Legtone Serum - антицелулитен серум

  • 5 964
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 179
Ето инфото: http://www.dnes.bg/article.php?id=69455

Съвършена кожа за 9 минути? Вече може
 
Британски учени са разработили метод за спасение от целулита за... 9 минути.
Повечето методи, които обещават успех в борбата с "портокаловата" кожа, изискват огромни вложения и дълго търпение. Британската козметична компания Green Island Labs създаде поредното чудо – средство за борба с несъвършенствата по кожата.
LegTone Serum е на основата на регенеративните свойства на стволовите клетки на растенията.
Според учените, работещи за компанията, 9 минути след нанасянето на мазилото 47% от целулита изчезва.
Кремчето съдържа стволови клетки на зародишите на растения и 23 растителни масла, включително розмарин.
Редовната употреба помага на клетките да се възстановят ефективно, без вреда за организма.
Цената на мазилото чудо е 87 долара, а най-важното е обещанието на компанията, че ако не подейства за 60 дни, тя ще върне парите.



Мислите ли, че е поредната зарибявка?

Ето това е сайтът им: http://www.adonialegtone.com/ - пише, че не доставят до БГ...
Има секция преди/след.

Надали някой от тук го е ползвал. Търсих отзиви в интернет, но нещо не можах да открия.

# 1
  • Мнения: 123
И аз току-що попаднах на това в нета. Мн интересно , но ние българите , по принцип сме си скептични към такива неща  Rolling Eyes
Ще ми е интересно и на мен да чуя отзиви за продукта  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 522
Интересно  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 179
Ето какви отзиви открих - на английски са, но казват че действало:

I was quite surprised to find that Adonia LegTone really did work for me. I noticed an almost immediate firming and my cellulite has continued to improve. Even my husband asked me what I was doing because he thought my legs looked great! That's good enough for me : ) I doubt there is any product out there that can take it away completely but I've certainly been happy with the results of this one. Hope this helps!
-----------------
Тhought it would be the same as all the other creams i have tried,but this one really works .It has reduced my cellulite appearance dramatically. Cant wait to dig out my short skirts for the summer.
-----------------

Изкушавам се, честно казано! Май ще се пробва!

# 4
  • Мнения: 123
Иска ми се , ама ми звучи още като fairy tale  newsm78
Колко милилитра е , четох някъде , че ефект осемдесет и няколко % се постигал след 6 седмици употреба   Laughing
ralej , ако се навиеш наистина и го пробваш поне ще имаме достоверна информация . Ами ако наистина действа  Party 

# 5
  • София
  • Мнения: 179
1 Bottle is a 60 Day Supply

Пише, че 1 шишенце стига за 60 дни! Невъзможно според мен! Снимките, които намирам в нет-а са прекалено малки и не мога да видя колко мл пише  ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 179
Малко да подбутна темата.
Вече имат доставка до БГ и то безплатна  Peace

Писах им да ги питам за да съм сигурна и отговориха положително!

Аз все още се каня да поръчам...  ooooh!

# 7
  • Мнения: 522
Това е чудесна новина. Мисля че видях, че ако се поръчат 2 броя цената пада надолу, но сега не мога да го намеря. Ако е така може да се комбинираме  Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 179
Има го на ORDER PAGE-a. Аз съм съгласна да се комбинираме!  Hug

# 9
  • Мнения: 522
Има го на ORDER PAGE-a. Аз съм съгласна да се комбинираме!  Hug

Да видях го. Трябва ни още едно момиче и ще ни излезе по 87 лв бройката.

# 10
  • Мнения: 1 243
Дали ако наистина проработи, резултатът няма да е временен само докато се мажем и кожата е уж загладена.  Rolling Eyes Пък после пак целулитче. Няма цял живот да се мажа с крем от 87 лв я!  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 522
Дали ако наистина проработи, резултатът няма да е временен само докато се мажем и кожата е уж загладена.  Rolling Eyes Пък после пак целулитче. Няма цял живот да се мажа с крем от 87 лв я!  Mr. Green

То целулита ако не се поддържаж пак се появява. Дори ако си си направила антицелулитен курс от процедури , ако превантивно не продължаваш с тях си се появява отново.

# 12
  • София
  • Мнения: 179
Търсим още 1 желаеща. Хайдееее !  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 231
Търсим още 1 желаеща. Хайдееее !  Heart Eyes
Момичета, за колко време е доставката и как точно се прави поръчката?

# 14
  • София
  • Мнения: 179
Предполагам за 2 седмици ще дойде, но не мога да гарантирам. Мисля си обаче дали няма да мине 2 кг.  и да имаме проблеми на митницата.. незнам  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт