Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 апр. 2009, 17:34 ч.

Августинчета 2005

• 42 574
  • 380
  •   1
Отговори
# 375
  • Sofia
 t_ilieva, не знам рано ли е, ама действа успокояващо такова оправдание.  Crazy
Но и педиатърът ни предупреди за някои особености в поведението, които наблюдаваме.

vnd, и при нас в първи клас беше ужас при момчетата, то бой, то забиване на моливи в ръцете, обиди,  направо ми настръхнаха косите и се радвах, че имам момиче... Тази година е по-спокойно, явно им е трябвало време да се нагодят един към друг. Но родителят побелява през това време.

# 376
Е, малки, малки - колко да са малки.... на по 7 години са си вече повечето....  Wink

Така е, но някои имаме и все още съвсем малки Wink

# 377
Много отдавна и аз не бях поглеждала темата. И ние сме първи клас. Засега нямаме оплаквания, с желание ходим на училище.

Да са ни живи и здрави всички първокласници и тези, които са прекрачили прага на втори клас.

# 378
  • София
Здравейте !  wavey

Как така никой да не пише толкова време ?! Скоро ще ни сложат в общия кюп и тогава темата съвсем ще замре  Confused

Надявам се всички да сте добре и Ви пожелавам много весело и забавно лято !
Скоро наближават рождените дни на порасналите ни деца - да са ни живи и здрави и много, много щастливи !  Heart Eyes

# 379
ще взема и аз да се включа с една палава принцеска която сега на 22 август ще направи 8 годинки и почва да се притеснява с наближаването на 15 септември Laughingсамо гледа календара

# 380
И ние с нетърпение очакваме рождения ден на 25.08.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт