ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ В ХАСКОВО????????

  • 13 678
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Ще имали земетресение в ХАСКОВО?

# 1
  • Мнения: 23
- Лещански: Ще има З разрушителни труса в Хасково – в 4, в 8 и в 12 часа на 19 април Шрифт: - +   
 
 
Емил Лещански
Емил Лещански, астролог,
интервю на Тодор Кръшков

- Господин Лещански, обаждам се от Хасково. Областта е в паника след вашата прогноза за разрушително земетресение от 7 степен по скалата на Рихтер.

- Утре сутринта по Канал 1 ще излъчат интервю с мен по този повод. Убеден съм в думите си. Ще има три труса през четири часа – в 4 часа, в 8 часа и в 12 часа на 19 април. Те ще са разрушителни, ще има и жертви.

- Давате ли си сметка, че буквално ще евакуирате населението на Хасково и областта с тези думи?

- Вижте, бих се радвал, ако това не се случи. Но ще стане. И в крайна сметка – по-добре хората да се уплашат и да се евакуират, отколкото да има жертви.


- На базата на хороскопа ли правите тази прогноза?

- Да.

- Вие описвате апокалипсис.

- Е, не става дума за апокалипсис, или за нещо изключително. Но ще има много разрушения и жертви.

- Последен въпрос – къде ще бъдете на 21 април? Струва ми се, че ще трябва да ви задам няколко въпроса?

- Ще си бъда тук, на този телефон. Заповядайте.

За паниката сред населението в Хасково четете след малко.

 

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тази вечер в 02:32 мин
току що го казаха по ТВ-то

# 3
# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ми той Лещански ти е отговорил, от нас кво очакваш? Да сме по-добри у хвърлянето на боб?

Ако те е страх, смени града в този ден, ако не-не прави нищо.

Най-добре ...., ама по-добре да не съветвам, че ще бъда груба и ще прибягна до оценка и ще съдя  ooooh!

# 5
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, ще има земетресение.
Напиши завещание, купи си вечно място и чакай.
Аман от простотии вече.

# 6
  • Мнения: 23
LABRADOR__по коя тв казаха????????? newsm78

# 7
# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по скат!
в неделя и в сблъсък в рубриката "звездите ми го говорят"

# 9
  • Мнения: 4 916
по скат!
в неделя и в сблъсък в рубриката "звездите ми го говорят"

И се очаква телевизионен мост директно с кораба-майка.

# 10
  • Мнения: 23
кога???????????? Grinning

# 11
  • Мнения: 194
Оф беееееееее Tired #Crazy

То не знам Хасково, ми цяла БЪлгария трябва да се евакуира ако е толкова силно Crazy

# 12
  • Мнения: 17 546
 hahaha Много свежо!
по скат!
в неделя и в сблъсък в рубриката "звездите ми го говорят"
И се очаква телевизионен мост директно с кораба-майка.
кога???????????? Grinning

# 13
  • Мнения: 17
Това са пълни глупости Thinking

# 14
  • Мнения: 194
Помислих, че лиска възкръснала Mr. Green

# 15
  • France
  • Мнения: 726
На вас може да ви е смешно, ама аз съм в Хасково....и поканих мама за празниците.....
Дали да не се прибера в Сф?

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 2 401
Броя на застраховките скочил, а?  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 310
Тоя пък к'ъв е?! newsm78

# 20
  • Мнения: 194
астролог Whistling

# 21
  • Мнения: 5 228
Щом са го казали по СКАТ, значи е истина.

# 22
  • Мнения: 194
Щом са го казали по СКАТ, значи е истина.
ku-ku

# 23
  • Мнения: 5 228
Ирония

от Уикипедия, свободната енциклопедия

Иронията е стилистично-изобразителен похват, троп, използван във всички жанрови разновидности на хумористично-сатиричната литература. Думата произлиза от гръцки: εἰρωνεία, което означава привидно невежество (техника, използвана често от древногръцкия философ Сократ).

Иронията получава разнообразни нюанси вариращи измежду остроумие, подигравка и издевателство, в зависимост от вложения в нея смисъл. Тя обаче се намира извън обсега на сарказма. За разлика от него, при иронията подложените на критика лични и обществени недъзи биват осмивани, вместо разобличавани.

Широк спектър на изобразителни похвати и стилистически средства ползват ирония. Такива са например гротеската, карикатурата, парадоксът, пародията, травестицията, хиперболата и шаржът.

Вариант на иронията е самоиронията, която е пародиен израз на самокритика с иронична отсенка.

# 24
  • Мнения: 194
Фукла, разбрах те прекрасно.

Моето си беше пък чист спам Wink

# 25
  • Мнения: 5 228
Аз се чудех дали кукувичката е към мен или към СКАТ, нали гузен негонен бяга, та реших за по-сигурно да обясня.  Laughing

# 26
  • Мнения: 194
Аз се чудех дали кукувичката е към мен или към СКАТ, нали гузен негонен бяга, та реших за по-сигурно да обясня.  Laughing

Разбира се, че към скат Peace

Това със земетресенията ми е най - големият кошмар. Омръзна ми от такива прогнози, но с мазохизъм продължавам да следя темата Laughing

# 27
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Ще предаваме на живо от града! Flutter имам друга програма по празниците, но ще гледам да се върна за уречения час! Twisted Evil
а въпросния господин що не си даде телефона да му звъннем!
би трябвало да ми е смешно, но като слушам хората в каква паника изпадат, усещам желание за насилие... #2gunfire

очаквайте темата: ЛИНЧ НА ПЛОЩАДА!

# 28
  • Мнения: 5 539
Когато бях дете, из Бургас се беше понесъл слух, че баба Ванга била казала, че на еди-коя си дата Нефтозаводът щял да гръмне. Бая народ се изнесе тогава от града за този ден.

# 29
  • Мнения: 3 268
Точно тогава ще сме в Хасково,цялото семейство.Ако не се появя след празниците,значи съм ..... Sick

# 30
  • Мнения: 17
Помислих, че лиска възкръснала Mr. Green

Ами гледай по-добре,скъпа  Mr. Green

# 31
  • France
  • Мнения: 726
Кирил Стойчев    Председател на БАА    089 8756723    

 БАА- Българска Асоциация на Астролозите

Само това намерих....
flower_burgas, добре дошла.

# 32
  • Мнения: 17
Кирил Стойчев    Председател на БАА    089 8756723    

 БАА- Българска Асоциация на Астролозите

Само това намерих....
flower_burgas, добре дошла.

Добре заварила,pechovska    bouquet

# 33
  • Мнения: 641
Цитат
За радост на тези хора има една жена, която живее във вила на брега на Марица до Полиестерния комбинат в Димитровград и се казва Стоянка Митева и която въобще не смята да се изнася от дома си. Тя е с две фонтанели на главата и има дарбата да усеща природните бедствия поне с половин година по-рано. За да успокоим жителите на Хасково и на Димитровград се обърнахме към тази жена, за да каже какво точно ще се случи на 19 април. Предаваме буквално думите на Стоянка Митева:
- Ако ми попаднат книгите на Емил Лещански ще ги разкъсам парченце по парченце. Кой му дава правото да плаши така хората? Аз си режа главата, че на 19 април, в неделя, хората ще ядат и ще пият и няма да има нито земетресение, нито наводнение. Денят ще бъде слънчев и топъл и нека хората не напускат домовете си, за да търсят спасение някъде другаде. Това, което е предрекъл Лещански, няма да се случи. Вчера ми звъниха и от вестник “Монитор“, за да ме питат дали ще има разрушително земетресение. И на тях казах това, което казвам и на вас. Между другото - най-голямото земетресение за България ще се случи когато Бойко Борисов вземе властта. Бъдете живи и здрави!“ /Тодорка Николова, БЛИЦ

http://novini.dir.bg/2009/04/11/news4284784.html


За Бога, не гласувайте за Бойко!  Praynig

# 34
  • Мнения: 114
Пални глупости,земетресение не може да се предскаже.Аз също го четох в вестник Стандарт,от едната страна на улицата блоковете щели да паднат,а от другата нищо нямало да им има.При 7 степен всичко ще рухне.Като са толкова на вътре в нещата в Италия защо не го предвидиха .

