..
Откъде бих мога да си купя такова нещо?  newsm78

# 9
  • Мнения: 5 299
..тониращ сив балсам..
Откъде бих мога да си купя такова нещо?  newsm78
От магазин за парфюмерия и козметика.Не съм мнго сигурна каква марка беше,но прилича на шампоан и е в лилава опаковка-струва към 8-10 лв. Има и такива бг балсами по 3-4 лв.Питай в магазина

# 10
  • Мнения: 6 243
Българските  не хващат, пробвала съм с тях - жълтото си стои, най-много да станеш на петна. Ония лилавите са на Лонда, май, но в момента няма внос - сменяли си дистрибутора за БГ и не ги внасят от няколко месеца, та из магазините е обрано.

пепелнорусото е труден цвят, от опит говоря, не се мъчи да го правиш в домашни условия, иди на фризьор. Като знам, че и не взеки фризьор го докарва, направо е трудна работа да се справиш сама, ако не си професионалист. Според основния ти цвят ще ти направи смес от професионални бои, вземва се предвид и как твоята коса реагира на боята. Аз и моя приятелка се боядисвахме с един и същи цвят - и двете сме тъмнокестеняви. Резултатът е абсолютно различен... Тъй че си спести времето и парите и отивай при фризьорката Grinning

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Така и правя, с тая коса до кръста шанс сама да се боядисам нямам. Ходя обаче при една жена, която си работи в къщи, другите в момента в който ме видят първо хващат ножицата  smile3514, а останалите направо режат главата откъм кръста (то поне ефект да имаше да се прежали човек, ама нъц Close). Тя ме прави с една професионална боя, френска, с която се получава много хубав пепеляворус цвят; сивото обаче заминава след второто измиване  newsm78, толкова често не се боядисвам. Балсама мислех за нещо като 'поддръжка' да го ползвам, ще потърся все пак из магазини, аптеки - все някой трябва да внася.

# 12
  • Мнения: 5 299
Българските  не хващат, пробвала съм с тях - жълтото си стои, най-много да станеш на петна. Ония лилавите са на Лонда, май, но в момента няма внос - сменяли си дистрибутора за БГ и не ги внасят от няколко месеца, та из магазините е обрано.

пепелнорусото е труден цвят, от опит говоря, не се мъчи да го правиш в домашни условия, иди на фризьор. Като знам, че и не взеки фризьор го докарва, направо е трудна работа да се справиш сама, ако не си професионалист. Според основния ти цвят ще ти направи смес от професионални бои, вземва се предвид и как твоята коса реагира на боята. Аз и моя приятелка се боядисвахме с един и същи цвят - и двете сме тъмнокестеняви. Резултатът е абсолютно различен... Тъй че си спести времето и парите и отивай при фризьорката Grinning
Всичко зависи от структурата на косъма.От години съм с дълга руса коса,и само 1 път съм ходила на фризьор за боядисване.Най-често ме боядисва майка ми и винаги съм постигала желания ефект,и то най-добре даже от бг бои за коса.Веднъж като я направя цялата със сива боя и така изкарвам доста дълго,проблема е само корените,че трябва да се обезцветят предварително./

# 13
  • Мнения: 4 458
Имам руса коса и искам да я матирам т.е. да и придам леко сивкав отенък!Пробвах с шампоан оцветител,но не става равномерно!
Фризьорката ми я матира с боя.И аз пробвах,но не се получи Cry
Моля,аксо някой знае как точно става да ми каже Praynig

Вземи си пепелно русо! То е повече като сиво по опаковките и каталозите, но след като се намажеш става русо с пепелно сив отенък!

sladka hapka  Хващат българските и то как Wink Аз съм се боядисвала с една и никоя друга боя не ми даваше същия цвят колкото и да беше скъпа. Как се казваше фирмата обаче  newsm78 Знам че е много евтина 1.20 лв. или нещо такова а може би беше 2 лв. Confused Абе не е скъпа! На кратинката има едно момиче с почти сива коса на черта. В Била ги продават също. Ако искаш имеро на фирмата ще питам как беше и ще ти кажа.
Този цвят обаче се постига след обезцветяване. Ако само наложиш цвета няма да стане!

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Това от което имаш нужда е Пиоктинин,продава се в аптеките,сипваш си в един леген вода сипваш от пиоктинина една две щипки,абе ти ще видиш цвета на водата,първо си топваш един кичур от косата,обаче топваш и вадиш а не да киснеш вътре.Ако цвета те удовлетворява топваш канчето /пардон главата/ Laughingвътре и вадиш.Ефекта е невероятен и е точно от това което се интересуваш.Моята приятелка е руса от доста години бяло-сиво русо,всеки месец ходи в салона на Капанов но понякога не я матират като хората и корените и остават жълти и за да оправи нештата всеки път я матира с Пиоктинин и изглежда жестоко,но не е с посивяла коса,абе супер е.Внимавай че ако стоиш повече време ще полилавееш.Не е вредно за косата така че споко.

# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
За какво ви е пепеляворусо... Аз осемнадесет години се разхождам с такава коса и бих искала да е малко по руса... Дразня се когато "много рзбиращите" ми заявят че не е русо ами "светлокестеняво"... Тя вярно че моята коса е голям мелез, имам всичко, от светлоруси до черни косми като минете през руси, кестеняви, червени... Има червеникав отенък когато и скимне но си е руса. Бих ви показала снимка, но на снимки изглежда кестенява... "светлокестенява"...

# 16
  • Мнения: 6 243
Дудка, тоя номер с Пиоктанина ме утрепа. Аз почти винаги имам пиоктанин у нас заради децата, ще взема да се топна...
А българските оцветители - дано не съм права... И на мен ми се иска за 1,20 да ставаше номера, ама защо на моите крака и на моята глава все най-скъпото само хваща Mr. GreenКато си купя български обувки - оп! мазоли. Български крем за лице - ефект нулев с тая суха кожа...Само мъжът ми е български. Laughing

# 17
  • Мнения: 4 458
А българските оцветители - дано не съм права... И на мен ми се иска за 1,20 да ставаше номера, ама защо на моите крака и на моята глава все най-скъпото само хваща Mr. GreenКато си купя български обувки - оп! мазоли. Български крем за лице - ефект нулев с тая суха кожа...Само мъжът ми е български. Laughing

Ами щото ти си "вносна" мадама Joy   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 010
А бе моми4ета нека някой да го пробва тоя пиоктанин  Wink newsm78. Аз също харесвам пепелявото русо, ама много трудно се постига бре, пфууууууу.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Дудка, тоя номер с Пиоктанина ме утрепа. Аз почти винаги имам пиоктанин у нас заради децата, ще взема да се топна...
А българските оцветители - дано не съм права... И на мен ми се иска за 1,20 да ставаше номера, ама защо на моите крака и на моята глава все най-скъпото само хваща Mr. GreenКато си купя български обувки - оп! мазоли. Български крем за лице - ефект нулев с тая суха кожа...Само мъжът ми е български. Laughing
Същото е при мен! Hug

# 20
  • Мнения: 6 243
Сестро, дай да си направим едно организирано топене на главите в пиоктанин! Хем ще зарадваме и Денди, и българските си мъже. За моя знам, че ще си падне на пъпа, ако ме види в леген с това мазало.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Нямаш проблем Hug,да ти кажа по въпроса за матирането,аз съм с естествено руса коса,но от време на време си правя кичури,та по въпроса:матирам единствено със оцветяващия балсам на Престиж,цвят перла.Седя с него 20 минути,измивам и косата ми е с цвят перла,нищо жълто.
Ако искаш ,ще съм солидарна с теб,още утре го купувам това чудо пиоктанин,слагам си главата в легена и ще пиша какво се е получило,сестро Hug Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
Мацки,и аз се топвам в Пиоктанин-а! Утре!

 В събота правим кръщене на бръмъбчето и трябва да съм красива мама!

Хайде ще пиша после! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 6 243
Ами като сте рекли да се топя, ама аз преди месец скъсах с русия период и сега съм кестенява... Но може пък да стана лилаво - кестенява.  Grinning

# 24
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
За какво ви е пепеляворусо... Аз осемнадесет години се разхождам с такава коса и бих искала да е малко по руса... Дразня се когато "много рзбиращите" ми заявят че не е русо ами "светлокестеняво"... Тя вярно че моята коса е голям мелез, имам всичко, от светлоруси до черни косми като минете през руси, кестеняви, червени... Има червеникав отенък когато и скимне но си е руса. Бих ви показала снимка, но на снимки изглежда кестенява... "светлокестенява"...
Има такъв момент с тъмно русото и светло кестенявото  Laughing
Аз съм с тъмно кафява коса почти черна. Правя руси кичури и после цапам цялата коса с тъмно русо Wink Супер стават кичурите, а тъмната ми коса изсветлява с няколко тона. Аз на това му викам матиране нищо, че не е русо  Twisted Evil

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Айде бе мацките,никоя ли няма смелост да го пробва тоя пиоктинин,казвам ви няма страшно,топите и вадите,пробвай те първо кичур за да прецените цвета да ли ви харесва.Айде чакам някоя да се похвали!!!! Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 511
Ами аз топнах косата одеве в Пиоктанин! Обаче няма и следа от сиво,стана с бледо-лилав оттенък! Сложих 3 капки в легена с вода,нали малко трябваше да се сложи  Sad

Сигурно повредата е в моя телевизор  Laughing Laughing Laughing

Както и да е!  Така или иначе,утре ще се боядисвам и ще докарам сивия ефект!

Успех на другите  Peace

# 27
  • Мнения: 2 006
Матиране се прави с боя,оксидант 10 волума и шампоан ,естествено и тук си има тънкости,затова ти препору4вам да отидеш на стилист.Много трябва да се внимава,защото мата се мие веднага щом се постигне цвета,който искаш.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 511
Боядисах се и този път постигнах пълно съвършенство Joy

http://www.bgphoto.net/photos/2545/t632603515646562500.jpg

# 29
  • Мнения: 6 243
Боядисах се и този път постигнах пълно съвършенство Joy

http://www.bgphoto.net/photos/2545/t632603515646562500.jpg
И ти, и цветът ти, изглеждате много хубави!!!
Жалко, че снимката е толкова мъничка Sick

# 30
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря, Sladka Hapka!

Ето цялата снимка  Wink

http://www.bgphoto.net/photos/2545/t632603538532968750.JPG

Недоумявам защо излизат толкова малки тези снимки  Crazy

# 31
  • Мнения: 3 211
..тониращ сив балсам..
Откъде бих мога да си купя такова нещо?  newsm78
Извинявам се, че отговарям толкова късно.
Балсамът е на Престиж (бълг.) продава се в магазините за бои. На мен ми хваща много добре, ползвам го след всяко миене на косата, използвам го като обикновен балсам, стоя около 5мин., има и подхранващ ефект.
Не става равномерно, но ако нацапаш цялата коса, става добре. Може да постигнеш и сиви кичури, ако искаш, но трябва да стоиш 10-15мин.
Сега се боядисах с Лонда професионална лилава, стана ми пепелява коса с лек розов отенък, който пада с всяко миене. Може би, ако бях стояла по-малко време, а не както пише на опаковката, нямаше да го има този розов отенък, но въпреки това съм много доволна от резултата. Да уточня, че по принцип съм с доста руса коса.

# 32
  • Мнения: 5 140
Аз също използвам балсам оцветител на Престиж имам и на Лонда.Така с Лонда ако се седи повече първоначално става леко лилава и с течение на времето се отмива,а с Престиж пък се измива по бързо но е хубав ефекта.
Когато отидох да си боядисам косата нещо не се получи желания ефект,за което ме хвана яд,опитах се да оправя нещата с двата балсама естествено като ги редувах един след друг при къпанията-по точно на едното къпане Престижа и на следващото Лонда,но ми хвана само на кичурите които бяха много,ама много по светли от това което ме хвана боята.И двата балсама са хубави заслужават си,но когато е руса косата хваща много по добре.
gwendolin_k с каква боя се боядиса?

very_nice а ти с каква боя се правиш?

Последна редакция: вт, 23 авг 2005, 12:46 от sineo4ka

# 33
  • Мнения: 247
Здравейте А пиоктина на каква цена е?

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Някакви стотинки струва Simple Smile

# 35
  • Мнения: 247
Благодаря за отговора.Мисля днес да си взема и да го пробвам. А какво количество се слага от него и в колко вода?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 511
Боядисвам се с Френска професионална боя LORVENN,но не във всяка парфюмерия я има! Аз я купувам от специализиран магазин за косата и грижи за нея! Сивите тонове са страхотни и има разнообразие. Слагам я вече за 5-ти пъти и ефекта е страхотен,не пада лесно при миене.....май ставам за рекламен агент  Thinking

УСПЕХ

# 37
  • Мнения: 3 211
Ами, аз вече писах, с Londa Professional, но си мисля, че с всяка професионална боя ще стане, но да е на кичурчето много сиво или лилаво, тогава се постигат пепеляв ефект.

# 38
  • Мнения: 3 010
От месеци 4акам за отзиви от тоя Пиоктинин ли как му беше името. Ама как изрових темата а Mr. Green . Таааааааааа да купувам ли тоз пиоктинин, косата ми не е много светло русо, дали ще стане?????

# 39
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В боята се слага малко черна боя

# 40
  • Мнения: 3 010
В боята се слага малко черна боя

А бе и аз съм го чувала това отдавна, ама ме е страх да го пробвам. И по принцип само крема на боята ли се слага или и 4аст от окислителя и? Ти пробвала ли си го?

# 41
  • Мнения: 3 010
ехоооооооооооооооооооооооооо

# 42
Балсам на Престиж / със отмиване/ има много нюанси аз използвам перлен и много съм доволна

# 43
  • Мнения: 5 622

 Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи  Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин  Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето  Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...

# 44
  • Мнения: 6 243
Абе не знам за матиране става ли, ама имам една позната, дето се боядисва лилава с него.

Аз съм резервирана към такива идеи - пиоктанина си е за мазане на бебешки пъпки. Няма работа на скъпоценната ми глава. Ама ако има куражлийки - що да не пробват!

# 45
  • София
  • Мнения: 9 468
Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...
Бубе, и аз не съм хич доволна от този балсам на Престиж Naughty. А ако си спомняш, преди време и аз те съветвах за него. Че нали така и мен ме учеше фризьорката. Laughing
Да, ама не видях грам ефект от него. Crossing Arms
ПО скоро видях, ама не беше положителен.  Confused
Страшно бързо ми се сплъстяваше и замърсяваше косата след употребата му. Буквално след два дни отново трябваше да си мия коста, а аз го правя обикновено на 4дни. Wink

Иначе за пиоктанина- продава се в малки шишенца в аптеките. Тъмно лилаво течно, мирише на спирт.
Мазала съм пъпчиви бебешки дупета с него.  Grinning
Ужасно цапа- няма махане където капне. Close

# 46
  • Мнения: 658
В боята се слага малко черна боя
Ъ... Направо ме уби. #2gunfireМомичета, най-добре си става с боя, оксидант нисък вол.о и балсам. Може да смесите два цвята боя-пр. тъмна пепел и боята която използвате за боядисване, но задължително с балсам и нисък оксидант. Другото което мога да препоръчам е шампоан-оцветител на "Кристиан оф Рома". Супер е . Вече 5 години работя с тази фирма и продуктите и досега съм нямала оплакване от клиентки за цвят и т.н. Peace

# 47
  • Мнения: 5 622
Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...
Бубе, и аз не съм хич доволна от този балсам на Престиж Naughty. А ако си спомняш, преди време и аз те съветвах за него. Че нали така и мен ме учеше фризьорката. Laughing
Да, ама не видях грам ефект от него. Crossing Arms
ПО скоро видях, ама не беше положителен.  Confused
Страшно бързо ми се сплъстяваше и замърсяваше косата след употребата му. Буквално след два дни отново трябваше да си мия коста, а аз го правя обикновено на 4дни. Wink

Иначе за пиоктанина- продава се в малки шишенца в аптеките. Тъмно лилаво течно, мирише на спирт.
Мазала съм пъпчиви бебешки дупета с него.  Grinning
Ужасно цапа- няма махане където капне. Close

Ъхъ, ясно..нямам кураж да пробвам тогава  Crossing Arms ЩЕ си ходя жълта до лятото, след това ще съм ОК  Peace

Иначе се сетих, че и аз съм ползвала това чудо за пипчиците по лицето на Габчо.Много гадно цапа, мамка му  Close

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Бубе,наскоро се боядисах от черна на почти блонди,та фризьорката ми продаде един шампоан на Jalyd Tonlight - антижълто.Но не мога да кажа все още дали върши работа,защото съм се мила с него едва 2 пъти. Wink

# 49
  • Мнения: 3 010
Аз пък го пробвах това с черната боя. Става, ама малко пове4е сложих и косата ми се потамни. Е сигурно ще падне. Но в корените и на места 4ервенее пак /тя ми беше по-тъмно русо/. След 5 дена пак ще я боядисам  Mr. Green . Направо и спрях тока тези дни.

А във Варна дали ще ги има тези продукти на Кристиан аф Рома???

# 50
  • Мнения: 658
Да има ги. Тонлайта на Деска - точно на тази фирма е. Наистина е чудесен. По принцип са професионални продукти и ги ползваме във салоните, но някои неща ги зареждат и спецмагазини за козметика.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 511

 Само аз ли не съм доволна от тониращия балсам на Престиж? Никакъв ефект няма.И да има е толкова мимален, че няма на къде. Да не говорим, че хваща, където косата ми и без друго е бяло руса, а жълтото в корените продължава да си седи  Sick

Сега ме накарахте да се замисля за този пиоктинин  Thinking Кажете пак какво, колко, изплаква ли се след това(много важна подробност, ако питате мен!) и въобще тънкостите на топенето  Mr. Green

А, уточнете също щипка ли се слага от него, или капки.Въобще не съм г очувал преди това и незнам прахообразно ли е, или течно...

Аз го пробвах това с пиоктинин-а ..... (даже още стои в шкафа в банята),но нямаше голям ефект. В леген пълен с вода се капват няколко капка (5-6 например),докато водата се оцвети в розово,топваш косата и веднага вадиш,подсушаваш без да отмиваш. По краищата доби готин розово-никакъв оттенък,но само там  Crossing Arms

След това си купих матиращ шампоан на Vitality's (Neutralizzante Anti Giallo), от който получавах невероятен ефект. Когато започваше да пада боята и да се показват жълтите корени - се мия с него и ХОП все е дно днес съм се боядисвала  Flutter

Накарахте ме да си спомня  сиво-русия ми период  Blush Толкова ми беше гот косата  Mr. Green
Вече съм към от отбора на по-тъмно русите  Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 9 468
В леген пълен с вода се капват няколко капка (5-6 например),докато водата се оцвети в розово,топваш косата и веднага вадиш,подсушаваш без да отмиваш. По краищата доби готин розово-никакъв оттенък,но само там Crossing Arms
Моля?!
Розов отенък?! #2gunfire
Само това липсва! Naughty
За какво матиране може да става дума тогава?! newsm78
А и това с легена ако ще жълто-оранжева да ходя, пак няма да се подложа на такова изпитание. Naughty

Но, виж, това с  матиращият шампоан на Vitality's звучи добре! Peace

# 53
  • Мнения: 4 202
В боята се слага малко черна боя
Ъ... Направо ме уби. #2gunfireМомичета, най-добре си става с боя, оксидант нисък вол.о и балсам. Може да смесите два цвята боя-пр. тъмна пепел и боята която използвате за боядисване, но задължително с балсам и нисък оксидант. Другото което мога да препоръчам е шампоан-оцветител на "Кристиан оф Рома". Супер е . Вече 5 години работя с тази фирма и продуктите и досега съм нямала оплакване от клиентки за цвят и т.н. Peace

Малко извън темата, но като стана дума за "Кристиан оф Рома", бих искала да попитам, знае ли някой от къде могат да се поръчат или купят техни продукти в София? Фризьорката ми използва тяхна маска и косата ми стана прекрасна от нея, та бих искала да си я закупя Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 010
Да бе кажете и за Варна от къде мога да си ги купя.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 511
Но, виж, това с  матиращият шампоан на Vitality's звучи добре! Peace

И изглежда добре. На ТАЗИ СНИМКА съм на три седмици боядиана,пожълтяха корените и измих косата с този шампоан!

# 56
  • Мнения: 3 211
Бубе,наскоро се боядисах от черна на почти блонди,та фризьорката ми продаде един шампоан на Jalyd Tonlight - антижълто.Но не мога да кажа все още дали върши работа,защото съм се мила с него едва 2 пъти. Wink
И моята ми препоръча такъв шампуан.
За Варненките: каза, че се продава в гаражите зад зимно кино Тракия, но не съм ходила да видя, защото в този период на годината  съм с естествена коса и кичури. Ако наистина е на Кристиан ъф Рома, за което не съм убедена, пишеше друго, може да видите в тези гаражи, мисля, че са малко по-нагоре от детската кухня на макдрайв-а

# 57
  • София
  • Мнения: 9 468
И изглежда добре. На ТАЗИ СНИМКА съм на три седмици боядиана,пожълтяха корените и измих косата с този шампоан!
Наистина е така! Супер! Hug
А колко струваше? Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 1 511
14,99 лв - 250 ml  Embarassed

# 59
  • София
  • Мнения: 9 468
Въх!!!  ooooh!
Та аз за толкова си правя кичури на цялата глава при мойта фризьорка! Outta Joint

# 60
  • Мнения: 870
Една приятелка ползва балсама на Престиж и косата й става синя или зелена, след 1-2 измивания стои сиво после пак си е жълто. Някои фризьорки използват за матиране оцветител за побеляла коса сребро, капва се във вода и си изплакваш косата с нея и стоиш известно време така...

Общи условия

Активация на акаунт