Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • софия
Дами вчера водихме спор с мъжа ми и той твърди ,че неговите приятели правели секс всеки ден.Поне така казвали на маса когато се събират.Моето мнение е ,че това са преувеличени думи нещо от сорта аз съм върха пък дори и на 40г.Май на тази възраст ги удря пубертета за втори път и се държат като тинейджъри,сядайки на маса почват да си мерят анатомията с извинение за израза.Иска ми се все пак да разбера така ли е права ли съм с това ,че само се хвалят ,а действителноста няма нищо общо с това което казват.Интересно ми е вашето мнение по темата.

# 1
  • Бургас
Много пъти!  Laughing
Сериозно - правим, колкото ни се прави.Не съм водила някаква статистика, но се случва някой от двамата да е изморен или да няма желание и т.н.
Със сигурност не е всеки ден (щото мъжа ми на четири дни веднъж е на работа 24 часа  Mr. Green )

# 2
Мъже събрани на маса, от кога това което говорят в такъв момент може да се приеме за чиста монета.  Laughing

# 3
Естествено, че се хвалят.

# 4
за съжаление, не ми се събира на седмична база.

# 5
  • на брега на морето
Сутрин, обед и  чак вечер.
Всеки ден.  newsm62 newsm62 smile3503

# 6
Нали знаеш "Куче, което лае, не хапе" Mr. Green има и по-сексуални хора, които правят всеки ден, но са единици и не тръбят на ляво и дясно.

# 7
О Боже!  Joy Ако мойто милУ седне да си говори с мъжа ти и ти повярваш какво говори - сигурно ще изпаднеш в дълбока депресия.... Whistling Не им се връзвай. Мъже! Tired Мерят си достойнството по този начин. Никой няма да каже,че не е е..л от два месеца  hahaha

# 8
Правят се на важнил. Иначе доста пъти....... Grinning Mr. Green

# 9
аз даже се чудя как не са казали,че го правят всеки ден по 2-3 пъти. Mr. Green
иначе на въпроса-различен брой пъти,според желанието,средно 3-4 пъти на седмица,понякога повече,понякога и по-малко. Laughing

# 10
  • Бургас
Сутрин като се събудя го изваждам. Вечер като се прибера си го слагам. Mr. Green Като на стенд съм от 7 години насам.

# 11
Много пъти!  Laughing
Сериозно - правим, колкото ни се прави.Не съм водила някаква статистика, но се случва някой от двамата да е изморен или да няма желание и т.н.
Със сигурност не е всеки ден (щото мъжа ми на четири дни веднъж е на работа 24 часа  Mr. Green )

Е мъжа ти може и да е всеки ден:) Кой знае...

# 12
Подобни хвалби най- често излизат от устата на тийнове и младежи с нередовен полов живот или лица над 60 и горница години.
Общото- ясно за всеки, ще им се повече, от колкото могат /по различни причини  Laughing/. Едно е ясно- който прави подобни дребни сметки и ги обсъжда, работи предимно с устата.

# 13
Ми не водя статистика. Понякога всеки ден, понякога 3-4 пъти седмично, а понякога може и да почиваме цяла седмица. Факт е обаче, че има и хиперсексуални хора. Наше приятелско семейство са така примерно и си се сексат всеки ден. Относно вашия спор обаче смятам, че приятелите на мъж ти просто се изхвърлят и може би превръщат в хвалба това, което биха искали да им се случи,а не това, което им се случва в реалния живот.

# 14
  • Бургас
Много пъти!  Laughing

Е мъжа ти може и да е всеки ден:) Кой знае...

Може, може..Знае ли човек. Laughing
Ние сме се разбрали - ако някой прави нещо, така да го прави, че другия да не разбира.
За сега не сме се хващали  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт