Полът на бебето и видеозона

  • 21 218
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
Мами, да ви кажа само, че мн зависи как е обърнато бебето. Вече съм чувала за какви ли не случай, че пъпната връв я взимали за пишка, че мимичетата ги познавали само по яйчниците, а момчетата по тестисите, че някой път падали сянки и затова с ебъркали лекарките. Когато бях бременна ми казаха, че е момче още в 4 месец и всеки казваше, че това направо е невъзможно, но така си излезе наистина, а дори единия от всичките пъти му снимаха тестисите та си ги имам на снимка.......незнам кога може да вярва човек и кога не.... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 142
 DEianaZ , дай тази таблица и аз да си сметна, много ми е любопитно. А, за твоя въпрос, моето момиченце, непрекъснато се въртеше и така и не можаха да я видят от какъв пол е, докато не се роди. За това пък на мои приятелки им казаха доста рано и съвсем сполучливо

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Възможно е. И на мен така ми казаха котаго влезох в 9 месец. Преди това малката беше с крастосани крачета и незнаех до тогава какво ще е .

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
ето това е таблицата, която на всички досега е познала

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 903
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
ето това е таблицата, която на всички досега е познала

Да познава тази таблица. Зададох и бившите ми параметри и показа момиче.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 548
Вярно е - даже д-ра и на мен ми ги показа на ехографа в края на 8-мия месец- виждат се като 2 бели полулунички, ако ме разбрахте.

# 21
  • Мнения: 299
на мен токущо ми сбърка таблицата - за стари данни . Показа че синът ми е щял да бъде момиче.

# 22
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
ето това е таблицата, която на всички досега е познала

И при мен нещо не срабити! newsm78 Или на дъщеря ми пишока е паднал при раждането, та се е оказала момиче! Laughing

# 23
  • Мнения: 6 472
Хм, при мен сработи за щерката Laughing Сега, ако доктора е познал, пак работи Mr. Green

Иначе по въпроса - и на мен вече 7-8 пъти ми казваха че виждат срамни устни. Аз лично проявявах голям скептицизъм, но на последния преглед на добър УЗ и аз ги видях Shocked

# 24
  • Мнения: 2 142
При мен таблицата, проработи с Ема, сега ако е вярно пак трябва да очаквам момиче Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Вярно е - даже д-ра и на мен ми ги показа на ехографа в края на 8-мия месец- виждат се като 2 бели полулунички, ако ме разбрахте.
да, точно това и аз видях на екрана, когато тя го обърна. Две полулунички една срещу друга. Но от друга страна тази таблица newsm78

# 26
  • Мнения: 592
Здравейте, скъпи мами и бъдещи такива. Искам да задам един малко незначителен въпрос, но той много ме вълнува. Става въпрос за определянето на пола на бебчо при преглед с 3D или 4D видиозон. Въпроса ми е имали ли вероятност за грешка, защото моят лекар (при такъв преглед) ми каза, че вижда яйчниците на бебето, т.е. то е бебка. Това стана в началото на 6 мес. Аз съм от хората, който не обичат изненадите и въпроса какво ще е бебето ме вълнуваше дълго. Бих искала да съм сигурна, защото това ми дава спокойствие. Знам, че не е нещо фатално, но бих искала да разбера случват ли се грешки и при този видиозон.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ох, а знаистина много искам момиче ама МНОГО и последен въпорс, защото излизам - възможно ли е тези "лунички"да се сбъркат с тестиси?

# 28
  • Мнения: 2 142
Не вярвам.

# 29
  • Мнения: 2 142
В смисъл, че не вярвам да бъркат! Wink

Общи условия

Активация на акаунт