ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 77 533
  • 1 515
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 395
p.mariana, виж тук
http://zadecata.com/index.php?page=0_1_1_1
има само една 63 ясла и тя е на посоченият от теб адрес.

Ето я  :ДЕТСКА ЯСЛА 63
ул. "Иван Шолев" 8,
тел.: 02/ 945 28 41

И тя не е посочена в информационната система,защото тази система не обслужва още самостоятелните ясли.И защо?-не знам.По техен отговор от предно запитване в предната тема - това ще се предвиди догодина.А В ИСОДГ има ОДЗ 63 което е в Слатина.

# 256
  • Мнения: 48
Нещо не ми  ясно за самостоятелните ясли.Как може да се кандидатстжа за тях, като ги няма в информационната система?

За тях се кандидатства само на място. Подаваш молба и те приемат по входящ номер. Но местата отдавна вече са заети ... Което не пречи пак да се провери.
От ИСОДГ споменаха, че може би от догодина и за тях ще се кандидатства през системата, но не е сигурно.
Аз се радвам, че поне за там не кандидатстваме от системата, че така както е, имаме по-голям шанс.  Laughing

Благодаря! Hug

# 257
  • Мнения: 131
Защо децата посещаващи частни детски ясли немогат да ползват допълнителни точки?!Повечето от децата посещатат частни,защото не са ги приели в държавни и сме имали друг вариант!Не всички деца са в частни детски,защото родителите им незнаят какво да правят парите си!Мисля,че е некоректно към нас!Нали и ние плащаме данъци в тази държава,която се грижи тоооолкова много за нас!

# 258
  • София
  • Мнения: 395
Кликни на този линк, ако не ти стане ясно, ми пиши на лични, ще се опитам да ти помогна Peace
http://www.bgphoto.net/photos/15134/o633754105157896902.JPG

За същата ясла в район Подуяне ли кандидатствате?
Благодаря за съдействието  Hug

# 259
  • Мнения: 562
Момичета, както гледам няма никакъм смисъл да се ядосваме и да се чудим за какво ще е този обратен брояч, дали ще го има или не и разни алтернативи, поради простата причина, че повечето места ще бъдат заети още на първичнато класиране и до обратен брояч ще достигнат много малко хора.

Да ти кажа мен това ме вълнува, защото съм да не казвам 100%, но 99,90% сигурна, че поне в 1 или 2 градини детето ми ще бъде в гранична група и именно от входящия номер ще зависи дали ще я приемат или не. Много родители може и да не попаднат в такава група, но за тези, които ще попаднат, това е най-важното, защото определя приема на детето им.  Peace
И аз си мислех, че ще попадна, но има още 1 месец и кусур до 23,05 и ще се променят на 100 % нещата и от сега съм убедена че няма да достигна до третично класиране с мойте 8 точици Thinking Ти явно имаш доста над 8 ...

Не, имам 8, но в моя район има сравнително малко деца с повече точки.  Laughing Поне засега, но даже да изскочат още с повече - пак тези с 8 ще останат в граничните групи. И тук тенденцията вярвам, че ще се запази (уф, че издадох и аз!  ooooh! Whistling Wink ), така че ... Да чукна на дърво!  Praynig

Пък и нали все на някои родители децата ще са в граничните групи. Така че за тях това е най-важното!  Peace

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 16:59 от Pavlina Nikolova

# 260
  • София
  • Мнения: 8 932
p.mariana, виж тук
http://zadecata.com/index.php?page=0_1_1_1
има само една 63 ясла и тя е на посоченият от теб адрес.

Ето я  :ДЕТСКА ЯСЛА 63
ул. "Иван Шолев" 8,
тел.: 02/ 945 28 41

И тя не е посочена в информационната система,защото тази система не обслужва още самостоятелните ясли.И защо?-не знам.По техен отговор от предно запитване в предната тема - това ще се предвиди догодина.А В ИСОДГ има ОДЗ 63 което е в Слатина.


Ти според мен тотално си се оплела. Влизаш в критерии на детето си и там в таблицата излиза бутон "заяви" срещу критерият ясла. Като го натиснеш, ще ти излезе падащо меню, от което си избираш 63 ДЯ. И това е. Няма нищо общо с кандидатурата в 63 ОДЗ.

# 261
  • София
  • Мнения: 395
Кликни на този линк, ако не ти стане ясно, ми пиши на лични, ще се опитам да ти помогна Peace
http://www.bgphoto.net/photos/15134/o633754105157896902.JPG

За същата ясла в район Подуяне ли кандидатствате?
Благодаря за съдействието  Hug

По същия начин изписах два пъти този критерий и беше изтрит от системата.Затова имам чувството ,че става грешка.

# 262
  • Мнения: 562
Нещо не ми  ясно за самостоятелните ясли.Как може да се кандидатстжа за тях, като ги няма в информационната система?

За тях се кандидатства само на място. Подаваш молба и те приемат по входящ номер. Но местата отдавна вече са заети ... Което не пречи пак да се провери.
От ИСОДГ споменаха, че може би от догодина и за тях ще се кандидатства през системата, но не е сигурно.
Аз се радвам, че поне за там не кандидатстваме от системата, че така както е, имаме по-голям шанс.  Laughing

Благодаря! Hug

Моля!   bouquet

# 263
  • София
  • Мнения: 4 035
Кликни на този линк, ако не ти стане ясно, ми пиши на лични, ще се опитам да ти помогна Peace
http://www.bgphoto.net/photos/15134/o633754105157896902.JPG

За същата ясла в район Подуяне ли кандидатствате?
Благодаря за съдействието  Hug
Не кандидатствам за този район изобщо, направих го, за да ти помогна Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 395
Кликни на този линк, ако не ти стане ясно, ми пиши на лични, ще се опитам да ти помогна Peace
http://www.bgphoto.net/photos/15134/o633754105157896902.JPG

За същата ясла в район Подуяне ли кандидатствате?
Благодаря за съдействието  Hug
Не кандидатствам за този район изобщо, направих го, за да ти помогна Simple Smile

  bouquet  bouquet  bouquet
И аз така 2 пъти я заявявам тази ясла 63 ; изписва ми 1т. за К5; и ми го трият след 2 дена #Cussing out

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 17:14 от p.mariana

# 265
  • София
  • Мнения: 395
Благодаря на всички за съдействието.Знам колко е досадно, и трудно да се справят с проблемите на всички потребители регистрирани в системата.Благодаря за досегашното съдействие на ИСОДГ и ще бъда благодарна на екипа за поддръжка да провери и да ми отговори.

# 266
Добро утро!Отново липсва бутона за добавяне на дете?Нали днес трябваше да е активен?


Да, днес по-късно през деня.

Така като гледам поредния ден си мина с поредното обещание, като не можете да го пуснете днес защо само ни заблуждавате,кажете имаме технически проблеми или нещо от сорта ама какъв е смисъла от такива заблуждавания не ми е ясно

# 267
# 268
  • Мнения: 553
Г-н Джонев,
има ли някакво развитие по проблема със "служебната бележка от РАБОТОДАТЕЛ" която се изисква от родители по майчинство със свободна професия?!?
Питах за това в предишната тема, отговорихте ми че е уведомена дирекция Образование...
След по- внимателен прочит установих че проблемния текст е само в ръководството а родители, а в решението на СОС е казано само "служебна бележка"

# 269
  • Мнения: 1 258
Айде и аз при вас. да следя темата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт