Тримовакс?

  • 2 135
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Как понасят децата ваксината тримовакс/морбили, паротит, рубеола/?
Днес ще слагат на Борис и се притеснявам.
Благодаря предварително за отговорите!

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
на 13.12.2003 ни сложиха туй чудо.
Понесохме я много добре. Малко по-късно ни я сложиха, защото трябваше да мине поне 1 мес. след розеолата, която изкарахме.

Но ще бъда откровена.

На следващата консултация - нашата педиатърка ми каза:"Знаеш ли, че много се притеснявах как ще я понесете тази ваксина".
Аз много се очудих тогава. Shocked

Знаеш, че е тройно жива ваксина, и явно нашата педиатърка се е била притеснила как ще я понесем, но тогава нищо не ми каза - но пък за голяма моя радост - без абсолютно никакви произшествия след това.

Успех, cheta и после да кажеш как е минало.

# 2
Здрасти чета,
на нас ни поставиха тази ваксина преди 15 дни, понесохме я добре. Лекарката ни предупреди че към 10-15 дни е възможна лека температура, или някакъв обрив. Но за сега всичко е наред, не се притеснявай и при вас всичко ще е наред. Твоят сладур кога беше роден? Моят Сашко е на 1 г и 2 месеца( ще ги навърши на 5 ).Кога проходихте? Нас още ни е страх да се пуснем и си ходим за едно пръстче.

# 3
  • Мнения: 18 542
Цитат на: sasha_m
Здрасти чета,
на нас ни поставиха тази ваксина преди 15 дни, понесохме я добре. Лекарката ни предупреди че към 10-15 дни е възможна лека температура, или някакъв обрив. Но за сега всичко е наред, не се притеснявай и при вас всичко ще е наред. Твоят сладур кога беше роден? Моят Сашко е на 1 г и 2 месеца( ще ги навърши на 5 ).Кога проходихте? Нас още ни е страх да се пуснем и си ходим за едно пръстче.


Здрасти!
Бобо междо вчера и днес навърши 13 месеца /на 31.05.2003/. Прогоди на 11 месеца  Simple Smile  но все още ходи с вдигнати нагоре ръце  Laughing
Радвай се, че не е хукнал още сам. Моя не мога да го удържа в градинката. Все след него търча  Simple Smile  Close  Simple Smile

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: cheta
Цитат на: sasha_m
Здрасти чета,
на нас ни поставиха тази ваксина преди 15 дни, понесохме я добре. Лекарката ни предупреди че към 10-15 дни е възможна лека температура, или някакъв обрив. Но за сега всичко е наред, не се притеснявай и при вас всичко ще е наред. Твоят сладур кога беше роден? Моят Сашко е на 1 г и 2 месеца( ще ги навърши на 5 ).Кога проходихте? Нас още ни е страх да се пуснем и си ходим за едно пръстче.


Здрасти!
Бобо междо вчера и днес навърши 13 месеца /на 31.05.2003/. Прогоди на 11 месеца  Simple Smile  но все още ходи с вдигнати нагоре ръце  Laughing
Радвай се, че не е хукнал още сам. Моя не мога да го удържа в градинката. Все след него търча  Simple Smile  Close  Simple Smile



мдаа, и аз искам сега мойто да си седи в количка, ама нямаааа вече.
Боже, какъв рахат беше като се сетя. Sunglasses

# 5
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Liorena
мдаа, и аз искам сега мойто да си седи в количка, ама нямаааа вече.
Боже, какъв рахат беше като се сетя. Sunglasses

Нали!  Laughing
Свършено е чадо! От сега нататъчк няма сядане!  Wink

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: cheta
Цитат на: Liorena
мдаа, и аз искам сега мойто да си седи в количка, ама нямаааа вече.
Боже, какъв рахат беше като се сетя. Sunglasses

Нали!  Laughing
Свършено е чадо! От сега нататъчк няма сядане!  Wink


точно така. Laughing


хайде успех днес с тройната ваксина Simple Smile

# 7
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Liorena
точно така. Laughing


хайде успех днес с тройната ваксина Simple Smile

Благодарско!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт