Кухо яйце. Предстои ми кюртаж. Моля,за съвет!

  • 16 399
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 203
Единствената ми цел беше не да плаша жената,, а да я успокоя, че не абортът въобще не е толкова страшно нещо, колкото си мислят хората.  Аз, лично, разбира се, съм си направила всички необходими изследвания след втория аборт, вкл. и такива, непредписани от лекарите. Сега обаче, вместо да мисли за изследвания и причини, нашата съфорумка трябва преди всичко да се успокои и да разбере, че й се е случило нещо доста често срещано, и че най-вероятно следващия път бременността й ще завърши с бебок!!!
Peace

# 31
Момичета, много ви благодаря за подкрепата. Аз снощи толкова се бях шашнала, че от страх и кървенето спря и естествено отлагам процедурата. Така ми се иска да я направя след празниците. Абе то кой знае какви празници ще са, ама все пак искам след това. Днес не съм мръднала от леглото.
Благодаря ви за всичко, което ми написахте, чесно казано след всичко прочетено от вас сега съм мъничко по-спокойна. Ще ви държа в течение и като мине процедурата ще напиша как е било.
Само ме е страх, какво ще стане, ако пак започна да кървя, ама се надявам да остискам още само няколко дни.
Според вас дали е много опасно това с кървенето. Аз не посмях да се обадя на д-ра вчера, и днес след като видях, че е спряло кървенето още повече не ми се иска да му звъня.
Много ви благодаря на всички, не съм вярвала, че в един такъв форум мога да откия толкова страхотни хора и толкова много подкрепа и разбиране! Момичета, наистина ме накарахте да се почувствам по-добре! БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 32
Момичета, понеже видях, че сте споменали за някакви изследвания след кюртажа. Можете ли да ми напишете какви?!
На мен ми казаха само, че трябва да се направило хистологично изследване (каквото и да значи това). Това ли е което се прави, за да се разбере причината за аборта?
Разбрах, също, че мога да си избера по кой метод да ми направят кюртажа и имали някакъв метод с оптика, който бил по-добър. Някоя от вас зае ли нещо по този въпрос или поне къде мога да прочета за това. Много ви благодаря още веднъж!

# 33
  • Мнения: 401
Марина, писах ти на лични съобщения!

# 34
  • Мнения: 203
Момичета, понеже видях, че сте споменали за някакви изследвания след кюртажа. Можете ли да ми напишете какви?!
На мен ми казаха само, че трябва да се направило хистологично изследване (каквото и да значи това). Това ли е което се прави, за да се разбере причината за аборта?
Разбрах, също, че мога да си избера по кой метод да ми направят кюртажа и имали някакъв метод с оптика, който бил по-добър. Някоя от вас зае ли нещо по този въпрос или поне къде мога да прочета за това. Много ви благодаря още веднъж!
Марина хистология в Торакс искаш не искаш ще ти направят от нея обаче причината за аборта няма да я разбереш!При втори такъв случай се правят генетични изследвания сега не се затормозявай с тях.След манипулацията се отпусни и не го мисли,защото за теб няма да е добре!Трябва да си позитивно настроена запомни го това!

# 35
А от хистологията, какво се разбира?! Тя не е ли за причините за аборта?! Или аз се бъркам нещо?! Все за нещо трябва да я правят?!

# 36
  • Мнения: 203
Хистологичният анализ като ти го дадат и ще разбереш какво си имала в матката-някакви въси изследват и дали е имало ембрион , а не каква е причината за"Кухо яйце".Поне при мен така беше!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 908
Марина,какво стана,гледам не си се включвала от вчера,дано да си добре и да си се поуспокоила доколкото това е възможно,пиши когато можеш.

