Дамски обувки 35 номер

  • 14 168
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Аз също съм с 34-35 номер.Фен съм на BALIS.
Ето и линк:
http://www.balis-shoes.eu/

# 16
  • София
  • Мнения: 767
Хе-хе - 35 номер е песен - вече доста често се намира, като номер Simple Smile
Виж 34 или 33, които съм аз вече е проблем  hahaha
Последните, които си купих са на matstar - от детската номерация - 33 номер, но страшно удобни Simple Smile
Ето тези  - http://www.ivanichka.snimka.bg/album.php?album_id=36484&pid=8069090 - са от магазин сиси - 34 номер, но не са ми удобни Simple Smile
Скоро открих и удобството на обувките на Comfort - http://www.ivanichka.snimka.bg/album.php?album_id=36484&pid=10936546 - ето тея боти са от там - пак 34-ти номер, въпреки че са на ток също са удобни и явно ми паснаха като извивка. Сега ще чакам края на лятото пак да пуснат промоциите за обувките, че нормалните им цени са ми малко височки Sad
А ето тези са 35 - http://www.ivanichka.snimka.bg/album.php?album_id=36484&pid=10936546 и съм им сложила стелка, че определено са ми големи - на българска фирма са.
На последните - детските и едни равни не съм правила снимки - при интерс ще пусна Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 622
И аз съм с 35 номер, но нямам проблем с намирането на обувки. Във Варна веднага бих ти посочила два - три магазина от които си купувам обувки
Казвай, че с тези малките номера вече лошо ми става  Hug

BENI MAMA
в Gianni намира се срещу Бенетон, и срещу Черно море на бул.Сливница обувки на Sofia Baldi. Купувала съм си и от Крис, но там доста бързо свършват малките номера. От Gianni миналата седмица се купих два чифта обувки 35 номер

# 18
  • Мнения: 7
Привет! И аз нося 34-35 номер обувки. Трудна работа да си намеря обувки, които ми допадат и имат от тази номерация. Но намерих един склад на фирма Мегиас, намира се на ул. Охрид № 5 /пряка на Опълченска/. Почти всички модели - ботуши, боти, обувки - спортни и официални, имат малки номера.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 764
Хе-хе - 35 номер е песен - вече доста често се намира, като номер Simple Smile
Виж 34 или 33, които съм аз вече е проблем  hahaha



И аз съм така.В последно време си правя по поръчка.За сватбата даже не си давах зор да си търся от магазините,а направо отидох при един познат,който се занимава в производство на обувки и той ми ги направи. Ето ги: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11856570
Понякога ако имам късмет да намеря някой умалени в магазините си купувам. 
Иначе ако някой се интересува мога да дам координати и на двете фирми,от които съм си поръчвала, но на лична.И още снимки на другите ми обувки правени по поръчка мога да пусна,ако някой иска.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 535
Magi_TM, и без да видя кутията, веднага разбирам че обувките са на Мартини. Напоследък гледам у нас май само техни кутии трупам. Точно от този модел, който си показала, дори и в 36-ти се събирам и са ми добре.
Дори и в момента съм с обувки на Мартини. Хресах си в магазина модела, само, че бяха черни, поръчах си същия модел, но кафеви. Дойдоха за 1 седмица и са страхотни!
Обувките са разкошни, много качествени, здрави и на нормална цена. Ако продължават така и занапред, няма да ме загубят като клиент  Simple Smile

# 21
  • Русе
  • Мнения: 764
 Laughing после се усетих,че по кутията ще се познаят,но нищо.
Да обувките са чудесни.Гледам,че и нова колекция са изкарали,но още не съм посетила магазина. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 41
Разгледах някои снимки на дрехи и попаднах на потник,който аз съм си купувала от София.Има 2 магазина,които правят дрехи за износ (очевидно и за La Redoute) и аз от там си купувам понякога неща на символични цени.Ако някой се интересува - ще дам координати.
Малко не съм по темата,но нищо Simple Smile
Всъщност в момента си търся обувки и не мога да си харесам удобни,но не пък съвсем равни.Какво мислите за платформите - дали наистина са удобни за повечко ходене?

# 23
  • Мнения: 27
И аз съм с 35 номер, но в повечето магазини 35 са ми големи. Поръчах си от Паоло Ботичели и ми заспаха направо (за жалост не са ми удобни, дюстабан съм).  Wink

# 24
  • Русе
  • Мнения: 764
Вчера измерих всички ниски черни сандали и чехли Паоло Ботичели,чак в един момент си помислих, че ще ме изгонят от магазина.   Simple Smile Embarassed От сигурно 20 чифта 35 ном., а може и повече да бяха, ми станаха само 3. Накрая си взех едните и днес ги обух, но ми направиха пришки.  Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 1 654
Comfort имат 35 номерация. Обувките са качествени и удобни Peace

# 26
  • Мнения: 2
Това лято в Tendenz и Fiurely  има малки номера като 35, но аз нося 40 и съм разочарована, защото там нямат вече 40 !!!

# 27
  • Мнения: 7
Здравейте:) Почудих се преди да пиша за да не си помислите че става въпрос за търговия Rolling Eyes Аз нося 36 номер и преди месец си поръчах уникални сандалки с висок ток и 2 см. платформичка отпред от Щатите ... но за огромно съжаление ми пристигнаха 35 номер.... стелка точно 23 см. за тясно краче. Обух ги веднъж но то не се издържа с такава малка обувка, а и петата ми стърчеше Mr. Green .. така че ако ви преставляват интерес мога да ги продам на символична цена   bouquet

# 28
  • Мнения: 15
Намерих български  сайт на магазин,който отварял септември, където предлагат дамски оувки от 32номер.Аз съм другата крайност и проблема си е голям.
www.krachun.com

Общи условия

Активация на акаунт