Кардио и силови тренировки в домашни условия-2

  • 32 995
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Цитат
ето и таблицата
me4ta22 защо не я сложиш в първия пост
  Kalaka мерси за таблицата,сложих я!

Аз днес направих 17 час каланетика и 30 мин. скачане на въже.
Каланетиката много си ми харесва и не ми омръзва като другите програми,но сега като си променя тренировките с тези в различни дни различни мускулни групи не знам как да я вместя.

Момичета да ви питам малко за храната,от седмица закусвам с овесени ядки разбъркани с кисело мляко,мед и банан.Много ми харесва,преди малко си ги хапнах,но дали е добре такава закуска? newsm78 Аз много не съм на ясно с правилното хранене.

# 16
  • Мнения: 11 747
Според мен е много въглехидратно.  Thinking  То едно мнение по въпроса с храненето няма, има отделни теории, течения и всяко си има поддръжници и противници.   Мене ако питаш, замести освесените ядки с овесени трици в киселото мляко, а банана и меда си ги запази.

# 17
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Ами чесно казано през останалата част на деня не приемам много въглехидрати,а за закуска това,защото уж след тренировка е добре въглехидрати....но все пак не знам...много малко съм чела по тези въпроси....ще пробвам и трици.

# 18
  • Мнения: 123
           


                        И аз тук  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 2 060
Ето ме и мен! С намерение днес да правя упражненията на Синди.
През почивните дни ще пътуваме, но ще се опитам поне десетминутната тренировка да правя. Дано не сдам багажа, че винаги по празниците е едно местене от къща на къща, от маса на маса. Пфу ooooh!
Хайде весел празник на всички и до след него  bouquet

# 20
  • Мнения: 9
smile3521 Продължавам,Поци!!!Само вчера изпуснах,щото онзи ден скачах в дъжда и настинах...Днес съм малко по-добре и ей -сега взимам една носна кърпа и отивам   Hands Thumbsup Още 0.5кг в "-",без диети!!!

# 21
  • Мнения: 9
А,щях да питам...Последните два пъти ,като скачах,ме болеше ниско долу корема (само по време на тренировката),но като го стегна не е чак толкова непоносимо и си довършвам до края,щото съм инат.Все пак има ли място за притеснение и случвало ли се е и на други?Аз си мисля ,че е от умората  newsm78 ...

# 22
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Запис и аз при вас!  261uu
Вчера си купих въже... Embarassed- много съм зле, мъжа ми вечерта ми показа как точно се скача- и направо се издигна в очите ми Crazy Mr. Green, ама то след неуспешните ми опити да се оплета по-добре... hahaha Сега почвам да тегля руската програмка..че  ooooh!
Иначе - и вчера и днес съм със кака Синда-2 програма на първия диск - по-ми харесват коремните упражнения..
Желая ви весел и шарен Великден easter - следобед ме чака кардио-тренировка по оправянето на багаж- тръгваме за морето!! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 678
smile3521 Продължавам,Поци!!!Само вчера изпуснах,щото онзи ден скачах в дъжда и настинах...Днес съм малко по-добре и ей -сега взимам една носна кърпа и отивам   Hands Thumbsup Още 0.5кг в "-",без диети!!!
..Браво smile3501 newsm10

Калака...книгите са 5 Wink Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ще ме включите ли и мен в таблицата, белким се стимулирам
кг 59 -> 57.5
ханш 100 -> 98
талия 74 -> 72
гр.об. 89 -> 88
бедро 59 -> 58


Това е равносметката от 1 месец тренировки, главно Синди в началото( тогава даже качих 1 кг. ), а напоследък повече кардио - зумба, чарли и т.н....

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 13:12 от taigi

# 25
  • Мнения: 4
Имам един въпрос към тези ,които скачат на въже.Кажете на какви въжета скачате,ако може дайте линк.Аз имам едно от Кауфланд като кабел и досега си ми харесваше.Обаче гледам видеото за въженцата и там инструкторите показват ,че трябва да пада тежко ,а не да стои като намачкано.Това не знам дали го разбрахте. newsm78 Тъй де моето ,не стои като това ,дето го дават ,че е кофти за скачане,но не е и идеално право.Имам и един телефонен кабел,ама той е още по-зле в това отношение.Та въпроса ми е вашите въженца така ли са и ако не, кажете какво да търся-марка ,пари и от къде мога да го закупя online.Имам подозрения че ако си купя от спортен магазин мога да попадна пак на същото.

# 26
  • Мнения: 1 163
Леле нова тема и две страници изписани. Запис от мен  newsm10. Спортувам си редовно но не съм писала, че не остава време. newsm51

# 27
  • Мнения: 9
Имам един въпрос към тези ,които скачат на въже.Кажете на какви въжета скачате,ако може дайте линк.Аз имам едно от Кауфланд като кабел и досега си ми харесваше.Обаче гледам видеото за въженцата и там инструкторите показват ,че трябва да пада тежко ,а не да стои като намачкано.Това не знам дали го разбрахте. newsm78 Тъй де моето ,не стои като това ,дето го дават ,че е кофти за скачане,но не е и идеално право.Имам и един телефонен кабел,ама той е още по-зле в това отношение.Та въпроса ми е вашите въженца така ли са и ако не, кажете какво да търся-марка ,пари и от къде мога да го закупя online.Имам подозрения че ако си купя от спортен магазин мога да попадна пак на същото.
Pebuls,както вече бях писала,скачам с кабел,но по-дебел (1 см-диаметър),мек, но не се увива.Не знам какво предлагат в спортните магазини,може би има нещо по-удобно.На мен с това ми е супер...,но да отбележа-има и недостатък!Гумата е такава,че ми направи пришка на ръката още първите дни,ама не ми пука-сега слагам ръкавици.Нямам време да отида до някой специализиран магазин,за да видя какво предлагат.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 060
Ето аз какво намерих:
http://www.4fitnessbg.com/shop/browse/vujeta-za-skachane/1.htm

А иначе въженца има в Метро, виждала съм в Пикадили на един щанд за разни спортни аксесоари, в спортните магазини също почти навсякъде има. Peace

# 29
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pebuls4090 моето въже е купено от спортен магазин и също е като кабел,да не се увива,но не стои така право като на видеото.Обаче като го купувах беше най-евтиното-6лв.Предполагам,че другите ще са по качествени.В спортните магазини инат поне по 10 вида.Предлагаха ми дори такова от естествена кожа.И аз мисля да сменя моето,тези дни ще разгледам по магазините.

Общи условия

Активация на акаунт