# 38
  • Мнения: 8
Вчера отидох на преглед,бях 11г.с.поради прокървявяне/алено червено/,тъпи болки ниско в корема и странен,много ситен обрив по лицето...Оказа се че нося 10 дни мъртво бебето си,без сърдечна дейност...Днес сутринта ми направиха кюртаж,приспаха ме и нищо не усетих...когато се събудих физическа болка нямаше,но се чувствах празна,опустошена и много нещастна...едно момиченце на 21г ме гледаше а аз плачех...То ме попита боли ли ме,а аз и отговорих че душата ме боли...То чакаше за своята манипулация,кухо яйце,каза че е в 9г.с. и се казва Марина,през цялото време ме успокояваше вместо да се притеснява за това което и предстои...Когато я извикаха и пожелах късмет и кураж,но това което чувах малко по-късно ме ужаси,все още не мога да повярвам,просто не мога...Върнаха я след малко в стаята,тя беше будна,изтормозена със огромни сенки под очите,плачеше и псуваше сестри,доктори и всичко наоколо...общо бяхме 3 момичета,помоли ме да намеря телефона и в чантата...в момента когато и го подавах тя заспа...Започнах да викам сестрите,те дойдоха и се опитваха да я събудят,но без резултат,мисля че в този момент я е хванало упойката...Марина ако си същото момиче,моляте пиши ми на лични...аз и другото момиче в стаята си разменихме тел. и двете разбрахме какво ти се случи,чухме и видяхме,а факта,че когато започнахме да задаваме въпроси относно теб ни преместих на момента 3 етажа по на долу,това само потвърждава фактите,ако решиш да предприемеш някакви мерки заставам плътно до теб. Просто ми напиши на лични ти ли си това момиче от днес?Много съм притеснена за теб

# 39
  • Мнения: 203
Съжалявам за това,което си изживяла 645СI Sad това за което говориш в коя болница е?

# 40
  • Мнения: 305
645CI, kato cheta tzialata ti tema i trupki me pobivat i placha. Tolkova dobre te razbiram. Moia kiurtaj beshe v chetvurtuk vecherta. Tochno kakto kazvash - pochuvstvah se tolkova prazna. Moje plodnoto sakche da e samo niakolko milimetra (az biah v 6 sedmitza), no useshtaneto e che nosish edin nov jivot i che go gubish. Predi da go napravi lekarkata me pita da pishe li i test ili ne, no biah tolkova oburkana, che y kazah da pravi kakvoto smiata za dobre. Sega se obviniavam, che ne y kazah da napraviat test zashto stana. Pri men kazaha, che e sprialo rasteja, no beshe tolkova malko, che ne mojeshe na videozona da se vidi dali e prazno. No kakto cheta, may spirat da rastat kogato sa prazni. A, sa prazni zashtoto sa oplodeni ot nekachestven spermatozoid.......i drugi takiva - kakvo li en izchetoh veche po temata........no mukata e goliama. Az tolkova chakah tova bebentze.......

Sujaliavam mnogo i napulno te razbiram! Na dobur chas! Da ne ni se sluchva poveche NIKOGA!!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 908
Yoskrek съжалявам,че и ти си преминала през това но горе главата,следващият път ще е успешен до край. Hug
Да те помоля да пишеш на кирилица,че така много трудно за четене Simple Smile

# 42
  • Мнения: 401
Тези доктори направо са за ... някой път ще тръгна с една картечница по кабинетите, и .... #2gunfire

# 43
  • Мнения: 305
Нинкат, бях доста разстроена, за това не ми се мислеше за буквите. Аз сега след случилото се  опитвам да намеря отговор, защото лекарката не ми каза, че е кухо, а че е малко сакчето за да се види, но пък като чета май щом се изхвърля значи е кухо. Защо иначе да спре да разсте? Та сега се опитвам да разбера причината за кухо яйце. Каквото прочетох е че е станало оплождане от некачествен сперматозоид. Ако това е вярно това ни дава някаква информация какво да провим до следващия път. Така  извода ми е че трябва да се гледа напред.
Ако някоя нещо знае повече по въпроса, моля да ми пише.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 908
Yaoskrek станалото станало,не се тревожи  въпреки че знам какво ти е но както казваш трябва да гледаме напред и да вярваме че следващият път ще е успешен до края. Hug

Какво ли стана с Марина,дано да е добре и да се включи скоро.

Общи условия

Активация на акаунт