хотел Sunrise Приморско

  • 14 773
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте пак,

doniboni, само да допълня че цените, които си дала не са за човек в двойна стая, а са си направо за двойна стая, т.е. за двама души в двойна стая.

Вероятно са ти казали, че посочените цени са крайни, защото си физическо лице. Предполагам обаче, че ако изискаш фактура, тогава ще се начисли ДДС.

А иначе, аз говоря от лични наблюдения. Очарована съм от хотелчетата, вече 2 лета ходим там.

Много е чисто, на всеки втори ден ти се сменят чаршафите и кърпите, или при нужда естествено (нацапано, намокрено, напишкано)

Храната е абсолютно приемлива, всеки ден има разнообразно готвено дневно меню, отделно от листата с менюто на ресторанта, цените са като в София, но имай пред вид, че по принцип по южното Черноморие цените са по-ниски. В ресторанта има и детски столчета.

Друго нещо, което ме очарова е, че сутрешната закуска се сервира по всяко време, особено важно нещо за поспаланковци като нас  Twisted Evil

Стаите са доста просторни, или поне тези, в които ние сме отсядали са били такива, с модерно обзавеждане.

Освен това управителката е изключително приятна млада дама, която невероятно добре успява да те спечели за клиент!

А за мен това е изключително важно -  да се чувстваш обгрижен и като у дома си.

Ако имате още въпроси - насреща съм!

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Nansen, благодаря ти за инфото  Simple Smile
Корегирах си горния постинг-цените са за стая, да  Simple Smile - ама, като чета "м/у редовете" , та съм останала с впечатление, че rosss пита за цена на стая, а тя пита за човек в двойна стая  ooooh!

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
doniboni, а вие ще ходите ли това лято в Сънрайз?

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да,  Nansen, вече сме резервирали  Simple Smile

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да,  Nansen, вече сме резервирали  Simple Smile

Страхотно, сигурна съм, че и ти ще се върнеш с положителни отзиви!

# 20
  • Мнения: 188
Снощи се обадих  в хотела да си доуточня резервацията, казаха  ми че имат и блок маса за
закуска. Ще я пробваме. Остават още наколко дни до моренцето......
Чакам с нетърпение....

# 21
  • София
  • Мнения: 212
И ние си направихме резервация от 06.07 до 15.07.Надявам се да съм доволна и аз от хотела,за който научих от вас!Бихте ли ми казали нещо повече за плажа.Приятна вечер!!!

# 22
  • Мнения: 136


И ние си направихме резервация от 06.07 до 15.07.Надявам се да съм доволна и аз от хотела,за който научих от вас!Бихте ли ми казали нещо повече за плажа.Приятна вечер!!!


 Hug

И ние сме там. Днес изпратих капарото. Нашата раезервация е от 18.07 до 25.07.
Разминаваме се за малко, жалко!

# 23
  • Мнения: 2 724
Здравейте Hug.
Много пъти съм била на почивка в Приморско, как не съм обърнала внимание на този хотел?!
Някой може ли да ми каже двустайните апартаменти какво представляват- хол със спалня или две спални ? Praynig
За плажовете мога да кажа, че са едни от най- хубавите по южното черноморие.
Аз предпочитам южния плаж, вип зоната, атмосферата ми допада, чистичко е и не е пренаселено, морето е плитко .
Северния също не е лош, но това вече е според предпочитанията  Peace.

# 24
  • Мнения: 2 724
Резервирах от 08 юли, нямам търпение ....
Дано е тихо и спокойно  Praynig.

# 25
  • Мнения: 326
Резервирах от 08 юли, нямам търпение ....
Дано е тихо и спокойно  Praynig.


Дано  Hug

После задължително да разкажеш. Аз преди малко им писах за оферта, но за края на август, началото на септември. Много ме запалихте с този хотел  Crazy Дано и времето да е хубаво тогава.

П.П. Имам идея, на обяд, когато малката спи, да я оставим в стаята, а ние да сме на басейна и да я подслушваме с бебефона. Мамите, които са били в хотела, имат ли представа, дали това може да се осъществи?

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 23:06 от Roniboni

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 270
Миналата година бяхме там , дъщеря ми беше на 9 месеца ....Първото ми впечатление не беше много добро, може би очаквах повече , защото разглеждайки го в сайта им  изглежда доста добре, но на живо не е малко по-обикновен.Но пък е истина това ,че е перфектен за почивка с дете, както и че е мног близо до южния плаж и центъра на Приморско, но пък е на тихо място  Peace Тази година може пак да го посетим, в тази връзка ме интересува аниматора за деца за който някой спомена, само за големи деца ли е ?

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Днес се завърнхме от Приморско  Simple Smile Времето беше повече от чудесно, слънчево. Плажа /южния/ както винаги чудесен  Simple Smile. Водата беше като чай !
Чадър-5лв., шезлонг-5лв.

А сега за хотела-почистване на стаята-всекидневно ! Тоалетна хартия, сапуни, душ гелове, шампоани /рекламни на хотела/-всекидневно !


Дадоха ни стая в блок Б, модерно обзаведена, подовата настилка е ламинат, голяма спалня, разтегателен фотьойл, голям гардероб, нощни шкафчета и климатик, плазмен телевизор със сателитна телевизия-канал1, нова, бтв, ртл, супер ртл и още няколко програми.. Банята е малка, обаче !
Терасите са големи и широки с дървена мебел и голям сушилник.


Няма аниматори ! Някой беше споменал по-горе за такива, но уви, нямаше. Но пък детето се забавляваше на басейна, голямо плицикане падна  Simple Smile Водата е топла  Simple Smile

НО, стаите гледащи към улицата са много шумни, ама много ! Колите и автобусите се чуват и това е адски дразнещо, особенно рано сутринта ! Ако затворите терасата всичко е ок, но не мисля, че това е вариант !
Искайте си стаи, които не са към улицата, защото ще съжалявате !

Хотела се намира на влизане в Приморско, отляво /в самото начало на Приморско, мисля дори че е първия хотел, който ще видите още с влизането в градчето/. Паркинга е отзад. В голяма близост е до аквапарка. И е далечко от южния плаж, но това за нас не беше проблем.
Ами това се сещам за сега, ако имате въпроси, питайте  Simple Smile

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
doniboni, радвам се, че ви е харесало. Нали ти казах, че ще ти хареса  Laughing

А за шума, да не би да е текъл някакъв ремонт някъде? На мен шум не ми е правил впечатление, като сме ходили.

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doniboni, радвам се, че ви е харесало. Нали ти казах, че ще ти хареса  Laughing

А за шума, да не би да е текъл някакъв ремонт някъде? На мен шум не ми е правил впечатление, като сме ходили.




Шума идва от колите, моторите и рейсовете, които минават постоянно, нали хотела е в самото начало, а от улицата го дели тротоара и затревената площ на хотела. Стаите с терасите гледащи към улицата са потърпвеши в случая  Rolling Eyes особенно рано сутринта е ужасно дразнещо. Вечер по се понася, понеже сме изморени от плажа и разходките вечер и бързо заспивахме, но сутринта в 6-7 часа пристигащите автобуси и коли...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт