Хайде и аз тука...присъединявам се към вас...

  • 3 103
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
Здравейте, от време навреме навреме ви чета, но не съм писала...идвам и аз в клубчето...много ми е гадно, тъжно и отчаяно, въпреки, че знам, че е по - добре да сме разделени, отколкото да се измъчваме заедно...е, от няколко дни не сме вече заедно...обаче защо се чувствам толкова зле, не мога да разбера...децата са във ваканция и още не знаят, при баба и дядо са...иначе са на 10 и 4 и половина, момиченца...каква ваканция ще изкарат с това лошо време, а и каката  е болна...липсват ми...имам нужда от подкрепа, макар и виртуална...

# 1
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Аааааах мила, Sadжалко,4е си стигнала до тук Sad.Сега оба4е не унивай Hug,заради децата не се оставяй да изпаднеШ в депресия.Тук сме Hug.......за вси4ко за което имаШ нужда.  bouquet

# 2
  • Мнения: 431
Благодаря ти Вал Simple Smile толкова народ е видял темата, само ти ми каза две добри думи....   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 723
Ще се справиш, ще боли много, самотата ще те смазва, а и децата ще питат, но нямаш избор...
Но минава, колкото и да не ти се вярва сега... минава и животът продължава.
Пиши, за всичко, което те тревожи и ти тежи.
Ще помагаме с каквото можем  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 17 144
Минава, да, времето лекува  Hug
Така че преживей си времето за страдане, поплачи, потъгувай ... и ще дойде деня, в който ще се събудиш с едно странно усещане на лекота и щастие. Ей заради тоя момент всичко си заслужава  Hug

# 5
  • Мнения: 2 175
Благодаря ти Вал Simple Smile толкова народ е видял темата, само ти ми каза две добри думи....   bouquet

Така е..видях темата, точно преди да си легна снощи..
Обаче..всяка една подобна те връща веднага в онзи кошмар..
Когато я погледнеш за втоти-пети пт -едва тогава намираш сили да кажеш нещо утешително и позитивно..
Време, трябва време за всичко..в началото върви бавано, после изведнъж осъзнаваш че са минали месец..и вече е по-леко..
Мисли така - няма начин да не се справиш - Трябва!
 Hug  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 17 144
Обаче..всяка една подобна те връща веднага в онзи кошмар..
Когато я погледнеш за втоти-пети пт -едва тогава намираш сили да кажеш нещо утешително и позитивно..

Ох, много точно казано, магаренце! Точно така се чувствам с всяка нова тема  Tired
Връщат се болката от предателството, песимизма, че живота ми е свършил .. брррх!

Обаче после се сещам колко по-щастлива съм сега  Peace

# 7
  • Мнения: 2 723
Ох, много точно казано, магаренце! Точно така се чувствам с всяка нова тема  Tired
Връщат се болката от предателството, песимизма, че живота ми е свършил .. брррх!

Обаче после се сещам колко по-щастлива съм сега  Peace

Ами аз, чак за предателството не си мисля, ама, че сега съм много по-щастлива да  Grinning
Ей само за да напиша това си струваше да пострадам.
Горе главата девойко, светът не се свършва с един мъж  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 17 144
tempy, а при вас всичко ли е приключило необратимо?

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
потъгувай, не бързай
човек трябва да преживее болката си, да мине през нея, за да излезне...важно е еч се излиза, някои се лутат по-дълго,други - по-малко, но се излиза
тъгата от самотата е нещо, което ако трансформираш в задоволство от липсата на скандали и болка от обидите и нараняванията - може да ти помогне!
с децата няма да си толкова сама, но пък ще те боли и за тях...
обаче просто си помисли колко болка си спестявате от скандали и обиди, колко сама си била и неразбрана докато сте били заедно...и може би мъъъничко ще ти олекне
човек и добре да живее - реално винаги е сам, дори да има разбиране и любов
защото се раждаме, живеем и умираме в самота - в крайна сметка живота е самотен път за душата, хубаво е ако има сродни души по пътя си да споделя нерадостите
авно ти не си била със своята сродна душа...сега пътя ти е самотен - но за да стигнеш до раздяла и преди сте били - всеки по своя път
сега просто е видимо онова, което преди са виждали само вашите сърца....
а най-невидимото е видимо за сърцето - погледни сега с него пътя си и ще видиш, че там някъде те чакат нови щасливи мигове
просто дочакай да дойде момента!

# 10
  • Мнения: 251
catnadeen го е казала много точно!
Търпение и кураж, мила  Hug
Банално, но факт "Времето лекува"  Hug
Пиши тук винаги, когато ти тежи нещо, аз го правя и от това ми става по-добре  Peace
Успех   bouquet

# 11
  • Мнения: 613
tempy, сама си го написала най-добре "...въпреки, че знам, че е по - добре да сме разделени, отколкото да се измъчваме заедно...".

Не, че премахва усещането за самота, но поне помага да не я чувстваме толкова силно.

Когато мине малко време и емоциите започнат да отстъпват, ще се почувстваш по-добре.

...Както веднъж една приятелка ми написа "не си чак толкова зле, сега си свободна и решаваш за себе си".  Hug



Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 17:13 от Зукини

# 12
  • Мнения: 428
Темпи,свиква се!!!!
Сега едва ли ти е до тези думи,но и другите са ти казали-свиква се.
Всеки си има своя начин за справяне с болката.
Винаги на мои приятелки изпаднали в подебен проблем казвам.
"Намери ДРУГОТО нещо без което не можеш и се посвети на него"
В повечето слуачи ДРУГОТО-е единственото-ДЕЦАТА.
Твоите две принцеси ще са до теб.Ще са с теб.Децата са най-добрите ни приятели....
Повечето хора ги боли от разделите...Но винаги има надежда за УТРЕ...
Във моята тема една девойка ми припомни моята мисъл за тежки момени...
"Когато губиш,не знаеш какво печелиш"
Бъди СИЛНА!!!
Желая ти СВЕТЛИ ПРАЗНИЦИ,МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ и да откриеш СВОЯТ ВЕРЕН ПЪТ Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 816
Пожелавам ти вяра!

# 14
  • Мнения: 431
Ей, благодаря ви да знаете  bouquet  bouquet  bouquet...
снощи се опитахме дори да идем на семеен терапевт...ми аз се чувствх по-зле след това...като почнахме да вадим цялата помия наново (а изкарахме една съвсем мъничка част)...въобще не съм сигурна, че имам нужда от още отрицателни емоции, страх ме е да се надявам отново, че нещо може/ще се промени...опитвам се да мисля за бъдещето, за онзи момент когато ще се чувствам отново добре и отново аз...а в момента ми е едно...все едно съм пълна смотанячка и неудачница във всяко едно отношение и не заслужавам никой да ме обича, а ЗНАМ, че не е така...но го знам със разума си, още не е стигнало до сърцето ...уф,  оплаках ви се  Confused...страхотно е, че ви има Simple Smile това поне е сигурно

Общи условия

Активация на акаунт