кандидатствах за кредит но бяхRejected Защо? никой не ти казвa

  • 7 158
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 623
Тази тема намирисва !
Не работя в Райфайзен, но ми беше
достатъчно да прочета някои неща
и да си извадя извода, че темата е или
пързалка или тенденциозно оклеветяване
на банката  Naughty


Не го приемай така. Момичето се е опарило и се оплаква. Напълно я разбирам. И аз имах нещастието веднъж да работя с тая банка. Е, за нищо не стават. До като ти оберат таксите си бог, после те мотаят, залъгват и въобще не си е работа. Още един глас за Експрес банк от мен. От години работим с тях и са много коректни и точни. Да не говорим за сроковете им. Май са без конкуренция на пазара.

Точно така го приемам и вярвай ми знам какво пиша !
Историята е измислена и съм сигурна 99%  Hug

# 31
  • Мнения: 3 405
Мъжът ми работи в Райфайзен . Официално са им съобщили , че до края на годината няма да се отпускат никакви кредити .

Току-що говорих със служител в Райфайзен. Няма такова нещо.

# 32
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
Райфайзен са наистина уникално нагли,но ще добавя и Алианц към тях.Вчера мой познат,който има кредит в Райфайзен,ми разказа,че като си е внасял вноската по кредита,е видял,че има в сметката 7 лв,и съответно е решил да внесе 7 лв. по-малко.Не съобразил човека,че те ще си ги дръпнат тези 7 лв за месечната такса и ще му начислят на тях 135 лв лихва за 5 дни(понеже фактически е внесъл 7 лв по-малко).Е,сигурно го пише в договора и т.н. и пак е абсурдно.Пак там му вървеше 20 лв лихва на ден като закъснее с вноската.Вярно,че е ако искаш и никой не те кара насила да теглиш пари,ама все пак.Има за какво да се очерни банката,поне хората да имат едно наум.

# 33
  • Мнения: 4 700
natali_26 , всеки zнае колко му е месечната такса. Да си е направил сметката. На някои хора все другите са им виновни.  ooooh!
За протокола: не работя в банка, нито някой от поzнатите ми. 

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 22:12 от Миле

# 34
  • София
  • Мнения: 2 623
Въпреки първия пост и това, че не вярвам на достоверността му,
искам да кажа, че Райфайзен банк страшно  се излага /или може би така й е по-изгодно/,
но лично аз се заричам, че ако още веднъж вдигнат лихвения процент и не уведомят
по никакъв начин мен или служителите в нашата компания, ще се видим в съда !!!
Недопустимо е банка от такъв ранг, каквато е Райфайзен, да се гаври по този начин с хората,
от които на практика тя се издържа  Naughty
За какво по дяволите в десетките формуляри попълваме адрес, телефон, мейл и какво ли
още не  newsm78
До сега вдигнах 2 скандала, при 3-ти просто ще отида там с адвокат  Naughty

# 35
  • Мнения: 16
Уникредит Булбанк също са ларж. Пробвай там.
Там режат глави с лихвите които предлагат  #2gunfire

# 36
jullianna историята не е измислена  за съжаление

# 37
  • София
  • Мнения: 1 603
foxxx , пробвай в ОББ. Преди десетина дни колежка изтегли 10 000 лв. без проблем, а доходите и са доста по-малко от твоите.

# 38
в райфайзен се пробвах за лихвен % - 12 в евро    а в ОББ го дават че е 16% в леава за потребителски кредит, но ще им се обадя да ги питам мерси

# 39
  • Мнения: 224
Въпреки първия пост и това, че не вярвам на достоверността му,
искам да кажа, че Райфайзен банк страшно  се излага /или може би така й е по-изгодно/,
но лично аз се заричам, че ако още веднъж вдигнат лихвения процент и не уведомят
по никакъв начин мен или служителите в нашата компания, ще се видим в съда !!!
Недопустимо е банка от такъв ранг, каквато е Райфайзен, да се гаври по този начин с хората,
от които на практика тя се издържа  Naughty
За какво по дяволите в десетките формуляри попълваме адрес, телефон, мейл и какво ли
още не  newsm78
До сега вдигнах 2 скандала, при 3-ти просто ще отида там с адвокат  Naughty

Смея да поспоря с теб!
Уведомление ВИНАГИ се изпраща на посочения в искането адрес за контакт. Това се отнася за всички банки.
Това, че някой клиент не е уведомил банката си при промяна на адрес или в момент на такава затегната икономическа обстановка,
при която ВСИЧКИ банки вдигат лихвите си, не се е позаинтересовал за месечната си вноска, в момента на внасяна на средствата на касата,
не го прави "невинен". Нищо нямамда постигнете ако отидете в съда - гарантирам ти, защото в договора в който клиента се е разписал много точно и ясно е упоменато всичко.
Казвам ти това, защото наскоро в Бургас или Варна /не помня точно newsm78/ бяха внесли в съда иск от някаква бизнес камара.
Това е отговора на съда - има разписан договор - да е чел клиента, като го е разписвал.....

# 40
  • София
  • Мнения: 3 150
Има ли такса преди отпускането на кредита, не бих се доверила. Защото на хората точно в такива моменти със сигурност повече им трябват кредити и не е нужно да се изтръскват допълнително. Аз знам за друга банка, която процедира така - прибира таксата и после "съжалявам", но не е никак коректно.

Общи условия

Активация на акаунт