Августинчета 2005

  • 73 491
  • 392
  •   1
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Тоничка, честито и на вас! Simple Smile

Ирка, много гот звучи Американското училище. Писането и четенето изглеждат много по-забавни от ченгелите. Ради може да пише от миналата година и много й харесва. А сега я връщат черти да прави...

Ау, сега видях!
Нинчето вчера е родила госпожица Яна!!
Честита да ви е, Нинче, много радост и поводи за гордост да ви носи и третата принцеса!!
  Hug

# 346
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Нинче, честита рожба Яна! Да ви е жива и здрава, много да ви радва и да са си първи дружки с двете каки!  Hug

# 347
  • Мнения: 1 878
Нинче да ти е жива и здрава малката рожба, да ви донесе мноооооого щастие и любов в семейството и много приказни моменти  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Да кажа ти сбъдваш моята мечта  Mr. Green която на мен не ми стиска.  Heart Eyes


# 348
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте момичета !  Simple Smile

За тези, които още не са разбрали, влизам да се похваля, че си имаме трета дъщеричка Яна, която се роди на 27-ми септември със завидните мерки 4 300 и 54 см. Естествено не е толкова голяма колкото звучи и е много крехкичка и нежничка  Heart Eyes От вчера вече сме си вкъщи, което ни радва най-много Simple Smile Благодаря на всички за поздравите и хубавите пожелания  Hug

# 349
  • Мнения: 2 222
Нинче, честита сладка девойка Яна Heart Eyes С три дечица е страхотно, да са ви живи и здрави, специални поздрави от мен  Hug

# 350
  • София
  • Мнения: 3 672
Привет момичета
Много от рано бързат да пораснат тия деца- ще си търсят детството после...
Аз никога не съм искала да ходя на училище- мислех че ще постоя там месец и хоп пак в детската градина...но какво стана- изучих и висше и то с доста добри оценки
Валето е с писането запознат още преди три години като тръгна племенника на училище...то беше ентусиазъм- пише,срича...
Сега пак има желание,но за мен е рано да го пускам на 6г. и не го и направих- има време да учи цял живот ако ще...сега нека си поиграе докато има тази възможност...После мама като го подгони да учи и езици ще види- че на мен това ми е болната тема- аз не ги владея и знам какъм пропуск е направил баща ми че не ме е понашляпал навремето да ги уча  Tired
В края на месеца ще го пусна за първи път на лагер и ми е малко притеснено...но на неговата възраст нашите да 10дни на море ме пуснаха от детската ,а аз за 5 дни правя драми......
Честито на Нинка за малката принцеса - благородно ти завиждам ,че при мен нещата са още в очакване....
Да ти е живо и здраво и палаво детенцето- защото както казваше баба:палавото дете е здравото дете
 Hug

# 351
  • Мнения: 1 878
Аз пък пускам Яво на състезание в Сърбия  Rolling Eyes доста се чудих, ама той на едни молби го удари, та...............се пречупих, но пък обмислям вариант да пратя и тати му с него  Joy иначе аз ще дена отнякой ъгъл с бинокъл  Mr. Green

Та така - растът си дребните пък и ние  Heart Eyes

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Какво състезание, разкажи повече? Успех му пожелавам!  Hug
Вариантът с татито и на мен ми харесва.

# 353
  • Мнения: 1 878
Ходи на карате покрай батко, баткото вече го мързи за състезения че минават за по 5 мин. а се отвисяват цял ден, но дребен изявява голямо желание та ...така. Състезанието, това ще е само 1 ден, но после предстоят 3 и 5 дневни до Италия - и то по Коледно време - 2 дек. ще вземем да се помъкнем цялата фамилия за ужас на сенсейте  Mr. Green

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Страхотно! Особено, че и сам изявява желание. А и по Коледа ще си направите чудна ваканция, изглежда!  Grinning

# 355
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Съни, браво на Яво за ентусиазма и желанието! Hug

Я се спретнете всички по Коледно време в Италия! Страхотна ексурзия ще си направите.

# 356
  • София
  • Мнения: 3 672
Момичета
да ви се похваля тихичко и на вас- пак ще ставам мама/дай боже всичко да е наред Praynig/
Днес си правих тест и е ++++++
Много съм щастлива
Благодаря ви от все сърще за милите пожелания преди време Hug Hug

# 357
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
vnd, тихичко честито, много се радвам за теб! И стискам всичките си палци след 9 месеца да ни покажеш снимки на малкото пухкаво братче или сестричка на Валето!!  Praynig

# 358
  • Мнения: 1 878
 Hug  vnd, тихичко БРАВООООО, и ЧЕСТИТООО, ама баба ми така казваше - за хубавото се похвали на повече хора, котио харесваш и обичаш така хубавото се увеличавало - та ти го желая от все сърце и разбира се ще чакаме живот и здраве резултата   Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes



А колкото до ентусиазма на дребния за състезания и т.н. (сега го записах и на пиано пак по негово желание Crazy) мисля се подхранва и от факта че има батко - непрекъснато е в конкуренция и като похвалим бате за някое постижение и дребния веднага се бута и него да похвалим  Crazy

Например бате има 6, дребния веднага се самоизтъква - и мен ме похвали госпожата че съм оцветявал без да излизам от очертанията  Mr. Green Междудругото от скоро тая ревност и сравняване нещо се засили  newsm78

Та конкуренцията си е движеща сила  Wink Дерзайте  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 12:16 от Sunnily*

# 359
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
vnd и от мен едно тихичко честито! Стискам палци и чакаме да се хвалиш още! Hug

Sunnily и при нас я има конкуренцията, ама нали са с малка разлика, та е и от двете страни.

Общи условия

Активация на акаунт