хубава книга за бебета

  • 25 428
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз да си призная ползвам форума, мами приятелки с малка разлика в месеците на дечицата и педиатъра.Накупила съм си няколко книги , но така и не съм ги отворила още.

# 31
  • Мнения: 651
"Грижи за бебето и детето" на д-р Спок.
и аэ съм много доволна от нея!
newsm10 супер е!

# 32
  • Мнения: 284
Когато родих сина ми (преди доста години) нямаше толкова литература като сега, а аз имах само книгата на д-р Спок. Съвсем в началото се изсмях, като прочетох, че "майката има инстинкт как да гледа детето си и какво да прави", защото не усещах никакъв инстинкт, а паника, че нищо не знам. Когато стигнах до портокаловия сок, а преди това се бях възмутила от други подобни идеи - затворих книгата завинаги и си казах "Точно така е! Имам инстинкт и трябва да го следвам!". Съветът ми е четете книгите за гледане на бебета с инстинкта си - дори и да си мислите като мен в първите дни, че още не се е появил!

# 33
  • Мнения: 24
и аз съм за тази: "Какво те очаква през първата година на детето"

# 34
  • Мнения: 22
Мами,
аз бих препоръчала курсове или по-точно уъркшопи за живота с бебчо след раждането (няма да казвам нищо тук , ако някой има интерес да пише на лични). Невероятно е, да видиш света на тези малки бебоци. Научих доста неща, които сега ме правят по-сппокойна майка, защото всичко е пречупено през живота в действителност. Удивена съм. Преди имах много въпроси, които ме измъчваха относно, това дали ще бъда добра майка, как ще разбирам какво му е, как да му дам нужното спокойствие, ако плаче, дали ще се справя, дали ...

Терзания! Мъжа ми ме изслушваше и ... нищо адекватно  Laughing
След този тренинг се почувствах по-знаеща. Да не комнтирам колко много книги изчетох, но там беше различно  Grinning

# 35
  • Мнения: 27 524
А няма ли откъде да си ги свалим  Rolling Eyes

Мисля, че не. Но не са скъпи книгите  Peace

# 36
  • Мнения: 804
"Грижа за бебето и детето" на Д-р Спок   и   "Детето от 1ден до 3години".

Общи условия

Активация на акаунт