С какви подаръци изненадвате половинките си?

  • 4 650
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
Качествени, скъпи, съобразени с характера, не правя подарък колкото да отбия номер.

# 31
  • Мнения: 73
най-често ми купува бижута

# 32
  • Мнения: 93
Ако е за личен празник- дрехи, аксесоари, парфюми. За годишнините изненадите са по-скоро с романтичен характер- уикенди на красиви места, в луксозни хотели, вечери на свещи..

# 33
  • Мнения: 22
     Подарявам му това, което знам, че иска той самият. Много съм доволна, когато го зарадвам.  Не съм на принципа да подарявам "практично".

# 34
  • Мнения: 3 066
Различни-парфюми,дрехи,козметика,навиагационна система,бинокъл,часовник,табакера със запалка абе всичко съм mu  харесала  w dadeniqt moment!И картички за повод и без повод с мнбого посвещения и поезия за него!

# 35
  • Мнения: 838
Различни-парфюми,дрехи,козметика,навиагационна система,бинокъл,часовник,табакера със запалка абе всичко съм mu  харесала  w dadeniqt moment!И картички за повод и без повод с мнбого посвещения и поезия за него!

taniatais, какви пожелания пожелаваш?

# 36
  • Мнения: 3 066
Най-интимните пожелания! Peace

# 37
  • Мнения: 0
обичам да подарявам нематариални неща.. масаж gydi, галене, и най- много усмивки newsm51 newsm68 smile3534  ,  но харсвам за подаръци и едни бужита с прабългарски знаци ето такива http://tang-ra.blogspot.com/ . А най си падам по изненадите ....   #Milti Misc Ghost newsm36  surpriseuu newsm81  Stuck Out Tongue Winking Eye dancing

# 38
  • Мнения: 22
Жена ми най много се зарадва на онези малките розови лап-топчета Acer което и подарих за 16 годишнината от сватвата newsm51
Е разбира се се радва и на всяко цвете подарено без повод  bouquet

# 39
  • Мнения: 608
Подарък се прави според човека..Правила съм на моя често според хобито му и интересите му (английски футбол и история),но миналата година неочаквано го разплаках с подаръка си.Написах му стихотворение,оформих го във фотошопа като картичка и го сложих на десктопа в полунощ.Тъй като е много ранобуден,си пие кафето на компа и това ще е първото нещо,което види като пожелание,а аз дори ще си спя по това време JoyКато станах сутринта(разбирай 9.30 поне) той просълзен ме прегърна и каза:Господи,това ли съм аз за теб?!Не те познавах!Дадох му и други подаръци този ден,но нищо не го трогна,колкото това..
  Е,може би просто и двамата сме романтици в повече..

# 40
  • Мнения: 3 066
Подарък се прави според човека..Правила съм на моя често според хобито му и интересите му (английски футбол и история),но миналата година неочаквано го разплаках с подаръка си.Написах му стихотворение,оформих го във фотошопа като картичка и го сложих на десктопа в полунощ.Тъй като е много ранобуден,си пие кафето на компа и това ще е първото нещо,което види като пожелание,а аз дори ще си спя по това време JoyКато станах сутринта(разбирай 9.30 поне) той просълзен ме прегърна и каза:Господи,това ли съм аз за теб?!Не те познавах!Дадох му и други подаръци този ден,но нищо не го трогна,колкото това..
  Е,може би просто и двамата сме романтици в повече..

И аз съм му посвещавала стихове и наистина мнооого го зарадвах ! Hug

# 41
  • Мнения: 360
Ако гледам в преспектива и искам нещо много скъпо за мен правя голям подарък.Ако се чувствам щастлива може и себе си да му предложа само с панделка увита около кръста.
А ако питате него иска нови гуми за мотора,ново яке пак за него+ръкавици+каска+много пари за бензин и аз да не мрънкам че го няма.

# 42
  • Мнения: 11
Батееее....какви неща им подарявали на ората...Дип, че не съм завистлив... smile3508

От жени подаръци не чакам,но правя с нечовешки кеф. По-силно е от мен...

А миналата седмица брат ми, който по принцип е голям каун и никога нищо не ми е подарявал,ми подари чистак нов PS2! Направо се нааках от кеф...Ама сега нямам игри и си търся за да го разджиткам яко!

Общи условия

Активация на акаунт