# 35
  • Мнения: 17
Цитат
За радост на тези хора има една жена, която живее във вила на брега на Марица до Полиестерния комбинат в Димитровград и се казва Стоянка Митева и която въобще не смята да се изнася от дома си. Тя е с две фонтанели на главата и има дарбата да усеща природните бедствия поне с половин година по-рано. За да успокоим жителите на Хасково и на Димитровград се обърнахме към тази жена, за да каже какво точно ще се случи на 19 април. Предаваме буквално думите на Стоянка Митева:
- Ако ми попаднат книгите на Емил Лещански ще ги разкъсам парченце по парченце. Кой му дава правото да плаши така хората? Аз си режа главата, че на 19 април, в неделя, хората ще ядат и ще пият и няма да има нито земетресение, нито наводнение. Денят ще бъде слънчев и топъл и нека хората не напускат домовете си, за да търсят спасение някъде другаде. Това, което е предрекъл Лещански, няма да се случи. Вчера ми звъниха и от вестник “Монитор“, за да ме питат дали ще има разрушително земетресение. И на тях казах това, което казвам и на вас. Между другото - най-голямото земетресение за България ще се случи когато Бойко Борисов вземе властта. Бъдете живи и здрави!“ /Тодорка Николова, БЛИЦ

http://novini.dir.bg/2009/04/11/news4284784.html


За Бога, не гласувайте за Бойко!  Praynig

А какви са мотивите ти? И не мислиш ли,че нито това е мястото за предизборни агитации,нито пък има общо по темата?

# 36
  • Мнения: 641
А какви са мотивите ти? И не мислиш ли,че нито това е мястото за предизборни агитации,нито пък има общо по темата?

Ти да четеш можеш ли?

# 37
  • Мнения: 17
А какви са мотивите ти? И не мислиш ли,че нито това е мястото за предизборни агитации,нито пък има общо по темата?

Ти да четеш можеш ли?

Ок,признавам си,че не прочетох. А ти не ми отговори на втория въпрос  Wink.

# 38
  • Мнения: 641
А какви са мотивите ти? И не мислиш ли,че нито това е мястото за предизборни агитации,нито пък има общо по темата?

Ти да четеш можеш ли?

Ок,признавам си,че не прочетох. А ти не ми отговори на втория въпрос  Wink.

Явно си руса.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 17
А какви са мотивите ти? И не мислиш ли,че нито това е мястото за предизборни агитации,нито пък има общо по темата?

Ти да четеш можеш ли?

Ок,признавам си,че не прочетох. А ти не ми отговори на втория въпрос  Wink.

Явно си руса.  ooooh!

Ами не мила,но скоро мисля да се изрусявам  Laughing. Изглежда ти си руса щом вярваш на подобни писания за врачки,гадателки,фонтанели......  Mr. Green Между другото,аз точно за Бойко Борисов мисля да гласувам  Peace

# 40
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Пълни глупости.

# 41
  • Мнения: 17
Сеизмолозите опровергаха слуха,така че спокойно  Hug

# 42
  • Мнения: 743
Абе вие на майтап го обръщате, но ако живеете там и имате малко детенце, ще ви питам пак, дали ще си седите спокойно по масите да хапвате и пийвате. Twisted Evil
Едва ли някой астролог може да повлияе на процента на сключени застраховки?! Едва ли някой си измисля тези неща просто ей така?!
Може и нищо да не се случи /дай Боже/, но все пак е добре ако някой предупреди.

# 43
  • Мнения: 17
Така е didika. Народа добре го е казал: "На чужд гръб и 100 тояги са малко."

# 44
  • София
  • Мнения: 7 190
Бе не вярвам в астрология, ама като прочетох предсказанието за очакваното най-голямо земетресение под формата на бате Бойко, наистина ме втресе.
Щото и със и без звезди, и на мен така ми изглеждат нещата.

# 45
  • Мнения: 23
Аз съм от Хасково целия град е в паника,всеки мисли да заминава на някъде!!! Направо незнам!!!

# 46
  • Мнения: 2
Земетресение може и да има , но не вярвам ,че някакъв астролог може да го предскаже , а и като са го казали по СКАТ вероятността е около 95% да не се случи.
Това ми звучи малко , като приказките за края на света с настъпването на 2000 година.
Жалко че всяват паника в хората.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 190
Аз съм от Хасково целия град е в паника,всеки мисли да заминава на някъде!!! Направо незнам!!!
Мога да си представя как биха се развихрили разни крадци!  Crazy

# 48
  • France
  • Мнения: 726
Аз съм от Хасково целия град е в паника,всеки мисли да заминава на някъде!!! Направо незнам!!!
Мога да си представя как биха се развихрили разни крадци!  Crazy
Много добра идея им даде, няма що.... Mr. Green
И аз съм в Хасково....ще ям, пия и веселя...

# 49
  • Мнения: 17 546
Земетресение може и да има , но не вярвам ,... вероятността е около 95% да не се случи.
Това ми звучи малко , като приказките за края на света с настъпването на 2000 година.
Жалко че всяват паника в хората.
О, синът ми вчера срещнал на "Витошка" добре облечени млади мъже, които изглеждали като тези от "Мъже в черно" на колела Rolling Eyes и те анкетирали хората, дали вярват в предсказанията, че краят на Света ще настъпи през 2012 година. И не само ги анкетирали, ами се и опитвали да ги убедят, че това е точно така. Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 7 190
Аз съм от Хасково целия град е в паника,всеки мисли да заминава на някъде!!! Направо незнам!!!
Мога да си представя как биха се развихрили разни крадци!  Crazy
Много добра идея им даде, няма що.... Mr. Green
И аз съм в Хасково....ще ям, пия и веселя...
Е те и с мен и без мен си знаят  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 686
Абе тези от СКАТ си нямат друга работа.

# 52
  • Мнения: 740
Лабрадор, да нямаш неприятности със Скат сега  Joy

А тези момчета в черно съм ги мяркала, те ходят с едни табелки на гърдите си, с титла, име и организацията, на която принадлежат. Неудобно ми беше да се зверя и да прочета, та някой знае ли каква точно секта са?
Направи ми впечатление колко изрядно са облечени, постригани, поддържани. Хубавички  Confused

# 53
  • Мнения: 17
Мисля,че са от някоя секта. А преди няколко дена,по телевизията някакъв сеизмолог се изказваше,че в България няма опасност от земетресения понеже не сме били в такава зона или нещо подобно. Незнам вече на кой да вярвам след като Кърджали ги люля,и не само тях.

# 54
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ако се поразровите малко в нета, ще видите, че "Кърджали ги люля" е доста пресилено! такова люлеене не е нищо изключително...
и така както преживяхме големия ПОТОП през 2000 година, се надявам да успеем някакси да изкараме и този! Twisted Evil що ли не дойде някой на мен да ми обясни кога ще дойде края на света... Mr. Green
Red , надявам се крадците да не следят много много хороскопа и пресата като цяло, особено в-к Стандарт Laughing сега освен след застраховките да се вдигне и процента на собствениците на кучета сред съгражданите ми, че ще им дойде по-евтино от монтирането на охранителна система!  Joy

# 55
  • Мнения: 4 195
Лабрадор, да нямаш неприятности със Скат сега  Joy

А тези момчета в черно съм ги мяркала, те ходят с едни табелки на гърдите си, с титла, име и организацията, на която принадлежат. Неудобно ми беше да се зверя и да прочета, та някой знае ли каква точно секта са?
Направи ми впечатление колко изрядно са облечени, постригани, поддържани. Хубавички  Confused
МОРМОНИ Sick

# 56
  • София
  • Мнения: 7 190
Ма те крадците са си в Хасково и околия, та няма как да не чуят за всеобщата паника, и потенциалното поголовно напускане на града от населението.
Надали ще се дигне някой специално от Русе, да речем.

# 57
  • Мнения: 17
ако се поразровите малко в нета, ще видите, че "Кърджали ги люля" е доста пресилено! такова люлеене не е нищо изключително...
и така както преживяхме големия ПОТОП през 2000 година, се надявам да успеем някакси да изкараме и този! Twisted Evil що ли не дойде някой на мен да ми обясни кога ще дойде края на света... Mr. Green
Red , надявам се крадците да не следят много много хороскопа и пресата като цяло, особено в-к Стандарт Laughing сега освен след застраховките да се вдигне и процента на собствениците на кучета сред съгражданите ми, че ще им дойде по-евтино от монтирането на охранителна система!  Joy

Да,люля може да е силно казано,но все пак е регистрирана някаква сеизмична активност.

# 58
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
активност винаги има! НАВСЯКЪДЕ!


# 59
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Ма те крадците са си в Хасково и околия, та няма как да не чуят за всеобщата паника, и потенциалното поголовно напускане на града от населението. Надали ще се дигне някой специално от Русе, да речем.
е, айде сега, дискриминация.. ще се делим на ваши и наши!
да ме прощаваш, но крадците в голяма степен са гастролиращи. Naughty
и да не подценяваме русенските.

активност винаги има! НАВСЯКЪДЕ!
мда! това ми напомня и паниката, която настъпва сред бабите при прогнозата на времето през летните месеци!

# 60
  • Мнения: 1 668
Живея в Рим и усетихме земетресението в L'Aquila Confused Немога да опиша какъв ужас ме е обвзел,немога да спя добре нощем-стряскам се все още и се моля да несе повтаря Praynig Cry  Дано тези прогнози и предсказания са глупости,но все пак не обръщайте темата на смях Rolling Eyes

А ето тук една статия във връзка с предсказанията-  http://www.dnes.bg/article.php?id=68970   колко е вярна незнам!!!

# 61
  • Мнения: 17
Нали не трябва да чакаме люлеене от 6-та - 7-а степен за да говорим за земетресение???

# 62
  • Мнения: 2 401
Земетресение може и да има , но не вярвам ,... вероятността е около 95% да не се случи.
Това ми звучи малко , като приказките за края на света с настъпването на 2000 година.
Жалко че всяват паника в хората.
О, синът ми вчера срещнал на "Витошка" добре облечени млади мъже, които изглеждали като тези от "Мъже в черно" на колела Rolling Eyes и те анкетирали хората, дали вярват в предсказанията, че краят на Света ще настъпи през 2012 година. И не само ги анкетирали, ами се и опитвали да ги убедят, че това е точно така. Mr. Green

Тия аз е трябвало да ги срещна  Mr. Green Както ги обичкам, а и както бях яхнала метлата днеска..малииии

# 63
  • Мнения: 188
А бе то какви учени в света не могат да предвидят такива катаклизми, този от къде се взе  Rolling Eyes
не му се връзвайте няма да ни развали празника и аз съм Хасково  Peace

# 64
  • Мнения: 194
Чак и часове с точност да предскаже... Thinking, май доста насериозно се е взел тоя ooooh! Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 17 546
Ето ви статистика за сеизмичната активност в Европа и в света през последните 30 дни. И от 12 април до днес, конкретно.
Карта на света и центрове на сеизмична активност.

# 66
  • France
  • Мнения: 726
Лятото, в деня, в който пуснаха експериментално ускорителя, започнахме да пийваме от преди обяд Mr. Green Къмпингуващи се събрахме на по чашка, чакахме...още по една чашка...и така чакахме целият ден.....Имаше прогнози, че Земята може да експлодира..
На 19-ти няма да мога да почна да пия от 4 сутринта /освен ако продължа от предишната вечер/, но от 12 със сигурност.
Наздраве.









































# 67
  • Мнения: 17 546
Този пък пост защо е на такъв чаршаф!? Rolling Eyes
Наздраве! Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 2 623
Заразена от господина - предсказател
искам да предскажа, че тази вечер ще има
земетресение в нашия хол. Моля съседите да
запазят спокойствие. Трусовете ще продължат най-много час.  Mr. Green

# 69
  • France
  • Мнения: 726
Заразена от господина - предсказател
искам да предскажа, че тази вечер ще има
земетресение в нашия хол. Моля съседите да
запазят спокойствие. Трусовете ще продължат най-много час.  Mr. Green

Еххх, защо няма да има земетресение в спалнята....? От 2 седмици пластовете са в застой.... Mr. Green

# 70
  • Мнения: 17
Заразена от господина - предсказател
искам да предскажа, че тази вечер ще има
земетресение в нашия хол. Моля съседите да
запазят спокойствие. Трусовете ще продължат най-много час.  Mr. Green

Еххх, защо няма да има земетресение в спалнята....? От 2 седмици пластовете са в застой.... Mr. Green

 Joy Joy Joy Размести ги ,де  Joy Joy Joy

# 71
  • France
  • Мнения: 726
Трябва да се преместя до Софийския разлом.....

# 72
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
що трябва да се мести тя? то разломи има навсякъде  ...

# 73
  • София
  • Мнения: 2 623
За съжаление искам да съобщя,
че земетресението се отлага за след около
седмица  ooooh! Дойдоха гостите
от Червен бряг  ooooh!
Пластовете са възмутени и огОрчени и
си легнаха тихо и кротко  Joy
Боже, няма ли кой да ми спре нета -
какви глупости пиша - не е истина  ooooh!

# 74
  • Мнения: 686
И у дома епицентъра на трусовете са в хола.Тресе четири-пет пъти седмично,с изключение на една седмица в месеца...Тогава само подухва лек ветрец Whistling

# 75
  • София
  • Мнения: 2 623
 Joy Joy Joy това за ветреца беше добро  Peace

# 76
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За съжаление искам да съобщя,
че земетресението се отлага за след около
седмица  ooooh! Дойдоха гостите
от Червен бряг  ooooh!
Пластовете са възмутени и огОрчени и
си легнаха тихо и кротко  Joy
Боже, няма ли кой да ми спре нета -
какви глупости пиша - не е истина  ooooh!


погрижи се за пластовете да не прегряват ... виж мама Яни как ги охлажда.

# 77
  • Мнения: 483
И у дома епицентъра на трусовете са в хола.Тресе четири-пет пъти седмично,с изключение на една седмица в месеца...Тогава само подухва лек ветрец Whistling

Егати активния хол Mr. Green нашата къща е  Laughing 170 кв.м.,нито се тресе, нито подухва в последно време.  Laughing
Изключително безопасно Crazy

# 78
  • Мнения: 2 448
Като гледам как хормонално се е разтресла тази тема, май скоро ще пропадне в дън земя.  Mr. Green

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 647
те хормоналните земетресения най-лесно се провокират  Mr. Green А и вие само ги захранвате тука...  Flutter И аз не вярвам да има земетресение от такъв мащаб - може да има някаква минимална сеизмична активност, след която въпросният ще обяви, че този път ни се е разминало с по-малката беля  ooooh!

Пожелавам ви много креватни земетресения... много палави вторични трусчета  newsm32 и леко приземяване  Mr. Green

# 80
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Като гледам как хормонално се е разтресла тази тема, май скоро ще пропадне в дън земя.  Mr. Green

това е ясно, въпроса е кога Посейдон ще сложи край?

# 81
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Аз съм от Хасково целия град е в паника,всеки мисли да заминава на някъде!!! Направо незнам!!!

И аз съм от Хасково . Не знам   какво означава  "целият град е паниран". В нашия квартал са панирани само бабите Laughing събират си лекарствата в кесийки и се чудят  накъде да бягат Laughing Никой друг от моите  познати  и приятели ни най- малко  не приема насериозно    глупостите  на  поредния изтрещял таралясник, който се чуди как да  вдигне шум около невзрачната си иначе особа. Разбирам сеизмолог  да беше направил  тази прогноза  на база на  сериозни  проучвания  на процесите в земната кора...как да е...да се замисля. Обаче  някакъв си измислен перко да си вдига рейтинга на гърба на стохиляден  град...ще му откъсна  да не казвам кое, ако ми падне в ръчичките Twisted Evil Извратеняк!

# 82
  • Мнения: 5 468
Сигурно има син, който е решил да се пробва в застрахователния бизнес  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 312
Лабрадор, да нямаш неприятности със Скат сега  Joy

А тези момчета в черно съм ги мяркала, те ходят с едни табелки на гърдите си, с титла, име и организацията, на която принадлежат. Неудобно ми беше да се зверя и да прочета, та някой знае ли каква точно секта са?
Направи ми впечатление колко изрядно са облечени, постригани, поддържани. Хубавички  Confused

Не е точно секта.
И сайт си имат, ама нещо не го откривам.
Пиши в Гугъл "Нибиру" и ще има да четеш....

# 84
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Laughing човекът казал, че ако не станело земетресението, щял да се извини! #Crazy

# 85
  • Мнения: 17
Браво на човека  Mr. Green

# 86
  • France
  • Мнения: 726
Дай Боже, с подобни "предсказания", тоя да си вкара автогол...и край с "професионалната" му кариера.

# 87
  • Мнения: 1 517
Не изчетох цялата тема и може да повтарям коментара, ама колкото имаше цунами по черноморското крайбрежие, толкова ще е и земетресението в Хасково.
 Sick Ептен изпращя тоз народ  ooooh!

# 88
  • Мнения: 686
Дай Боже, с подобни "предсказания", тоя да си вкара автогол...и край с "професионалната" му кариера.
И на телевизията в която говори-също.Те от тая телевизия много обичат да психират бабичките(щото никой друг не ги гледа).

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 11:14 от мама Яни

# 89
  • Мнения: 804
Хайде спокойно,народе!Вече съвсем изтрещяхме,че и на такива глупости да се връзваме.Няма начин сеизмолозите да предвидят земетресение,гадателите и астролозите пък все едно и също повтарят-земетресение ще ни люлее,цунами ще ни залее/още го чакам това цунами/,Нефтохима щеше да гърми........глупости на търкалета.Я се успокойте и се гответе за празника,стига сме се улавяли на такива простотии.Пък ако тресне Хаскюу ще ни тресне и във Варна, та и цялата страна.

# 90
  • France
  • Мнения: 726
Мани майтапа, ама сега се сетих, че под къщата, която наех, на 3м отдолу, има подземна река....
Стига глупости...Ще купя агнешко, и зелена салатка, имам 20л домашно червено....

# 91
  • Мнения: 3 268
Снощи семейният съвет реши,че няма да отлагаме пътуването до Хасково.Ще се жертваме. Crazy

# 92
  • Мнения: 2
"агнешко, и зелена салатка, имам 20л домашно червено...."
И аз бих се жертвал.  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 686
"агнешко, и зелена салатка, имам 20л домашно червено...."
И аз бих се жертвал.  Mr. Green
Как да не се жертва човек Laughing.

# 94
za agne6koto i zelenata salatka i az sym navit,aide rakiqta ot men na 18 sre6to 19 v 3.30 4asa sre6ta na kenana do me4kata ,stava li
 newsm78

# 95
  • Мнения: 7 821
Ясно е защо  Crazy, но да е видно и кой.

Общи условия

Активация на акаунт