Adonia LegTone™ Serum - намалява целулита с 47% за 9 мин?!!!!

  • 5 741
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 576
Момичета,
видяхте ли това - http://www.adonialegtone.com ????
 Shocked

Звучи абсолютно невероятно, възможно ли е въобще??
Не можах да намеря отзиви, а за съжаление не доставят до БГ, иначе веднага бих поръчала.

# 1
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Видях статия по повода в един новинарски сайт.

Не ми се вижда много вероятно да е такова чудо на чудесата  Thinking

# 2
  • Мнения: 49
 Joy  Joy Joy Joy Joy hahaha Извинявайте, но откакто ходя на антицелулитни масажи, мога най-отговорно да заявя, че нищо друго не може да пребори гадния целулит.Още по-малко някакво кремче, колкото и скъпо да е, каквото и да е съдържанието му.Целулитът е мазнина, която се натрупва във вид на буци на най-женските места в организма, бедрата, ханша, колената и само този, който е бил на подобни масажи знае колко сила и болка са необходими, за да бъдат разбити.Държа да отбележа, че като телосложение съм слаба 47кг./168см., и при мен положението изобщо не беше сериозноно (поне по думите на масажистката).Само мъничко уж, но за изглаждането ми бяха необходими повече от 15 масажа, много болка, синини и много мачканеееее.Резултатът пък си заслужава, краката ми са като когато бях на 15 години. Hug, но не се лъжете за някакви кремчета, пробвала съм всичко, което съществува по магазините с цена от 5-80лв. и резултатът беше = 0.

# 3
  • Мнения: 0
Joy  Joy Joy Joy Joy hahaha Извинявайте, но откакто ходя на антицелулитни масажи, мога най-отговорно да заявя, че нищо друго не може да пребори гадния целулит.Още по-малко някакво кремче, колкото и скъпо да е, каквото и да е съдържанието му.Целулитът е мазнина, която се натрупва във вид на буци на най-женските места в организма, бедрата, ханша, колената и само този, който е бил на подобни масажи знае колко сила и болка са необходими, за да бъдат разбити.Държа да отбележа, че като телосложение съм слаба 47кг./168см., и при мен положението изобщо не беше сериозноно (поне по думите на масажистката).Само мъничко уж, но за изглаждането ми бяха необходими повече от 15 масажа, много болка, синини и много мачканеееее.Резултатът пък си заслужава, краката ми са като когато бях на 15 години. Hug, но не се лъжете за някакви кремчета, пробвала съм всичко, което съществува по магазините с цена от 5-80лв. и резултатът беше = 0.
Ако може разкажи малко повече за тези масажи. Колко струват общо всичките процедури?Ако отида в козметично студио казвам, че искам масажи против целулит или е някаква специална терапия? Rolling Eyes

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дори антицелулитните масажи не премахват 100% целулита.

Да не говорим, че моя приятелка беше попаднала на някаква некадърна масажистка и след тези масажи ходеше цялата в синки по краката  Sick

# 5
  • Мнения: 3 459
Поредната зарибяваща реклама.

Дори антицелулитните масажи не премахват 100% целулита.
Именно.

# 6
  • Мнения: 3 576
Вижте, не съм някаква заблудена дето се хвърля на първата гръмка реклама - дълго време съм ползвала кремове, на масажи също съм била - болезнени, отнемащи много време и пак резултата не беше кой знае какво.  Peace

Пуснах темата, защото от тази фирма твърдят, че има незабавен и сигурен резултат... както и money back guarantee.
Ако не действа, не мисля че биха си позволили такава дръзка реклама и то в USA.
Веднага биха ги погнали и биха фалирали от връщане на пари на недоволни клиенти.

Исках по-скоро да разбера дали някой извън БГ е пробвал този крем, дали наистина става така какво са го описали, просто да го чуя от човек, а не от сайт на производител.

# 7
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
и аз бих желала повече информация за антицелулитните масажи Peace    ришила съм да започна с тях ,но няма да ми е излишно разяснение преди да отида,за което предварително благодаря Hug

# 8
  • Мнения: 49
Целулитът се маха на 100 %.Синини стават, няма да ви лъжа, а и няма начин.За разбиването на бучиците си трябва много сила и сериозен натиск.Боли много, особено първите 4-5 масажа.(Това съвсем не значи, че масажистката е некадърна, напротив).Ако искате по-бърз резултат (от 10-15 масажа няма как да не се вложи сила).Иначе може и да ви галят, но скачате на поне 30 процедури, така че всеки сам си решава.Другото, което е, че трябва да ги правиш докато се махне напълно, после да ходиш на поддържащи, 1 път на седмица или на 10 дни (това е индивидуално).Аз като започнах си бях решила да направя 10, но след 10-тата резултатът не беше на 100%, ако се бях отказала тогава, ами да, нямаше да ми се махне напълно.Тоест постоянство си трябва, от 4-5 резултат няма.Аз лично за 10 плащам 200, цените вървят от 10-30лв. на процедура в зависимост от мястото, където ходиш.На мен тази масажистка ми я препоръча колежка, която се беше изчистила напълно за 20 процедури миналото лято.Така, че мили дами мисията не е невъзможна.Гарантирам.В последно време стоя пред огледалото по 1 час да се възхищавам на краката и дупето си  Grinning .Успех на всички! Grinning

# 9
  • Мнения: 202
Не зная как ще прозвучи, но ако си от Сф би ли споделила за въпросната масажистка-къде се подвизава-та то нали така става-от уста на уста Praynig

# 10
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Лора , благодаря за изчерпателното инфо Hug

# 11
  • Мнения: 0
lora5 и аз много благодаря за изчерпателния отговор. Аз искам и да питам преди да се достигне до поддържащите процедури, които се правят един път седмично, колко често се ходи на масажите? Simple Smile

# 12
  • Дупница
  • Мнения: 25
Здравейте! Ползвам Adonia LegTone™ Serum от три дни. Има ефект и то моментален. При самото нанасяне много леко загрява и щипе. Кожата става много мека и приятна за пипане. Целулита не изчезва , но бедрата са видимо по-стегнати.Искам само да отбележа че аз съм 49кг и целулита който имам е малко. Според мен си заслужава.

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Здравейте! Ползвам Adonia LegTone™ Serum от три дни. Има ефект и то моментален. При самото нанасяне много леко загрява и щипе. Кожата става много мека и приятна за пипане. Целулита не изчезва , но бедрата са видимо по-стегнати.Искам само да отбележа че аз съм 49кг и целулита който имам е малко. Според мен си заслужава.

А откъде го поръча?

# 14
  • Дупница
  • Мнения: 25
Донесоха ми го от Америка.

# 15
  • Мнения: 3 890
Вече стнах като някаква лепка за всички теми, свързани с антицелулитни процедури. Аз пък съм решила да пробвам с процедури LPG. Искам да ви попитам какво мислите за тях. Открих и салони, в които правят. Доста е скъпичко обаче. Най-добрата оферта, която намерих след седмица търсене, е 12 процедури - 400 лева. newsm78 дали е добре като цена това принципно?
 Но сега чета и постовете тук за ръчен масаж и се чудя какво да избера - ръчен масаж или това LPG с вендузи някакви там и масажиращи ролки. Вие какво мислите?

# 16
  • В облаците
  • Мнения: 63
Аз също от три дни ползвам Лег Тон, поръчах си го от сайта им. Не ми направи впечатление, че не доставят до България newsm78 Не ме е щипало, може би съвсем леко загрява.
Има ефект, но разбира се ще мога да кажа какъв точно след като изхабя шишенцето  Simple Smile Хубав е кремът, виждала съм и по-скъпи, но не ми се отпусна душата за 150евро за Сисли. Чувала съм за вариант течен елкарнитин в обикновен лосион за тяло, но не съм го пробвала.

При мен най-голям ефект има обикновено прозрачно домакинско фолио под клина, когато правя упражнения или карам колело. Изпотяването в него, макар и малко неприятно бие и масажите и кремовете по ефект.

За масажите - имат ефект само, ако се спортува иначе е временно и определено съм на мнение, че силовите масажи не удължават ефекта или пък не увеличават резултата. Всичко зависи от степнта на целулита, ако болката е силна, значи нещата са лоши и просто си трябват повече процедури. Ходила съм и не мисля, че е голям професионализъм силата, защото след определен брой масажи стават бучки и за жена с нежна или алергична кожа е непоносима болка изглаждането. Не бива да се допускат синини, това е прекалено според мен.

# 17
  • Мнения: 6
А като количество колко мл е този серум???  newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз също от три дни ползвам Лег Тон, поръчах си го от сайта им. Не ми направи впечатление, че не доставят до България newsm78 Не ме е щипало, може би съвсем леко загрява.
Има ефект, но разбира се ще мога да кажа какъв точно след като изхабя шишенцето  Simple Smile Хубав е кремът, виждала съм и по-скъпи, но не ми се отпусна душата за 150евро за Сисли. Чувала съм за вариант течен елкарнитин в обикновен лосион за тяло, но не съм го пробвала.

Би ли споделила каква е цената му защото съпругът ми скоро ще ходи до Щатите и може да ми го купи.

# 19
  • Мнения: 342
Здравейте! Ползвам Adonia LegTone™ Serum от три дни. Има ефект и то моментален. При самото нанасяне много леко загрява и щипе. Кожата става много мека и приятна за пипане. Целулита не изчезва , но бедрата са видимо по-стегнати.Искам само да отбележа че аз съм 49кг и целулита който имам е малко. Според мен си заслужава.

Аз ли нещо не разбрах newsm78

Хем има моментален ефект хем целулита не изчезва newsm78

# 20
  • Мнения: 110
Ами то си пише, намалява целулита, но не на 100 % от първото нанасяне.
Искам и аз от това кремче, че май само него не съм пробвала. Whistling

# 21
  • Мнения: 62
и аз четох за този лосион в нета. имам възможност да си го поръчам, но за такива неща малко ме е страх - доста често досега се е случвало всякакви магически продукти след известно време да бъдат оповестени като токсични/опасни, с някоя вредна съставка... та затова сега старателно изчитам всички потребителски мнения по всякакви форуми.

Между другото, 9-минутния ефект е илюзорен. Получава се моментално заглаждане на повърхността на кожата, което изчезва след няколко часа или на другия ден. Това пише и по форумите, и в уводната статия, която бях чела преди няколко месеца.
в следващ пост ще ви пусна най-интересното, което съм прочела ( ако ви се чете) (на английски) Peace

# 22
  • Мнения: 62
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1159140/The-miracle-cr … ctually-work.html  -обобщена статия

http://britishbeautyblogger.blogspot.com/2009/03/plant-power-ado … g-tone-serum.html -доста коментари относно проблемна доставка + няколко положителни и няколко отрицателни

http://hubpages.com/hub/Adonia-LegTone-Reviews -положителни резултати


http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090326145109AAc9soG -плюсове и минуси на продукта, както и няколко други препоръчани марки.

# 23
  • Мнения: 342
Здравейте! Ползвам Adonia LegTone™ Serum от три дни. Има ефект и то моментален. При самото нанасяне много леко загрява и щипе. Кожата става много мека и приятна за пипане. Целулита не изчезва , но бедрата са видимо по-стегнати.Искам само да отбележа че аз съм 49кг и целулита който имам е малко. Според мен си заслужава.

Аз ли нещо не разбрах newsm78

Хем има моментален ефект хем целулита не изчезва newsm78

Ами то си пише, намалява целулита, но не на 100 % от първото нанасяне.



Искам и аз от това кремче, че май само него не съм пробвала. Whistling

Демек момичето установи че 47% от целулита му изчезнаха веднага.
Сега вече разбрах

# 24
  • Мнения: 3 461
И аз го поръчах преди няколко дни, ще докладвам за ефекта, ако има такъв..

# 25
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Тъкмо щях да пускам тема  Laughing
Ползвам го вече втора седмица. Мазала съм се с какво ли не и на процедури съм ходила. Нищо не е имало такъв добър резултат за толкова кратко време. А и никой не говори за чистене 100%...
Ще ви кажа честно какви са резултатите при мен , който иска да го пробва.
За 9 минути наистина се вижда резултат, но поне при мен не беше толкова драстичен като този на снимките от сайта им. На места, особено след второто раждане, имам доста целулит.След като свалих стана по-отвратителен. Там след 14 дни е намалял драстично. На предната част на бедрата, където беше по-малко се е махнал напълно.
Има нещо, което не се обяснява много. Първия месец , когато е ударната доза се слага по 2 пъти през 4 минути сутрин и ве4ер. Крема свършва за 2 седмици. Значи за първи месец поне на мен ми трябват 2 шишета. Аз съм 1.80 и си мажа и корема и Д-то та може и за това да го изразходих  Embarassed Laughing
Може да се поръча и от БГ. Доставката е безплатна и в момента имат промоция за 2 шишета.
Заслужава си.
Успех с тази гадост целулита  Peace

# 26
  • Мнения: 6
lora5 и аз много благодаря за изчерпателния отговор. Аз искам и да питам преди да се достигне до поддържащите процедури, които се правят един път седмично, колко често се ходи на масажите? Simple Smile

Леля ми е козметичка и ония ден реших да се консултирам с нея относно това какъв крем да си взема за целулит.Категорично ми каза:"С кремчета няма да се оправи!Целулита иска антицелулитни масажи(силови) за да се разбие и изведе от организма."Попитах я и колко пъти в седмицата се правят,тя ми каза че трябва всеки ден,като 1-2 дена max от седмицата може да се почива.

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
lora5 и аз много благодаря за изчерпателния отговор. Аз искам и да питам преди да се достигне до поддържащите процедури, които се правят един път седмично, колко често се ходи на масажите? Simple Smile

Леля ми е козметичка и ония ден реших да се консултирам с нея относно това какъв крем да си взема за целулит.Категорично ми каза:"С кремчета няма да се оправи!Целулита иска антицелулитни масажи(силови) за да се разбие и изведе от организма."Попитах я и колко пъти в седмицата се правят,тя ми каза че трябва всеки ден,като 1-2 дена max от седмицата може да се почива.

и тя не е права съвсем. не е задължително да е силово "боренето". най-ефективните резултати се получават след лазерни процедури и лекарство, което го вкарват с инжектиране на трудните места. Но е скъпо и не всеки може да си го позволи...
Много е важно и какво ядеш. Особено като ни хване критическата жените съвсем става зле.
Не говори за 100% премахване , а за подобряване на положението.
Този крем е от тези, които работят. Както и да го сметнеш ще ти излезе по-евтино и спестяваш време.

Общи условия

Активация на акаунт