Промоция на тигани Tefal Ingenio в Kaufland

  • 30 750
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 672
да се похваля че днес си купих касеролата и дръжката много ми харесват  Peace тази вечер ще ги пробвам как се държат на котлона  newsm64

# 31
  • София
  • Мнения: 4 493
как така капакът става на всички тигани  newsm78 не е ли според размера???

# 32
  • Мнения: 1 672
как така капакът става на всички тигани  newsm78 не е ли според размера???
и на мен ми е интересно,но тези които го имат казват че става.Ако може да качи някой снимки да видим ще съм благодарна

# 33
  • Мнения: 3 698
Моят капак е от по-старата "версия", универсален е посредством няколко релефни дъгички, които всъщност  определят различните граници на различните тигани.Ако е върху по-малък тиган, капакът приляга плътно от едната страна /при дръжката/, а от срещуположната граничи с издатината, при по-голям капак със следващата издатина /ръбче/ и т.н.Не съм оглеждала този от промоцията, но вече се писа в темата, че също е универсален, единствено не съм сигурна на този принцип ли или на друг...
Вкусно, лесно и чудесно готвене на всички   bouquet .

# 34
  • София
  • Мнения: 4 493
Разгледах капакът в Кауфланд и не видях такива издатини - гладък си е от долу. Как така е универсален пак не разбирам  newsm78

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 013
Здравейте
Наистина са незаменими тези тигани, отдавна търсех точно тази серия с тази дръжка.
Купих си ги от Ла Редут, всички, показани на картинката, но с друг капак за около 50 евро.
И сега ги има, но са малко по-скъпи. Но пак си струва, като се има предвид, че не се събират точки и не си длъжен да пазариш от Кауфланд.
Там плюсът е, че можеш да си вземеш само един тиган или тенджера, ако не ти трябват всички...

http://www.laredoute.fr/vente-set-cocoon-tefal.aspx?productid=32 … 1&prodcolor=1

# 36
  • Мнения: 0
И тук можеш да си вземеш само 1 продукт. Е според мен е добре да са най-малко 2 - дръжка + още нещо  newsm78

# 37
  • Мнения: 930
аз също имам Tefal Ingenio, но досега не съм ги ползвала с дръжката като тигани, а само като тавички, защото имам други тигани на Tefal newsm78 , иначе много хубаво се закопчава дръжката - много добре е измислено Peace

# 38
  • У дома !
  • Мнения: 700
Момичета,купих си вчера уок тигана ог Каулфланд с точките.....веднага го използвах.....много ми хареса.....но прочетох нещо странно в инструкциите му....че не трябва да се държи ядене в него  повече от 1 ден в хладилника  newsm78
Аз понеже имам тенджера на Тефал от преди и доста често готвя супички в нея та ми стана интересно,защо Thinking

# 39
  • Мнения: 0
Май това е, за да не потъмнее тефлона и да не стане на петна  newsm78

# 40
  • Мнения: 44
Някъде мернах из нета, че за тиганите Ingenio има и пластмасови капаци за по-удобно съхранение на храната. Някой виждал ли ги е в магазин и къде?

# 41
  • Мнения: 2
Моля кажете,тиганите удачен подарък за рожденния ден на жена ми ли са?

# 42
  • Сливен
  • Мнения: 295
Само ако тя наистина си желае такъв подарък Laughing Аз например си мечтая за подарък тиган за палачинки, но само защото много искам да имам такъв, не че ми е необходимост. Ако нещо е необходимо за вкъщи и ти го купиш за подарък е гадно Rolling Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 1 890
Моля кажете,тиганите удачен подарък за рожденния ден на жена ми ли са?
  Ако ти се рискува да те замлати с тях по главата.  Laughing  Joy

# 44
  • У дома !
  • Мнения: 700
Имам много точки,ако някой се интересува от промоцията,но не пазарува в Кауфланд мога да му ги подаря или въобще,ако не му достигат да му ги дам....... Peace

Общи условия

Активация на акаунт